Ne yapıyor

Sene olmuş 2024 bu zamanda okuma yazmanın az olması diye bir şey olmasın bir zahmet ya. Eşinde aldatma potansiyeli var. Velev ki aldattı boşayacak mısın eşini?
Ne kadar sığ bir düşünce bu ya. Yıl 2024 evet ama herkes sizinle eşit şartlarda gelmedi dünyaya. Haberiniz olsun birine böyle kırıcı bir yorum yapmadan önce bunları da göz önünde bulundurun bence.

Ne kadar sığ bir düşünce bu ya. Yıl 2024 evet ama herkes sizinle eşit şartlarda gelmedi dünyaya. Haberiniz olsun birine böyle kırıcı bir yorum yapmadan önce bunları da göz önünde bulundurun bence.
Kendi sığ düşünceni kendine sakla. Oxfordda derece yapsın denedim altı üstü okuma yazma. Duyar kasacak sığ düşüncelerin senin olsun

Şuan kafanızda her şeyi bitirmek için eşinizin sizi dışarıda aldatmasına gerek mi var? Sanal olarak zaten aldatıyormuş. Bence bu yeter. Dışarda napıyorsa yapsın artık bu saatten sonra.

Eşiniz sapığın teki ateşli emojiler attığı dm ler sizi aldattığını gösterir. Bu arada hiçbir şey yapamazsınız bir diksiyon kursuna gidip konuşmanızı düzeltin . Ben sizi asla hor görmüyorum ama eğitim düzeyi düşük olanlar heryerde eziliyor burda da olduğu gibi.

Odak noktani eşten ayır cocugu az büyüt işe gir senin yüzünden cümlesinin sonu iyi bitmez....aldatıyor aldatmiyor onu bilemem evli çocuğu yapmış iş bitmiş havası var sizin kurduğunuz ailede.....ona kafayı yorma kendi elini güçlendirmeye bak en akılcı yorumum bu .....bu kadın bı yere gidemez bu kadın bana mecbur olayından çıkman lazım onun içinde ekonomik güç ve evlilik dışında elinde kalan birşeyler olmalı .....hayat bilinmez

X