Esim kalp krizi gecirmis

benimde ailemden birisi geçirmişti daha dikkatlı olsun kontrollerini aksatmasın mümkünse sigara, alkol, özellikle ağır yağlı şeylerden uzak dursun kullanmasın daha sağlıklı yaşamaya çalışsın sinir stres elinden geldiği kadar azaltsın dikkat etmek lazım 1 kez geçirdi şuan iyi o aile bireyi çok geçmiş olsun
Alkol zaten kullanmiyor sigarayı çok içiyordu umarım bırakabilir.ki riske atamaz artık şu durumdan sonra kesinlikle bırakmalı

Alkol zaten kullanmiyor sigarayı çok içiyordu umarım bırakabilir.ki riske atamaz artık şu durumdan sonra kesinlikle bırakmalı
sigarayı bir anda bırakması stres yaratabilir bırakamıyorsa zorlamayın. ters teper. bize de doktor söyledi.

aynı durumları bizde yaşadık çok stres yapmayın eşinize de ölümcül hastaymış gibi davranmayın yansıtmayın ki adamda darlanmasın

sigarayı bir anda bırakması stres yaratabilir bırakamıyorsa zorlamayın. ters teper. bize de doktor söyledi.

aynı durumları bizde yaşadık çok stres yapmayın eşinize de ölümcül hastaymış gibi davranmayın yansıtmayın ki adamda darlanmasın
Yok ben öyle davranmıyorum belki yanlış çıkmıştır falan diyorum ama gelip Bi anda borcumu öde işte kredi iptal olur iş yerinden tazminat alacaksın falan deyince bende insanım yani bir anda patladım bunların düşüncesi bile öyle korkuncki.

Yanlış çıkma olasılığı yok, çok geçmiş olsun. Sigara içiyorsa acilen bıraksın. (Sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayın) Doktor anjiyoyu ne zaman uygun görürse yaptırın şuan kayinvalideyi falan dert etmeyin ona hersey olup bittikten sonra söylersiniz.
Sıkıntı stresten uzak olsun

Yanlış çıkma olasılığı yok, çok geçmiş olsun. Sigara içiyorsa acilen bıraksın. (Sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayın) Doktor anjiyoyu ne zaman uygun görürse yaptırın şuan kayinvalideyi falan dert etmeyin ona hersey olup bittikten sonra söylersiniz.
Sıkıntı stresten uzak olsun
Yarın anjiyo olacak

Merhaba arkadaşlar eşim kalbinde rahatsizlik hissediyordu doktora gitti.doktor renkli film istemişti ve sonucu dün açıkladı ben psikolojik olduğunu düşünüyordum ancak eşim daha önce kalp krizi geçirmiş.doktor anjiyo olmasi gerektiğini söylemiş ben duyunca cok kotu oldum.biz ev almistik bir kişiye şahsi borcumuz var az miktarda kaldi.esim, bana bisey olursa o borcu öde şunları yap kredi borcu zaten silinir falan dedi ağla ağla içim dışıma çıktı sinirlerimi gerçekten çok bozdu o filmin yanlış çıkma olasılığı var mı eşim daha 40 yaşında iki tane çocuğumuz var.amcasi da ani bir sekilde kalp krizinden vefat etti ve amcasini cok severdi onlar da bu durum buyuk bir travma bu arada kayinvalidem sonuç nasıl çıktı diye sordu soyleyemedik bisey çıkmadı dedik kayinvalidem de omurilik felci mahvolur .ama anjiyo olmasi gerektigini bir sekilde soylemeliyiz.cunku biz ilçede yaşıyoruz şuan bu durumdan dolayı merkezdeyiz kayinvalidemlerin yanındayız.
Anjio artık 30 dklik bir işlem korkmayın.Allah şifa versin, çocuklarına bağışlasın.

Anjiyodan korkmuyor ki yine bir kalp krizi geçirip hayatını kayıp etmekten korkuyor
Anjiyo sonucuna göre hasar durumunu netleştirir tedaviye başlarlar, bundan sonra çok daha dikkatli yaşar.daha büyük zarar görmesini engelleyip sağlıklı kalacaktır. Vücut bazı reaksiyonlar gösteriyor görmezden geliyoruz aniden olmuş gibi düşünüyoruz amcasının da muhtemelen önceden görmezden geldiği şeyler olmuştur. Tedavisi var, kendinizi sakinleştirir eşinizin sakinleşmesi için destek olun.
Keşke check up ücretleri düşük olsa da her birimiz önleyici olarak belli yaşlarda buna mecburen gitsek.
Allah şifa versin.

Anjiyo sonucuna göre hasar durumunu netleştirir tedaviye başlarlar, bundan sonra çok daha dikkatli yaşar.daha büyük zarar görmesini engelleyip sağlıklı kalacaktır. Vücut bazı reaksiyonlar gösteriyor görmezden geliyoruz aniden olmuş gibi düşünüyoruz amcasının da muhtemelen önceden görmezden geldiği şeyler olmuştur. Tedavisi var, kendinizi sakinleştirir eşinizin sakinleşmesi için destek olun.
Keşke check up ücretleri düşük olsa da her birimiz önleyici olarak belli yaşlarda buna mecburen gitsek.
Allah şifa versin.
Evet daha önce belirti vermiş ama üstüne durmamış bir gün adam aniden kalp krizi gecirmis ve kurtarilamamis eşim amcasına çok düşkunmus yani babasından daha iyi iletişimi varmis onunla karakter olarak eşimle de benzetiyorlar.iyiki doktora gitti burdan da arkadaşlara söylüyorum bu tarz sorunlarınız varsa riske atmayın ve lütfen doktora gidin önleminizi alın tedbir bizden taktir Allahtan.

Bir de eşim her zaman abisinin arkasını toplamış onun borclarini ödemiş eşyalarını eşim almis sonra kaynim karısıyla bosandi öyle sorunlarla boğuştu herseyde bizi buldu sonra hapse girdi avukat tuttu surekli bu adamın arkasını topladı ailenin babası gibi kayinbabamin Bi işi olsa esime söyler anne felç zaten ona da çok düşkün biraz hersey de üst üste geldi.ama bencillikse bencillik bundan sonra sadece kendini düşünecek gorumceme de soyledim yeter artik dedim.

Çok geçmiş olsun,ben de babamı kalpten kaybettiğim için bu konuda çok hassasım😔.Babam iki kere anjiyo oldu ama son anjiyo dan sonra verilen ilaçlar böbrekleri ve karaciğeri bitirdi.Sonra kurtaramadık malesef.Sigarayı bıraktıramadık biz de ve son zamanlarda aşırı stresliydi babam ama eşiniz şanslı ki erken yaşta geçirmek çok daha tehlikeli.Sigarayı mutlaka bırakmalı ve ilaçlarını düzgün kullanmalı, buna çok dikkat edin.Anjiyo konusunda ikna edin eşinizi,tekrar geçmiş olsun🙏.

Merhaba arkadaşlar eşim kalbinde rahatsizlik hissediyordu doktora gitti.doktor renkli film istemişti ve sonucu dün açıkladı ben psikolojik olduğunu düşünüyordum ancak eşim daha önce kalp krizi geçirmiş.doktor anjiyo olmasi gerektiğini söylemiş ben duyunca cok kotu oldum.biz ev almistik bir kişiye şahsi borcumuz var az miktarda kaldi.esim, bana bisey olursa o borcu öde şunları yap kredi borcu zaten silinir falan dedi ağla ağla içim dışıma çıktı sinirlerimi gerçekten çok bozdu o filmin yanlış çıkma olasılığı var mı eşim daha 40 yaşında iki tane çocuğumuz var.amcasi da ani bir sekilde kalp krizinden vefat etti ve amcasini cok severdi onlar da bu durum buyuk bir travma bu arada kayinvalidem sonuç nasıl çıktı diye sordu soyleyemedik bisey çıkmadı dedik kayinvalidem de omurilik felci mahvolur .ama anjiyo olmasi gerektigini bir sekilde soylemeliyiz.cunku biz ilçede yaşıyoruz şuan bu durumdan dolayı merkezdeyiz kayinvalidemlerin yanındayız.
Sakin olun, çok şükür sağ salim çıkmış o krizden, anjiyo korkulacak bir şey değil. Kullanıyorsa içki sigara bırakılacak ve kolesterol hep kontrol altında olacak. Hayatına biraz dikkat edecek. Bunun biliniyor olması büyük avantaj, hayatı ona göre düzenlenir, kontrolleri yapılır. Benim eşim de annesini kalp krizinden kaybetti. Şimdi kolesterolünü takip ediyoruz sürekli. Olabildiği kadar sağlıklı bir hayat yaşamaya çalışıyoruz. Olumsuz düşünmeyin lütfen, onu da sakinleştirin, 4. evre kansermiş gibi davranmayı bıraksın.

Sakin olun, çok şükür sağ salim çıkmış o krizden, anjiyo korkulacak bir şey değil. Kullanıyorsa içki sigara bırakılacak ve kolesterol hep kontrol altında olacak. Hayatına biraz dikkat edecek. Bunun biliniyor olması büyük avantaj, hayatı ona göre düzenlenir, kontrolleri yapılır. Benim eşim de annesini kalp krizinden kaybetti. Şimdi kolesterolünü takip ediyoruz sürekli. Olabildiği kadar sağlıklı bir hayat yaşamaya çalışıyoruz. Olumsuz düşünmeyin lütfen, onu da sakinleştirin, 4. evre kansermiş gibi davranmayı bıraksın.
Bende dedim ortada kesin bisey yok lütfen artık bu şekilde konuşma ve kendine gel diye sanki sabah ölecekmiş gibi davranıyor bide göğsündeki baskıdan dolayı böyle sanirim

Gecmis olsun canim bunun yasla alakasi yok simdi yeni dogan bebeklere bile anjiyo yapılıyor benim babam 14 kez oldu korkmayın bir gece yoğun bakımda kalıyor oda anjiyo yapilan yere kum torbasi basılıyor onun için kalıyor...genetik bir test verebilir ailede ırsi olabilir

Kayınpederim yakın zamanda ani kalp krizinden vefat etti. Daha babası yaşıyor onun da kalp rahatsılığı var ama anjiyo olmuştu. Öncesi başka hastalıkta atlattı doktor sigarayı bırakacaksın demişti inadına bırakmadı. Lütfen sigarayı bıraktırın eşinize. Alkol ve sigara zaten her kötülüğün anası.

Benim eşim de hem anjiyo hem baypass oldu.Hatta baypasstan önce doktor hayatı pamuk ipliğine bağlı demişti,bizi çok korkutmuştu.Ama şükür ki kurtuldu,5 yıl geçti aradan.İçinizi ferah tutun,bol bol dua edin.Önceden belirti vermesi büyük şans.Rutin kontrolleri ihmal etmemeli,tansiyona dikkat etmeli.Sigarayı söylememe gerek yok zaten.Allah şifa versin

X