esım ve annesını arkamdan konusurken duydum.lütfen yorum.cok kızgınım.kırgınım

zaten canım calısmayı dusunmuyorum.daha cok sorun yasarım o zaman madıı konuda bılıyorum.o marketten almıyorum dıyıp cıkmayı bılırdım de.uc bucuk yasında kızım var.onun ıcın almalıyım.zaten o gun aldıgımız hıc bırseyı daha kullanmadım.dolabı acınca aklıma gelıyo.
canim benim yaa ne kadar kirilmissin ama size bakmak zorunda almak zorunda eli SIKISIKSA bilmiyorum bunu lafetme hakki yok galiba biraz pintii elinde olmayanlar bile böyle yapmaz yani gonul alir karicigim idare et falan filan kaynananizda ayip etmis oglum o senin ailen ucuz pahali deme al sizde es,,, degilsinizya afedersiniz ihtiyaclari aldiracaksiniz cok ayip etmis size karsi bunuda annsine anlatiyor yaa....ALLAH iste belliki temiz niyetli bir insansiniz Allah uyarmis sizi dikkat edin yaniii konusmalari duymasaniz haberiniz bile olmazdi:1hug:

inanamiyorum adam evine aldigi yiyecegin dedikosunu mu yapiyor???
hem de karisi evin ihtiyaclarini aliyor yani verdigi para yine kendisine geri donuyor aslinda...
yuhhhh ohaoldumsmile

senin adina uzuldum canim ama ne desem bilmiyorum...
boyle bir durumda sana nasil bir yol gosterilir bilmiyorum...
Allah huzur versin insallah

anlamıyorum bu kaynanalar kız olsun erkek evlat olsun onların evine karışmaktan ne zevk alıyorlar acaba bırak ya kendi yağınla kavrulsunlar sonuçta 30 lirayla zengin mi olacaksın yemek yemeden yaşanmıyor hani kıyafetti kozmetiktir harcasa bir ihtimal ki ona bile karışamaz birde evde torunu var anne baba kısıtlı imkanlarda dayanır ama o çocuğun yemesi lazım her vitamini alması lazım allah islah etsin böylelerini valla anne sözüne bakan eşi adam etmesi zor herkes bundan yakınıyor

aslında bu adama inat için para harcatacaksın sen harcadıkça onlar kuduracak 10 liralık değil 20 liralık alacaksın aklı başına gelsin densizin

Al karşına ciddi ciddi konuş evliliğimiz zedeleniyor de. bu nasıl bir seydir ya seninle ilgili şikayeti varsa seninle knussun. :eek:klava:

ben olsam senin yeride
yani bu bana olsa
bi daha ki alışverişe gideceğiniz gün eşİn ve annesi aynı ortam da iken
kaynanaya sorardım
anneciğim eşime bugün kaç liralık izin verdiniz..limiti aşmamaya dikkat ediim bide gülerek derdim..
çok sinir oldum..
değişiği banada oldu..evli değilim ama sevgilim b.i sorunumuzu arkadaşına anlatıyodu duydum bende..
çok bozulmuştum iki gün sonra gerdeği kameraya çekte merakta kalmasın arkadaşların demiştim..
o gün bu gündür bi kişiden duymadım sevgilin bize bunu anlattı bak sen bunu yapmışın gibi...
sert tepki istiyo..ama sen evlisin ben değilim..bebeğim de yok..
allah yardımcın olsun çok sinir bozucu...

X