Eşim beni güzel bulmuyor ve itiraf etmiyor mu?

Yani... Çirkinsin dese elinize ne geçecek ki ? Ne yapacaksınız yani , depresyondan depresyona koşarsınız bence . Estetik yaptıracak paranız yoksa bu mevzuları hiiiç kurcalama benve
Çirkin bulduğunu söylese ayrılırdım Çünkü Güzel olduğuma eminim. Toplumda kadin ve erkeklerden cok iltifat alıyorum. Sadece eşim beğenmiyormus gibi geliyor

Eşiniz hariç etraftan iltifat duyuyorsanız güzelsinizdir
Yani iş yerinde falan ya da arkadaşlar arasında olur
Kendinizi beğenmiyorsunuz gibi geldi bana
İşte ben bunları çok duyuyorum ama eşimden tık yok. O yüzden güzel olduğuma eminim ama eşimin beni beğenip beğenmediğine hiç emin olamıyorum

Çoğu arkadaş güzel bulmasa neden evlensin diyor da herkes dünya güzeli değil,güzellik de bu kadar göreceli bir kavram değil. Evlilik dış görünüşten daha derin bir kurum tek kıstas bu olmaz,olan da yüzeysel bir insandır zaten.
Evet bende en sevdiğin özellik ne dediğimde "temiz kalplisin" dışında bir şey demiyor. Başka? Eee bilmiyorum jddjdj

Ev halinizi cok begenmiyor olabilir. Bir de heyecan gidiyor, surekli ayni yuzu gorup alisiyor. Hani bakinca biraz sasirmak lazim ay ne guzelsin demek icin o sasirma hali gitmistir. Siz ona iltifat ediyor musunuz? Ona hic iltifat etmiyorsaniz o yuzden bilincli yapiyor da olabilir. Baskalari sizi ovup ona bir sey demiyorsa bozuluyor olabilir. Bir de bazi insanlar kendi ozguvensizliklerinden dolayi cogu kisiyi guzel bulmaz herkese bir kulp bulurlar. Guzel sayilmak icin 90 60 90 uzun boy ve mukemmel kusursuz yuz hatlari sac ve kiyafet gerekiyor diye dusunen hodukler var. Cevresinde degil de medyada resmini gordugu kadinlarla karsilastiriyor olabilir.

Çirkin bulduğunu söylese ayrılırdım Çünkü Güzel olduğuma eminim. Toplumda kadin ve erkeklerden cok iltifat alıyorum. Sadece eşim beğenmiyormus gibi geliyor

Güzel olan insanlara sürekli birileri gelip cok güzelsin demiyor ki. Güzel güzel olduğunu biliyor zaten, bunu soyleme geregi görmez insanlar. Iltifatlar mutlu etmek icin soylenir genelde.

Eşimle en son iş yerinin yemegine gitmiştik mesela(bir cogu beni ilk defa gormustu) kimse gelip durduk yere sen ne güzelsin demedi ama o yemekten sonra iş yerinde X in eşi çok güzeldi diye konuşulmuş. Bu iş böyledir genelde. 😃
Benim eşim güzel oldugumu soyler ama soylememe gerek var mi da der. Gereksiz bulur😄

Guzel bulmasa evlenmezdi denmis de ben baska acidan bakacağım
Guzel bulmasa da iyi es iyi anne olur diye evlenmis olabilir
Esinizde bir ozguven eksikligi olabilir bazi erkeklerde de karima guzel soz söyleyip simartmayayim kafasi var eskilerin cocuklarini sevmekten sakinip simarmasini istememesi gibi.
Acikca sorun insan eşim dedigi biriyle seffafca konusamayacaksa neden es denir ki anlamadim

X