Eşime çok kırıldım

ah canim ah bütün kaynananal hep böyle ve ogullari hep göz yumuyor, sende yeri geldimi de ac agzini susma inan susdukca seni ezerler,

Eşinle mutluysan önemli olan bu bence şükret,k.validen seni azarlamış vs vs bunlar çok dert deil bence,daha başka neler neler çekenler var,hayat böle bişi ve bu bence basit bi detay,okumuyorsun galiba forumlar neler çeken arkadaşlarımız var hem eşinden hem eşinin ailesinden,hatta kendi ailesinden,neler yaşıyoruz her gün,her birini dert edecek olsaydık...

eğer siz eşinize söyledikten sonra annesini arayıp söyleseydi siz kayınvalidenizi şikayet etmiş gibi olurdunuz, kızmayın hemen, belki yanlış anlaşılma vardır?

a.s.cnm merhaba bencede sorunu kayınvalidenle hallet.eşler biryerden sonra ne kadar haklı olsanızda bunalıyorlar.ve annesi olduğu içinde içinde kötülük yoktur idare et azıcık anlayışlı ol şeklinde telkinlerle geçici çözümler üretiyorlar.birdaha gerçekleşirse bundan sonra ben konuşucam deyin. o zaman belki eşiniz biraz daha duyarlı olabilir.kolaylıklar diliyorum.ezdirmeyin kendinizi

valla k.valıdemın bana etmedıgı kalmadı evındende kovdu kufurde ettı ....sadece cagırdıgında 1 saat sonra gıttıgım ıcınnnn......aynı sekılde kayınp.de ole ben hep sustum esım de zaten konusturmadılar konusunca hep kavgaya donustu bende hep bosverdım yasadıklarımı dusunuyorum da nasılda sabırlıymısım ...hep ALLAHA havale ettım onu benden 5 6 ay sonra bır gelın aldılar kııııı bana yaptıklarını gelınde onlara yaptı halada ole dıceksınkı ee noldu hıc yınede en kıymtlı gelındee ogulda torunda onlarda ısın aslı canımmm hak edene dıs gostereceksın kım olursa olsun...bence onun lafıyla ezılme sert olmasada sen de cevabını ver sonra cok amaaa coooook pısman olursun benım gıbııııı

Canım kayınvaliden ile olan sorununu kendin hallet eşini karıştırma derim ben.
Azarlamak ta neyin nesi ? Kendini savun sen ses çıkarmadıkça üzerine gelecektir.
Kırıcı değil de tatlı sert imalarda bulun. :1ninca:
Eskilerimizin bir lafı vardır sana taş atana sen ekmek at diye. Bir atarım iki atarım, baktım karşımdaki devam ediyorsa ben onun kafasını yararım. Biraz kaba oldu kusura bakma ama demek istediğim yeri geldiğinde kendini savun. :nazar:

bende eşime çok kırıldım az önce bana dediki sanki sen kadın mısın dedi.....ben onasadece bebek yapalım dedım.sen karımısın sanki dedi.ben ona evlat vermek için ugrasıyrm onun dedıgıne bak

X