Eşim çıkardı mı

lalaf67

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
44
16
25
Merhabalar

Kızlar sizle paylaşmak ve sormak istediğim bir şey var
kocanızın yada birisinin sizin paranız için evlendiğini nerden anlarsınız? Ben kocamdan bu konuda şüphelendim siz böyle şeyler yaşadınız mı başınıza geldi mi ? Bu konu baya beni üzdü çünkü babam durumu yerinde biri sürekli babamdan para bekledi ve evlerinden birini sürekli babamı suçlayara
" baban bize neden ev vermiyor? " diyip duruyor eşim halde çalışıyor ailesinde ve kendisinde hiç bir birikim yok ve işleri yok

Merhabalar

Kızlar sizle paylaşmak ve sormak istediğim bir şey var
kocanızın yada birisinin sizin paranız için evlendiğini nerden anlarsınız? Ben kocamdan bu konuda şüphelendim siz böyle şeyler yaşadınız mı başınıza geldi mi ? Bu konu baya beni üzdü çünkü babam durumu yerinde biri sürekli babamdan para bekledi ve evlerinden birini sürekli babamı suçlayara
" baban bize neden ev vermiyor? " diyip duruyor eşim halde çalışıyor ailesinde ve kendisinde hiç bir birikim yok ve işleri yok
Niye almak zorundamiymis zamanında çalışıp alabilirdi kendisi benim teyzemin eşi öyle aldı halde çalışarak ne değişik insanlar var yarabbim ya

Önceki konunuza baktım adam bir de torbacilik yapmış. Çok aradınız mı bu tipi? Hala neyi düzeltmeye çalışıyorsunuz? Kaçın kurtarın kendinizi..
😳😳😳 böyleleri kaçmaz ki kurtarmaya çalışır allahim Rabbım herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın hanım kızımızada akıl fikir versin

😳😳😳 böyleleri kaçmaz ki kurtarmaya çalışır allahim Rabbım herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın hanım kızımızada akıl fikir versin
Merhabalar boşanıyorum ama maalesef etrafımdaki insanlardan yarar görmedim
Açıkçası akıl verecek insanlar yok etrafımda
Bende sizlere sormak istedim ablalarım kardeşlerim yardım eder diye
Keşke yargılamadan önce herkesin çok iyi etrafı olmadığını konumunun olmadığını düşünseniz, kusura bakmayın size kötü hissettirmek istemem sadece yardım almak fikir almak istedim teşekkür ederim yinede

Keşke yargılamadan önce herkesin çok iyi etrafı olmadığını konumunun olmadığını düşünseniz, kusura bakmayın size kötü hissettirmek istemem sadece yardım almak fikir almak istedim teşekkür ederim yinedea
Ama sizin anlatmaniz sanki daha evliymissiniz gibi yazmışsınız o yüzden böyle tepki gördünüz

Keşke yargılamadan önce herkesin çok iyi etrafı olmadığını konumunun olmadığını düşünseniz, kusura bakmayın size kötü hissettirmek istemem sadece yardım almak fikir almak istedim teşekkür ederim yinede
Vauv zengin kadın avcısı kocanız mıydı?
O konuda belliydi zaten sizin bir sıkıntınız olduğu.
Ticaretle uğraşıp kendi ayaklarınız üzerinde duruyorsunuz zaten siz fazlasıyla eşinize de babanızın parasına da ihtiyacınız yok bu adamdan kurtulun kendi hayatınıza devam edin

Boşanmak için hala neyi bekliyorsunuz?

Allah yardımcın olsun ve kolaylık versin.
En azından sen ailen den destek görürsün.
Yeni bi hayat sayfa başlangıcı iyi olur.
bu süreç stresli umarım çekişmeli bir boşanma olmaz anlaşmalı olur.
iyi bi avukatta bulduysan tabi .
Her şey gönlünce olsun inş.

Siz ilk konunuzda alkolik ve uyuşturucu bağımlısı eşinizin sizi döverek ve de öldürmek için 2 kez ( yazıyla iki ), mutfağa bıçak almak için koştuğunu, sonrasında da babanızın size sahip çıktığını ve boşanma davası açtığınızı söylemiştiniz.

Aradaki konularınız da malum, adam sizle babanızın parası için evlenip evlenmemesinin bir önemi yokki artık. Tabi eğer gerçekten boşanacaksanız, zira sürekli " baban bize neden ev vermiyor, diyor " demişsiniz. Dava açılmış, boşayacağınız adamla ev muhabbeti yapmıyorsunuzdur. Umarım...

Size meraktan soruyorum siz bosandiginiz halde neden bu soruyu sordunuz ki nasıl olsa bosaniyorsunuz yanlış anlamayın
Yanlış anlamam tabiki
İnsanların düşüncelerini merak ediyorum
Burda kocamı boşamamak için neden aramıyorum yanlış anlaşılmasın
Evet boşanıyorum ve kararlıyım ama gerçekleri daha net görmek istiyorum

Siz ilk konunuzda alkolik ve uyuşturucu bağımlısı eşinizin sizi döverek ve de öldürmek için 2 kez ( yazıyla iki ), mutfağa bıçak almak için koştuğunu, sonrasında da babanızın size sahip çıktığını ve boşanma davası açtığınızı söylemiştiniz.

Aradaki konularınız da malum, adam sizle babanızın parası için evlenip evlenmemesinin bir önemi yokki artık. Tabi eğer gerçekten boşanacaksanız, zira sürekli " baban bize neden ev vermiyor, diyor " demişsiniz. Dava açılmış, boşayacağınız adamla ev muhabbeti yapmıyorsunuzdur. Umarım...
Oha ya bu gun öyle konular okudumki artik pes diyorum başkada birsey diyemiyorum🙄

Yanlış anlamam tabiki
İnsanların düşüncelerini merak ediyorum
Burda kocamı boşamamak için neden aramıyorum yanlış anlaşılmasın
Evet boşanıyorum ve kararlıyım ama gerçekleri daha net görmek istiyorum
arkadaşlar yazmışlar geçmiş konularınızdan. şiddet uygulamış, torbacılık yapmış, ee belli ki paranız için evlenmiş. o kadar net ki her şey yani görmemeniz imkansız. net görmeniz için ben de bir kez daha söyleyeyim konu sahibi. kocanız şiddet uyguluyorsa, torbacılık yaptıysa, paranıza taktıysa boşanın kendinize çok büyük iyilik yaparsınız. bir hayatınız var değer mi böyle bir koca için heba etmeye?

X