Eşimi karışık spor salonuna göndermeli miyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben eşimi karma spor salonuna göndermem kendim de gitmem inşallah da böyle bir şey yaşamak zorunda kalmam..Ailemden akrabalarımdan kimse de böyle bir şey yapmaz..Gideni de eleştirmem herkesin kendi hayatı görüşü..Ama kimse benim görüşümle hayat tarzımla da dalga geçemez..Burda özgürlükten bahseden bayanlar şu sayfaya kadar bu görüşe sahip olanlarla dalga geçiyor..Yazık gerçekten

İnanıyorum diyenlere lafım hem inanıp hemde benim Allah'ın cizdigi sınırlara uymamla dalga geçen kesime
inanmayanlar dan banane
İkiyuzlusunuz size gelince kime ne diyorsunuz bız kendi goruslerimizi söyleyip yaşarken de tonla dalga
Kusura bakmasın kimse nasıl geliyorsa oyle gidiyorum gelipte benim gorusumle dalga geçip yersiz yorum yaparlar ve bunu kendilerine eğlence malzemesi olarak kullanırlarsa karşılık veririm tabi
Bencede herkes kendi tabağına baksın
İsteyen kocasını göndersin zaten beni ilgilendirmez beni ilgilendiren benim buna karşı olmamla dalga geçenler
Siz kimsiniz ya benim yaşayış tarzımla dalga geçiyor ben karşılık verince bu cümleleri kuruyosunuz ilk yorumlarima bı bakın ilk benmi insanlarla dalga geçip kötü sözler sıraladım karsimdakilermi
Sana vaktimden calip verdigim cevaplara yazik be Bedevi, tasa anlatsam anlardi simdiye.
Konu sıktı artik, sen de iyice cirkinlestin. Benden bu kadar, sana garip hayatinda toksik dusuncelerinle mutluluklar. De hayde

Evet sadece örtü!malesef annesinin taşıdığına düşman hepsi
Yanan sizsiniz sizz herkes sizin gibi çırılçıplak olsun diyosunuz ama olmayacak bu
Sizin gibi yaşamak zorunda değliz
Yanan sizsiniz ki heryeriniz ortada ansjjdjd
Diğer İnsanlarda sizin gibi yaşamak zorunda değil? Siz kendinizin eleştirilmesini istemiyorsanız sizde kimseyi eleştiremezsiniz . Kimin yanıp yanmayacagını da bizler bilemeyiz değil mi ?

Eşim spor salonuna gitmek istiyor şirketi 9 ayını ödüyor o da sadece bir kaç ayını ödeyecek ama spor salonu karışık bn kesinlikle karşıyım o da son derece kararlı ne yapacağımı bilemiyorum sizce ne yapmalıyım daha önce gitmedim ortam nasıl yardimmmm!!!
Bence eşine güvenmiyor musun orası öyle bir yer değil diyenleri dinlemeyin. Bence göndermeyin hiiiiç gerek yok

Bu nasıl konu ya küfürler hava da

Konu spora gidecek eş konu ortasına baktım osmanlı tarihi kurtuluş savaşı
Şimdi teseddur mevzu

Konu dine gelmiş herkesin yaşam şeklini yargılamak kimseye düşmez

Ne çirkin yorumlar var hakaretler yığınla

Bi yorum okudum demis ki herkes kendi tarafının yobazi çok doğru

Konu çirkin başladı iyice çirkin bir yere gitmiş. Yok muhafakarzar erkekler böyle, muhafazakar olmayanlar şöyle. Fırsatını bulan nasıl da güzel döküyor içindekileri. Aynen en mükemmel, ahlaklı kendi cenahinizdan olanlar. Diğerleri için yazılanlar bir de yazilamayanlar var. Kimsenin de birbirinden farkı yok. Bedevihatunla eş değer devam ediyorsunuz ondan farklı olduğunuzu sanarak.
Mesajları okumadım ama kesinlikle öyledir. Sadece bedevi banlanır bu olayda çünkü diğer taraf şikayet edilmez, onlar her daim haklı. Asla hakaret etmezler 🤣

Ben eşimi karma spor salonuna göndermem kendim de gitmem inşallah da böyle bir şey yaşamak zorunda kalmam..Ailemden akrabalarımdan kimse de böyle bir şey yapmaz..Gideni de eleştirmem herkesin kendi hayatı görüşü..Ama kimse benim görüşümle hayat tarzımla da dalga geçemez..Burda özgürlükten bahseden bayanlar şu sayfaya kadar bu görüşe sahip olanlarla dalga geçiyor..Yazık gerçekten

Özgürlükten kasıt ne mesela? Biz birilerinin başındakine hakaret falan mı ediyoruz? Yorumlara bakarsanız görürsünüz ki eşimin önünde eğilerek domaldı bir kadın veya spor salonunda kç baş açıp spor yapıyorlar diye yargılayan küçük gören üsluba çoğu kişi düzgün bile yanıt veriyor. Hayat tarzınız ne ki dalga geçilsin?
Başı açık veya genel olarak açık giyinen kadınlara alttan alta saldırı var dikkat ederseniz sanki bu kadınlar en ufak fırsatta onların kocalarına atlayacak gibi evhamları var.

Ona yakışıyor muydu bana senin gibi nikahsız herkesin kucağında gezmiyorum dedi ben öyle bir şey mi dedim.Ben insanlara saygılı olması gerektiğini vurguladım o geldi iftira attı kendisi gibi sandı beni herhalde ama ağzını öyle yamulturum onun .Hakedene çokta güzel yakıştı
Eeeee o kadar tecrubelisinki doktun marifetlerini ortaya yok cnm arkadan sen vermsssndir senin işin o

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X