Eşim beni güzel bulmuyor ve itiraf etmiyor mu?

Güzellik o kadar önemli değil ki. Aura çok daha önemli. Eğer gerçekten merak ediyorsan be eleştiriye açıksan eşine direk sor beğenmediğin yerleri sor. Ama sonra kalbim kırılabilir.
Ben güzel olduğumu biliyorum ama o güzel buluyor mu anlamıyorum.

Eşiniz hariç etraftan iltifat duyuyorsanız güzelsinizdir
Yani iş yerinde falan ya da arkadaşlar arasında olur
Kendinizi beğenmiyorsunuz gibi geldi bana

Ya ben ne zaman kendim için güzel olduğumu söylesem eşim asla onaylamadı, başkaları güzel olduğumu söylediği zaman aynen bile demedi. Susuyor ve düşünüyor. Bazen acaba ondan daha güzel olduğumu düşünüp beni havalanacagimi ve onu begenmeyecegimi düşünerek mi yapıyor yoksa beğenmiyor mu diye merak ediyorum. Birde ailemdeki çoğu insanı çirkin buluyor. Beni teyzeme benzetirler onu güzel bulduğunu söylemişti (eşi için o çirkin adamla o güzel kadın tarzı bir muhabbet olmuştu)
5 sevgi dilini okursanız sevgi dilinizin farklı olduğunu anlarsınız siz sözlü ifade edip öyle sevgi beklerken eşinizin sevgiyi belli etme şekli farklı bence

Ben eşimi yakışıklı bulmuyorum ama çekici buluyorum. Eşime haliyle yakışıklısın şöyle böyle demiyorum ama onu yakışıklı bulmadığımı hissettirecek bir şey de demiyorum. Yani birileri onu yanımda övse evet öyle derim. Ama biz kadınız o yüzden ince düşünüyoruz erkekler ince düşünmediği için gereğini yapmamış. İnsan partneri tarafından beğenildiğini hissetmek ister bunu iki tarafın da düzenli olarak yapması gerekiyor.

öyle bir anlattınız ki bu aura ne acaba diye merak ettim bende aslında öyleyim bir ortama girdiğimde dikkatleri üzerime çekerim beğenerek bakarlar bu o mu oluyor 😂
Ben öyle güzel bir kadın değilim mesela. Öyle bakınca bi içim su olanlar var ya hiç değilim sıradan bi tipim.
Ama bende ki Aura herkesle yarışır öyle deyim 😂 insanları çok kısa sürede etkilerim. Eşim de o yüzden beni çok beğeniyor bence yıllardır. O yüzden bu konulara çok takılma. Sende sevmek için bulduğu bir şey muhakkak vardı

Siz sevilmek, beğenilmek ve onaylanmak istiyorsunuz bunu her kadın ister. Ama zorla söyletmezsiniz ki. Kendinizce takılın ve bunu mevzu etmeyin bence. Evet rahatsız edici ama kimseye zorla hiç bişey soyletilmiyor maalesef

Bence ilişkiler dış görünüş sayesinde değil frekans uyumuyla yürür. Evlilikler özellikle böyledir. sizi mutlaka çok güzel buluyordur ama bir süre sonra uyum her şeyin önüne geçer, yoksa Hülya Avşar aldatıldı düşünün yani 😂

Benim eşimde güzel olduğumu söylemez yada söylemeyi beceremez. Odunluguna yakışacak sekilde söylemeyi uygun bulur. En son çok karizmatik olduğumu soylemisti 🤦

Bazı hatta çoğu erkekler odun oluyor. Bunda aile yapıları da etkili mesela babası annesine karşı nasıl davranıyor? Sevgisini gösteriyor mu? Sevgisiz büyüdükleri için sevgilerini nasıl göstereceklerini bilmiyorlar. Ben temas bağımlısıyım ama eşim hiç de öyle değil babası da keza öyle soğuk ve mesafeli duruyor. Ve herkesin sevgiyi ifade ediş şekli farklıdır. Eğer sevmeseydi sizinle aile kurmak istemezdi. Tabi öncesinde farklı şimdi farklı davranıyorsa o başka ama ezelden beridir böyleyse değiştiremezsiniz.

X