Eşimi affetmeli miyim ?

huysuz77

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2021
94
143
32
Merhaba hanımlar kaç gündür kendimde değilim yaşadığım şey belki bazıları için önemsiz ya da küçük gelebilir ama benim için oyle değil yani şuan arada çocuk olmasa dava açma sebebimdi. Hoş hala bu düşüncede olduğum yani yapıma ters bir rol sergiledigim için belki bu haldeyim asla kendimi toparlayıp aman diyemiyorum.
5 yıllık evliyiz 2.cocuga hamileyim her evlilikte olduğu kadar bizim de kavgamız vs olur ama öyle çok abartılacak seviyelere gelmemistik o güne kadar. Severek evlendik öyle ki karşımıza çıkan her zorlukta birlikte mücadele ettik maddi manevi olarak.
Konuya gelecek olursam biz bulunduğumuz şehirden sırf iş imkanı iyi diye başka bir sehire taşındık burada ciddi anlamda rutubet sorunu var öyle ki hamileliğim boyunca hala daha buradaki koku yüzünden midem bulanır. Ve kokuya hamileliğin vermiş olduğu bı hassasiyette var ve ben bunu eşime çok yansittim o ter koksa vs hemen tepki verdim yanıma bile almadım gece çünkü gerçekten dayanacak halde değildim. Belki böyle yaparak kendimden uzaklastirdim çünkü cidden kırıcı olmuştum ama o da hatalı bana göre bir insana bir kere dersin iki üç dort ben her gün ona aynı cümleyi kurmaktan bikmistim. Çok basitti yani eve gelince duş al temiz giysi giy o bile ona zor geldi usendi anca diretmelerimle soylenmelerimle yaptı. Kokmasa bile bana kokuyordu anlamıyordu o durumda cinsellik bekliyordu ki tamam beraber oluyorduk ama ben bariz istemediğimi yansitiyordum. Böyle olunca bazı geceler ayrı yatmaya basladik ve buna ikimizde alıştık aslında bana bile rahat geldi onun kokusundan rahatsız olmadan uyumak. Ama o hassasiyetim geçti lakin eşim işte bazen koltukta uyumaya başladı yani bilerek bilmeyerek uyuyordu bende uyandırıp yanıma cagirmadan gidiyordum.
Esas konu şu ki eşim maç dışında oyun oynayan biri değil telefonda bile maç izlemek siyasi program izlemek dışında alışkanlığı yok ayrıca vakti de yok yani işi geregi zaten hep beraberiz görüyorum nerede napio kameradan izleyebiliyorum diyim.
Ama geçen gece bir rüya gördüm işte sanki beni aldatıyor gibi rüyamda telefon kurcaliyordum sonra uyanınca ya saçmalama dedm bakmadim. Bir akşam o uyurken telefonuna bildirim geldi merak işte gittim baktım işte x adlı kullanici oyunu bitirdi gibi. Dedm bu uyuyor ne oyunu yani uyurken tel yanimda sarjdayken nasıl oluo bu iş. Sonra telefonu kurcalamaya başladım o oyuna girdim kelime oyunuydu ama sohbet kısmı vardı. Yaklaşık 1 haftadır yüklenmiş ve oyuna girip oynamış kız erkek karışık sekllde buraya kadar normal oyun oynarsın rasgele kim gelirse de olur okey ama sohbet kısmına bakınca kadın ismi olanlara merhaba yazılmış ve içlerinden biri dönüş yapmış bu da telefona bildirim gelince baktığım kişi. Sohbet bildiğin ergen muhabbeti o soruları bana ilk sevgilim gecenin saçma saatlerinde sorardı işte ustunde ne var vs vs yani bildiğin ergence sapıkça salakça şeyler. İşte bu sormuş üstünde ne var o demiş tayt bu demiş rengi ne gibi gidio ama çok şükür öyle iyice sonuca gelinmemis çünkü yazan kişi eşten konuya girince bu sazan arkadaş triplenip konuşmayı bitirmiş. Ben görmeseydim daha devam eder miydi iş nerelere varirdi bilmiorm. Oyunda kimse beni tavlamaya çalışmadığı için deneyimsizim. Ve işin en kötüsü saate bakınca benimle birlikte olduğu gecenin sabahina denk geliyor o gün iş ortamındaki bahçeyi sulaması gerektiği için erken kalkması gerekiyordu hatta uyumadı biliorm ama o ben oyun indirmedim yok ben yazmadım diyor. Oyun mail adresiyle açılmış ve isim cisim hepsi yazili yani ben aynı oyunu indirdim hesap açmadan girince kendi garip isim verdi benim bariz kendi adımı yazmadı bu kendi açmış çok belli trip atışı bile ele veriyor o inkar ediyor.
Peki bu konuşmayı görünce ben naptim o hani uyuyordu ya gittim o sinirle ona güzelce bir tokat indirdim gözüm öyle dönmüş ki yani o an elimde bir şey olsa kesin kanatana kadar kafasına vururdum hala daha içim sogumadi hala daha ona vurasim sayıp sovesim var. Sen ergen misin ne yani oyunda birine o soruları sormak ne bu nasıl kafa anlamıyorum ben ve konuştuğu kadın mı o da meçhul resim yok bı bok yok yani sadece isim kız ismi. Abaza misin sen ne bu davranış sen 2 çocuk babasisin ya. Öyle ofkeliyim ki yediremiyorum kendime. Gitsem gidemiyorum kalsam kalamiyorum. O gece geldi dil.doktu ben yazmadım dedi falan ama kim yazacak başka Allah aşkına. Telefonu götürdü aynı hafta içinde telefoncuya bıraktı ekran için ama oradaki adam mı hesap acti oyun oynadı. Ya da kardeşi geldi bizde kalmaya o mu yaptı gitmeden önce. Kim yapabilir ya benim telefonumda olan uygulamada benden başka kim oyun oynayabilir. Özrü kabahatinden büyük resmen.
Evde o yokmuş gibi davranıyorum yemek bile kızımla kendime göre yapiorm ona ayirmiyorum yani evden de elimi çektim evi de kendi temizliyor. Geceleri gidip dışarıda oturuyorum onunla aynı ortamda olmak beni çok rahatsız ediyor. Ne konuşmak ne görmek istiyorum ama bu durum bende ağrı yaptı hem baş ağrım çok oldu hem kasılmalarım çok oldu doğuma 1 ay var ve ben nelerle uğraşıyorum millet bebeğine eşya alır ben napsam diye düşünüyorum.

Evet özrü kabahatınden buyuk onun kimse kmsenin telefonuyla bişey indirme oynama mesajlasma hakkına sahip degil telefoncu indirmişte ya da kardesi .. yalan bunlar... sizde bi yandan eşiniz linclensin istiyorsunjz biryandan da ama suc bende ter kokuyodu soyluyordum benim tepkilerimden dolayı boyle bir yola basvurmus demeye getiriyosunuz ama ne olursa olsun aldatmak yerine gitsin dus alsın zaten olması gereken o, siz de oyle tepkiler vermesdiniz . Hemen baska kadınlarla mesajlasmaya vermiş kendini. Biri karsılık verse iş nerelere gelecek kimbilir ama karsısındaki kadınlar yüz vermemiş. Bunun gibi baska vukatların varmı varsa soyle sonra ögrenirsem hiç gözyasına bakmam arada cocuk var ailem yok vs dinlemem bosarım de.zaten gerekirse o gereksiz oyunları sildir cocugunuz olacak babaların elinden telefon ve oyunlar dusmuyor o vakti cocuklarına ayırmazlar. Yani efer bosanmayı dusunmuyor burnunu sürtüyosan iyice didikle sor sorustur baska vukuatı varmı yok mu diye ona göre adım atarsın.

Büyük ihtimalle boşanmak istemiyorsunuz. Yoksa bu açıklamaları dinlemez,açardınız davanızı.

Tabii sayılı günler kalmış doğuma siz de haklısınız.

Yapacak bir şey yok maalesef.

Doğum sonrası da kendisine çok ihtiyacınız olacak. Kendini affettirmek için çabalıyorsa müsade edin de sonra pişkinlik yapıp üste çıkmasın bir de onun ayağına gitmek zorunda kalmayın.

Eşinizi affetmek istiyorsunuz o yüzden kötü bir yorumda bulunmayacağım. Lütfen yaptığım yorumdan eşinize hak veriyorum diye bir çıkarımda bulunmayın. Aldatma girişiminin haklı tarafı olmaz.
Bir evliliğin sağlıklı yürümesine cinsellik çok büyük önem arz ediyor. İstekli olmamanız, ondan uzaklaşmanız gurur kırıcı olmuş. Hamilelik sürecinde aranızdaki bağ zayıflamış. Eşlerin aynı yataktan yatması, kadına ilgi gösterilmesi, erkeğin cinsellikte kadınını mutlu ettiğini hissetmesi çok önemli şeyler

Boşanmaya niyetiniz yoksa boşuna canınızı sıkmayın. Hamileymissiniz size zarar. Zamana bırakın biraz çok öfkelisiniz keşke öfkenizi iyice kussanızda rahatlasanız.

Hiçbir şey aldatmaya veya üstünde ne var taytin ne renk demeye sebep değil kendini suçlama öncelikle hamilelikle kokuyla alakası yok bu adam ihanet ediyor bence bu ilk değildir öncesi olmuştur . Bilemiyorum aklından silinmez öfken geçmez kendi kararin 🥴

Bir oyunda ismini cismini bilmeden yürüyor .
Ağır abazaymış. Bende okey programı indirdim.ismim bile yok kod var sadece . Nasıl yürüyorlar 😂
Tiksinç bir durum konu sahibi ,ötesi yok

İlk hamileliğimde bırak ilişkiyi eşim günde 2 defa duş aldığı halde aynı odada bile duramadım bir süre. Ki normalde de çok temiz güzel kokan biri. Ama bu durum benim, sizin elinizde değil. Bir tercih ya da lüks değil. Bazı hamilelikler çok hassaslaştırıyor insanı.

Yani koyun can derdindeyken adamların şeyinin derdinde olması anlaşılır bir şey değil.

Şimdi hemen bunun kararını vermeye zorlamayın kendinizi. Böyle sürüncemede kalsın. Konuşmayın, duymayın ilgilenmeyin. Doğuma lohusalığa odaklanın. Bebeğiniz biraz büyüsün, kendinizi toparlayın sonra karar verirsiniz.
Affetmeye çalışıp affedemeyebilirsiniz çünkü zor bir durum. Biraz toparlanmaya çalışın. Baktınız olmuyor, affedemeyeckesiniz ayrılırsınız.

Evet 3 yaşında kızım var üstüne şimdi de hamileyim yani bosansam yine gorucem yüzünü ki evet boşanmak istemiyorum ama çok kırıldım yani herkese yürümüş artık ne düşündü ne hissetti yaptı bilmiorm. Herkes oyun oynuodur herkes mi böyle.msj atar diyorum ya bana çok ergence geldi

Suç bende ifadesini bir daha kurmayın. Doğuma kadar midem bulandı herşeyden. Eşim dahil.
Elinizde olan bir şey değil.
Bulduğu her fırsatta uzaklaşacak mı?

Şimdi size diğer arkadaşların da dediği gibi...

Boşanmak istemiyorsunuz belli ki ama devam edecekseniz de bırakın affettirsin kendini. Aklınızda şüphe bırakmasın bunun bedelini ödesin hiç değilse.

Bebeğinize odaklanın, hastane çantanızı hazırlayın. Bakalım o ne yapacak?

Evet 3 yaşında kızım var üstüne şimdi de hamileyim yani bosansam yine gorucem yüzünü ki evet boşanmak istemiyorum ama çok kırıldım yani herkese yürümüş artık ne düşündü ne hissetti yaptı bilmiorm. Herkes oyun oynuodur herkes mi böyle.msj atar diyorum ya bana çok ergence geldi
Bence boşanma düşüncesini doğum ve lohusalık sonrasına kaldırın. Çok zor bir dönem. Kendinizi yediğinizle kalırsınız. Bu süreçlerden sonra kendinizi toplayıp öyle düşünün bunu.

Merhaba hanımlar kaç gündür kendimde değilim yaşadığım şey belki bazıları için önemsiz ya da küçük gelebilir ama benim için oyle değil yani şuan arada çocuk olmasa dava açma sebebimdi. Hoş hala bu düşüncede olduğum yani yapıma ters bir rol sergiledigim için belki bu haldeyim asla kendimi toparlayıp aman diyemiyorum.
5 yıllık evliyiz 2.cocuga hamileyim her evlilikte olduğu kadar bizim de kavgamız vs olur ama öyle çok abartılacak seviyelere gelmemistik o güne kadar. Severek evlendik öyle ki karşımıza çıkan her zorlukta birlikte mücadele ettik maddi manevi olarak.
Konuya gelecek olursam biz bulunduğumuz şehirden sırf iş imkanı iyi diye başka bir sehire taşındık burada ciddi anlamda rutubet sorunu var öyle ki hamileliğim boyunca hala daha buradaki koku yüzünden midem bulanır. Ve kokuya hamileliğin vermiş olduğu bı hassasiyette var ve ben bunu eşime çok yansittim o ter koksa vs hemen tepki verdim yanıma bile almadım gece çünkü gerçekten dayanacak halde değildim. Belki böyle yaparak kendimden uzaklastirdim çünkü cidden kırıcı olmuştum ama o da hatalı bana göre bir insana bir kere dersin iki üç dort ben her gün ona aynı cümleyi kurmaktan bikmistim. Çok basitti yani eve gelince duş al temiz giysi giy o bile ona zor geldi usendi anca diretmelerimle soylenmelerimle yaptı. Kokmasa bile bana kokuyordu anlamıyordu o durumda cinsellik bekliyordu ki tamam beraber oluyorduk ama ben bariz istemediğimi yansitiyordum. Böyle olunca bazı geceler ayrı yatmaya basladik ve buna ikimizde alıştık aslında bana bile rahat geldi onun kokusundan rahatsız olmadan uyumak. Ama o hassasiyetim geçti lakin eşim işte bazen koltukta uyumaya başladı yani bilerek bilmeyerek uyuyordu bende uyandırıp yanıma cagirmadan gidiyordum.
Esas konu şu ki eşim maç dışında oyun oynayan biri değil telefonda bile maç izlemek siyasi program izlemek dışında alışkanlığı yok ayrıca vakti de yok yani işi geregi zaten hep beraberiz görüyorum nerede napio kameradan izleyebiliyorum diyim.
Ama geçen gece bir rüya gördüm işte sanki beni aldatıyor gibi rüyamda telefon kurcaliyordum sonra uyanınca ya saçmalama dedm bakmadim. Bir akşam o uyurken telefonuna bildirim geldi merak işte gittim baktım işte x adlı kullanici oyunu bitirdi gibi. Dedm bu uyuyor ne oyunu yani uyurken tel yanimda sarjdayken nasıl oluo bu iş. Sonra telefonu kurcalamaya başladım o oyuna girdim kelime oyunuydu ama sohbet kısmı vardı. Yaklaşık 1 haftadır yüklenmiş ve oyuna girip oynamış kız erkek karışık sekllde buraya kadar normal oyun oynarsın rasgele kim gelirse de olur okey ama sohbet kısmına bakınca kadın ismi olanlara merhaba yazılmış ve içlerinden biri dönüş yapmış bu da telefona bildirim gelince baktığım kişi. Sohbet bildiğin ergen muhabbeti o soruları bana ilk sevgilim gecenin saçma saatlerinde sorardı işte ustunde ne var vs vs yani bildiğin ergence sapıkça salakça şeyler. İşte bu sormuş üstünde ne var o demiş tayt bu demiş rengi ne gibi gidio ama çok şükür öyle iyice sonuca gelinmemis çünkü yazan kişi eşten konuya girince bu sazan arkadaş triplenip konuşmayı bitirmiş. Ben görmeseydim daha devam eder miydi iş nerelere varirdi bilmiorm. Oyunda kimse beni tavlamaya çalışmadığı için deneyimsizim. Ve işin en kötüsü saate bakınca benimle birlikte olduğu gecenin sabahina denk geliyor o gün iş ortamındaki bahçeyi sulaması gerektiği için erken kalkması gerekiyordu hatta uyumadı biliorm ama o ben oyun indirmedim yok ben yazmadım diyor. Oyun mail adresiyle açılmış ve isim cisim hepsi yazili yani ben aynı oyunu indirdim hesap açmadan girince kendi garip isim verdi benim bariz kendi adımı yazmadı bu kendi açmış çok belli trip atışı bile ele veriyor o inkar ediyor.
Peki bu konuşmayı görünce ben naptim o hani uyuyordu ya gittim o sinirle ona güzelce bir tokat indirdim gözüm öyle dönmüş ki yani o an elimde bir şey olsa kesin kanatana kadar kafasına vururdum hala daha içim sogumadi hala daha ona vurasim sayıp sovesim var. Sen ergen misin ne yani oyunda birine o soruları sormak ne bu nasıl kafa anlamıyorum ben ve konuştuğu kadın mı o da meçhul resim yok bı bok yok yani sadece isim kız ismi. Abaza misin sen ne bu davranış sen 2 çocuk babasisin ya. Öyle ofkeliyim ki yediremiyorum kendime. Gitsem gidemiyorum kalsam kalamiyorum. O gece geldi dil.doktu ben yazmadım dedi falan ama kim yazacak başka Allah aşkına. Telefonu götürdü aynı hafta içinde telefoncuya bıraktı ekran için ama oradaki adam mı hesap acti oyun oynadı. Ya da kardeşi geldi bizde kalmaya o mu yaptı gitmeden önce. Kim yapabilir ya benim telefonumda olan uygulamada benden başka kim oyun oynayabilir. Özrü kabahatinden büyük resmen.
Evde o yokmuş gibi davranıyorum yemek bile kızımla kendime göre yapiorm ona ayirmiyorum yani evden de elimi çektim evi de kendi temizliyor. Geceleri gidip dışarıda oturuyorum onunla aynı ortamda olmak beni çok rahatsız ediyor. Ne konuşmak ne görmek istiyorum ama bu durum bende ağrı yaptı hem baş ağrım çok oldu hem kasılmalarım çok oldu doğuma 1 ay var ve ben nelerle uğraşıyorum millet bebeğine eşya alır ben napsam diye düşünüyorum.
Şuan bebeğin ve sen önemlisin herşey bitip eski sağlığına kavuşunca affetme bedel ödemesini sağla . 🙏 zor bir durum allah kolaylaştırsın 🤲

Mesajların saatlerinden, tarihten telefonun kimin elinde olduğu, gün gibi ortadadır aslında ama o sinirle dikkat etmemiş olabilirsiniz.

Ne yapılabilir?
Bedel ödemek ne olur onun için? bunlar önemli.

Ben tıkandim aklıma hiç birşey gelmiyor

Uyuyan insana tokat patlatılır mı?Ne biçim kafadasınız siz ya...Can sıkıntısından yazmışda olabilir ortada fol yok yumurta yok,bu ne biçim davranış.Kocana yüz verme saygısız davran sonra 2 tokat patlat

Eşinizin sizi aldatması ne kadar yanlışsa sizin de şiddet uygulamanız o kadar yanlış. Bu evlilik temelden sarsılmış boşanın gitsin

Eşinizin sizi aldatması ne kadar yanlışsa sizin de şiddet uygulamanız o kadar yanlış. Bu evlilik temelden sarsılmış boşanın gitsin

biraz abartmıyor musunuz? hemen aldatma ve şiddet var boşanın gitsin demek çok peşin hükümlülük. evliliğin temelinden sarsılması çok daha ciddi durumlarda söz konusu olur.

3 yaşında çocukları var, hanımefendi hamile ve ortada aldatma olduğuna dair kesin bir kanıt yok. eşine tokat atmış olmasını doğru bulmuyorum orası ayrı. ancak aralarındaki öyle geri dönülemez - onarılamaz bir sorun değil. hem severek evlenmişler ve genel olarak sorunlu bir evlilikleri yok anladığım kadarıyla.

hamilelik süreci her iki taraf için de zor geçen bir dönem. üstesinden gelip evliliklerini devam ettirebileceklerini düşünüyorum.

Ee sen biliyosun sebebini reel bi aldatma olmasa da sanalda biseyler yasayip tafmin edebilmeyi amaclamistir. Bu kotu bisey ama sen hamile oldugun icin birliktelik yasama istegini bastiramayinca oyle seylere uoneliyolar iste. Aldatmami evet ama açliktan sanirim. Sevgi acisindan bi eksiklik yok ama bu konuda kendini tutamamis iste.

X