Eşim çok kilo aldı

Online nasıl emin olacaksınız size verilen bilgilerden? Online diyet lazımsa ben buradayım diye kendiniz yazdınız. Yüzyüze görüşme şansınız var mı buradaki üyelerle veya eşleriyle?

Teknolojiye ayak uyduramıyorsanız derken eşim 30 senelik yazılım uzmanı ve 10 senedir yapay zeka programları yazıyor, evin her tarafı son teknoloji ürünü dolu. İlk yaptığı uygulama da cilt kanseri taraması ve bunu İsviçre'de üniversiteye sattı. Kendisi kadar teknik donanıma sahip olmasam da her aşamasında ben de çalıştım. Yani sandığınızdan ilerideyim teknoloji olarak.

Diyetisyenin danışanını bizzat görüp tetkik ve tahliller yapıp öyle diyet programı hazırlamasını savunuyorum, bunun neresini yanlış buldunuz? Online diyete karşı değilim 5-10 kilo fazlası olanlar internetten diyet bulabilirler ama oturduğun koltuktan kalmak istemeyecek kadar hareketsizliğin başka bir nedeni de olabilir. Bu kişiye sana online diyet yazarım demek ne kadar doğru? Bu yeterliyse size ne gerek var, internette sayısız diyet listeleri olduğu gibi yapay zeka programları da diyet yazıyor.
İnternetten rastgele herhangi bir listeyi uygulamak zaten yanlış. Tetkik ve tahlil sonuçlarını geçtim danışanlarımdan kullandıkları ilaçların isimlerini ve günlük kullanım dozlarının bilgilerini bile istiyorum listelerini besin ilaç etkileşimlerine göre yazmak için.Siz bu online diyet konusuna neden bu kadar takıldınız onu anlamadım.İş yoğunluğu veya farklı sebeplerden vakit bulup yüzyüze diyet programı için gelemeyen birçok insanın fayda gördüğü bir yöntem. Kendiniz uygun görmüyorsanız da böyle bir yönteme başvurmazsınız bu kadar kolay yani bazı şeyler

X