Eşimi karışık spor salonuna göndermeli miyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tövbeler olsun :kusmuk:

mrmhach-dark-side.gif

Eşim spor salonuna gitmek istiyor şirketi 9 ayını ödüyor o da sadece bir kaç ayını ödeyecek ama spor salonu karışık bn kesinlikle karşıyım o da son derece kararlı ne yapacağımı bilemiyorum sizce ne yapmalıyım daha önce gitmedim ortam nasıl yardimmmm!!!
Kanka sen uzaydan falan geldin galiba ortam nasıl derken :)dünyada böyle zir cahil insanların olması ne acı.o insan elinde internet bu sayfaya gelip spor salonuna eşimi gondereyim mi helpp,ortam nisii yiaaaa diyor ahahahahaha şaka misiniz karsim siz

Konu çirkin başladı evet herkesin hayatı kendine kendi görüşleri kendi rahat edip edememe durumları kendi kıskanma seviyeleri vs kendilerini ilgilendirir göndermezler gitmezler bu hiç sorun değil ama desteklememe sebebi olarak o ortamda bulunan diğer kadınlar olunca(yani sen ben kendileri hariç diğer kadınlar hepimiz zan altında koca ayartan) anlayış göstermek mümkün değil.
Konu sadece kadinlar değil erkeklere de gelmiş. Genelinin "sapık" olduğu kesime daha çok.
Kimse herkesin hayatı görüşü kendine demiyor aslında. Kimi ayarsız hakaret içerikli dile getiriyor kimi daha süslü, aslında hakaret etmiyor, genellemiyormus gibi yapıyor. Herkesin hayat görüşü kendine lafına da gülüyorum sadece, bu konuda bir kez daha görmüş oldum.

bende gidiyorum burda birinin evli bekar olduğunu anlaman mümkün değil bence sende başla herkes istemeden de olsa birisine gözü kayıyor çünkü
Yüzüğü var mı diye bak gözünün kaydıklarının ama benim eşim gibi yüzük takmayanlar da vardır :KK70: ama biz kadınlar kaslılara biraz göz ucuyla bakıyoruz yani masumca ama evli mi bekar mı diye düşünmedim hiç çünkü evliyim 😂

Konu erkekler kocalar olmadı salonda daracık taytları giyip orasını burasını göstermek isteyen kadınların olması oldu memelerini sergileyen kadınlar oldu
Konu sadece kadinlar değil erkeklere de gelmiş. Genelinin "sapık" olduğu kesime daha çok.
Kimse herkesin hayatı görüşü kendine demiyor aslında. Kimi ayarsız hakaret içerikli dile getiriyor kimi daha süslü, aslında hakaret etmiyor, genellemiyormus gibi yapıyor. Herkesin hayat görüşü kendine lafına da gülüyorum sadece, bu konuda bir kez daha görmüş oldum.
Yorumumu üsteki gibi tamamlamıştım. Konuyu, yorumları da okudum, farklı mesajlarimda var zaten. Nereye gittiğini gördüğümü sanıyorum. Herkes istediği kadarını görüyor sonuç olarak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X