Eşimden buz gibi soğudum ne yapacağımı bilmiyorum yardim edin

Ne yapmaliyim

• Bence sabret

OY: 5 4,1%
  • Bosan gitsin

OY: 116 95,9%

• Ankete Katılan
    121
  • Anket Kapalı .
Yorumlarınızı okuyorum avukatlada xaten zamaninda konusmustum ama evleneli 1 sene bile olmamis annenden baska şahidin yok hakim bosamaz bide ayri evde sansinizi deneyin der dedi bu yuzden deniyorum en azindan ayri eve ciktik ordada denedik ama olmadi anlsamadik demek icin ama cok iyi davraniyo sasiriyorum anlamiyorum çözemiyorum ne oldugunu degistimi cidden yoksa oyunmu yapiyo anlamiyorum

Yorumlarınızı okuyorum avukatlada xaten zamaninda konusmustum ama evleneli 1 sene bile olmamis annenden baska şahidin yok hakim bosamaz bide ayri evde sansinizi deneyin der dedi bu yuzden deniyorum en azindan ayri eve ciktik ordada denedik ama olmadi anlsamadik demek icin ama cok iyi davraniyo sasiriyorum anlamiyorum çözemiyorum ne oldugunu degistimi cidden yoksa oyunmu yapiyo anlamiyorum
Anlaşmalı boşanma yaparsınız gerek kalmaz bi sene beklemeye şahit iki kişi olursa

Bu konuyu daha önce açmıştın sanirim. Bi kaç ay öncesinde okudum diye hatirliyorum.
Neyse....
sevmek güzel hele sevdiğinle evlenmek dahada güzel fakat ben olsam Özümü arardim. Din aynı olsada maalesef cahil bir nesil var , eğer gönlünce kalktiysa adamdan ne denirki... ben boşan diyemem ama sabret tekrar sevmeye çalış derim...

Eşinin genlerinde şizofreni var mi? Defol deyip kisa zaman sonra nasil bu kadar pişman oluyor çözemedim.

Değiştiyse dur bence zaten affetmis dönmüşsün. Iki de bi gecmise dönmenin manasi yok su an iyiyseniz.

Dedim nikahimiz yok diye hatta alay ettim hülleci gerek simdi bize diye hulleci adamlarin cani sıkıldıkca eşlerini bosamaması ve kadinlari adamlara oyuncak yapmamak icin Allahın erkeklere verdigi bi ceza aslinda bi utanç bu senin namusun canin her sıkıldığında boşayıp alamazsin diye ama sinirle söyledim sayılmıyomuş hocaya sordum dedi ve çıktı işin içinden

Arkadaslar esimle ağustos ayinda cok severek evlendik cikmaya basladiktan 7 ay sonra evlenmeye karar verdik bunun oncesindede ayni evde yasiyoduk ve hic bir sorunumuz yoktu taki evlenip kaynanamin yanina tasinana kadar 7 ay boyunca bana sesini bile yukseltmeyen adam kina gecemde patlak verdi kına gecem cok gec saattele kadar surdu diye beni okadar insanin icinde kucuk dusurup rencide etti affettim dugun oldu evlendik kaynanamlarla oturmaya karar verdik para biriktirip ev alicaktik güya ama benim kabus dolu gunlerim basladi ev ustune ev kurmaya calisirsak bu olur iste benim yaptigim hersey kaynanamin ve kayinpederimin gozune batmaya basladi ve biz esimle tam 6 ay boyunca her aksam kavga ettik her aksam agladim eften pusfen seyler neden yemeyi oyle yiyosun neden anneme saygisizlik ediyosun neden babama bunu dedin beni iyce ezmeye basladi ve bende kaynanamin esimi doldurdugunu dusunerek ayri eve cikmak istedim beni evden kovdu valizimi topladi ve beni disari atti agladim annemin evine dondum bende hataliyim mezhebimiz yoremiz farkli ayak uyduramadim onlara sonra pisman oldu beni almaya geldi annemin evinden affettim geri dondum tamam ayri ev tutucaz dedi ve butun altinlarimi satti daha sonra suan durum yok bi iki aya cikariz eve dedi onuda kabul ettim evde bi kaza gecirdim ve iki elimde yandi tuvalete giderken yemek yerken esim yardim ediyodu ellerim yandiktan iki gun sonra kaynanam kayinpederim esim benim ustume felmeye basladi kaynanam sana hakkimi helal etmiyorum benim cocugumu ayagina kadar evine getittrdin falan demeye basladi cinnet gecirdim ama Allah yukarda agzimi acip tek kelime cevap vermedim odamiza gectigimzde kiyamet koptu esimle beni ailene ezdiriyosun diye kavga ettik ve saat gecenin iki bucunda o yanik kollarla beni istanbulda sokaga atti yine annemi aradim al beni diye parmagimdaki yuzugu bile aldi sokaga atarken annem beni almaya geldi konusmak icin esimin yanina gittigimzde esyalarimi kapinin onunde buldum ellerim yanik oldugu icin tuvalette bana yardim ediyodu adettim bide o ara pis donlarinida koydum boklu donlarinida falan dedi bosol dedi uckere ve S***** G** (Defol) diye kapiyi suratima kapatti kaynanam ve kayinpederimde oglum ne yapiyosun demiyo ama ve o gun aglaya aglaya eve gittik annemle 3 hafta ayri kaldik yalvardi yakardi agladi pismanim Allah belami versin seni birdaha uzmicem ama ne fayda okadar sogudum seviyorum ama bi gram ne saygi kaldi nede ne bileyim artik dokunmasini bile istemiyorum bana cikmiyo aklimdan yaptiklari dedikleri ne yapicam bilmiyorum ayri ev tuttu hersey yolunda kavga etmiyoruz ama olmuyo olmuyo sevsemde icim almiyo esim annesine cok benziyo esime baktikca o kadinin suratini goruyorum buz gbi soguyorum ailesiyle yanimda konusuyo buz gbi soguyorum kafayi yiycem ne yapicam bilmiyorum bi yanim birak su adami bukadarmi gurursuzsun kizim diyo bi yanimda okadar emek verdin nolucak diyo evlendigimden beri mutlu olamadim kendimi cok değersiz hissettirdi ve bu pisikolojiyi ustunden atamiyorum nefret ettim hepsinden
Evlenmeden birlikte yasarsaniz olacagi bu iste. Erkege herseyi istemeden cabalamadan verirseniz kiymetiniz kalmaz.

Dedim nikahimiz yok diye hatta alay ettim hülleci gerek simdi bize diye hulleci adamlarin cani sıkıldıkca eşlerini bosamaması ve kadinlari adamlara oyuncak yapmamak icin Allahın erkeklere verdigi bi ceza aslinda bi utanç bu senin namusun canin her sıkıldığında boşayıp alamazsin diye ama sinirle söyledim sayılmıyomuş hocaya sordum dedi ve çıktı işin içinden
3talak hakki gitmis neyin siniri Alllasen bir olsa hadi neyse hcayada sorulduğu asikar düsüyr iyi arastirn .Madem devam etmeye karar vermissiniz bunca seye ragmen hakkinizda hayirlisi ankete cevabim net bosanin sürdürmeye koca bi sen varsa sabredecek dayanin biraz daha ruh sagliğinizla oynatin .

Tabikide bosan bunla omur gecmez. Egitmeye calismissin ama bu egilitmezde. Annesini dinleyen cinstsn cunku. Anasi ne derse o olur

Böyle kızım olsa birde ben sokaga atarım. Bu ne ya koca evden attıkca anneye gıdıyorsun, ıkı yalvarıyor gerı dönüyorsun. Oyuncak mı bu oturuyorsan otur, oturmuyorsan ayrıl. İyi annen insaflıymış. Sana bunca sey yapan adama 2. sefer dönmeye kalktıgında, geri gelecek yerin yok bundan sonra dememiş.

Eşiniz tek kelimeyle adam değil. Kusura bakmayın belki biraz ağır oldu ama öyle. Anne ve babasından nefret etmeden önce eşinizden nefret edin. Evliliğinizi de çocuk oyuncağına çevirmeyin adam sizi istemiyor işte bunu anlamak bu kadar zor mu? Oh ne âlâ canı istediğinde kapıya atacak canı istediğinde gelip yalvarıp yakaracak. Hayatı ilk gittiğinizde dönmekle yapmışsınız zaten. Beni kapıya atan adama döneceğim öyle mi?

X