Eşimin abisi ile problemimiz

yanlış anlaşıldım kötü olmaları değil sadece bunun yanlış olduğunu belirtmelerini istedim. Demek ki hatalı dşünmüşm.
Farzedin kardeşleri eşinizin yanlış yaptığını belirttiler. Sonuç ne olacak sizi barıştırmaya çalışacaklar vs.. İstediğiniz bu mu, yani barışmak mı?

görüşleriniz için teşekkr ederim arkadaşlar ben hatalı davranmışım. En azından bu netleşti.

Yasiniz kucuk herhalde.
Esiniz ayni sekilde sizin mesajlarinizi yakalasa sizi ikna etmeye cabalamazdi. Kolunuzdan tuttugu gibi kapiya koyar, ardinizdan bosanma dilekcesini yollardi. 8 kişiyi arayıp "kardeşiniz beni aldatti ama bu aldatma degil diyor, ikna edin kardesinizi beni aldattığını kabul etsin" demezdi. Ay bende mi bi tuhaflik var anlamıyorum 😅

Siz bilmiyormusunuz yanlış olduğunu abisi ablası bilse ne bilmese ne. Dışarıdan birinin tasdiklemesi hayatınızda neyi değiştirecek. Siz ne yapacağınıza karar verin önce. Abi kardeşinin yanlış yaptığını söylese affedeceksiniz o hissiyatı alıyorum yazdıklarınızdan.
Anlam veremediğim şu aldatılan kadınların hemen hemen hepsi yeni hamile ilginç gerçekten.

Çünkü asla boşanmak gibi bir niyetleri yok. Hade olurda boşanırlarsa bir daha koca bulamama korkusundan çok planlı bir şekilde hamile kalıyorlar da ondan.

Adamın durumu çok ciddi tıbbi eğitimi olan hemen anlar ztn ama herkes dinliyor ben anlamadım bu işten bisey
Konuyu okurken bu abi hasta bunlar maile bu durumun farkında mı değiller yoksa alayı mi aynı kafada da anlamıyorlar diye düşünüyordum. Allah var aldatma menseili bir konu olacağı hiç aklıma gelmedi çünkü konuda abi, türbe yeşili, peygamber, din, iman, Allah, banka kredisi shdbsbvss Allah biliyor vs vs
Dedim herhalde abiyi kliniğe yatiracaklar da eşiyle onun kavgasını verecekler, anam bir baktim aldatma hem de tek satırlık :)
Yahu koynuna girdigin adamı affetmis kadınsın sen abisi kim köpek ?

Yasiniz kucuk herhalde.
Esiniz ayni sekilde sizin mesajlarinizi yakalasa sizi ikna etmeye cabalamazdi. Kolunuzdan tuttugu gibi kapiya koyar, ardinizdan bosanma dilekcesini yollardi. 8 kişiyi arayıp "kardeşiniz beni aldatti ama bu aldatma degil diyor, ikna edin kardesinizi beni aldattığını kabul etsin" demezdi. Ay bende mi bi tuhaflik var anlamıyorum 😅
Gerçekten çok haklısınız. Ben de neden böyle bir şey yaptım pişmanım :KK43:

İyi de hala satirlarca bu kafayı kırmış abiyi anlatmış durmussunuz eşinize gelince tek satır aldatma olayı var.
Sorun sence abi mı suan.
Barış gitsin madem, bu konuda en masum o :)

Bisey merak ediyorum. Aldatildiginizi ogrenince nasil tepki verdiniz?
Ben cinnet gecirirdim herhalde. Bide bunlar aldatma sayilmaz diyecek, oyle mi? Ay sinirlerim bozuldu.
Ben olsam aramam kimseyi. Hem hamileyim hem aldatılmışım bide bana destek olmamislar. Onlarin gonlunu yapacak degilim

Konunun sadece sonunu anlatsanız yeterdi. Baştaki bilgilere gerek var mıydı bilemedim. Ben köydeki evle ilgili bir sorununuz var sandım. Ahmet Ümit de kitaplarının sonunda mutlaka süpriz birini sahneye çıkarır ve katil kesin odur. Sizinki de öyle olmuş. Son anda aldatma vakası ve asıl sorun bu…
Nalan ile sedat'in tekrar evlenmesi gibi bir sürpriz ahzvsvs

Bisey merak ediyorum. Aldatildiginizi ogrenince nasil tepki verdiniz?
Ben cinnet gecirirdim herhalde. Bide bunlar aldatma sayilmaz diyecek, oyle mi? Ay sinirlerim bozuldu.
Ben olsam aramam kimseyi. Hem hamileyim hem aldatılmışım bide bana destek olmamislar. Onlarin gonlunu yapacak degilim
Bana kimse bu aldatma değil diyemez. Çünkü gider yaparım abi. Madem aldatma değilmiş.☺

Abi son derece kurnaz. Kendini ozel insan zannediyor veya bunu isguzarlik olsun diye öyle lanse ettirmeye çalışıyor. Yani haddime değil aldatilip barismak elbette sizin tercihiniz. Ama madem evliliginize şans vermeyi seçtiniz. Abiyle de buzları eritip bundan sonrası için de mesafeli olabilirsiniz. Esinizin hatalarında sürekli ablalarin, abilerini aramak bu konuda yaptığınız asıl yanlış bence. Niye başkalarını özel konulariniza karistirmaya çalışıyorsunuz ki? Sizin için ablaları, abileri eşinizi uyarsın istiyorsunuz ama bakın nihayetinde siz baristiniz. Onlar neden kötü olsun?

Konuyu okurken bu abi hasta bunlar maile bu durumun farkında mı değiller yoksa alayı mi aynı kafada da anlamıyorlar diye düşünüyordum. Allah var aldatma menseili bir konu olacağı hiç aklıma gelmedi çünkü konuda abi, türbe yeşili, peygamber, din, iman, Allah, banka kredisi shdbsbvss Allah biliyor vs vs
Dedim herhalde abiyi kliniğe yatiracaklar da eşiyle onun kavgasını verecekler, anam bir baktim aldatma hem de tek satırlık :)
Yahu koynuna girdigin adamı affetmis kadınsın sen abisi kim köpek ?

Ya bu kaçıncı oldu artık yazmicam bdv de eskisi gibi. İnsanlar bambaşka şeyler anliyor konulardan, olaya bak neresinden tutalım benim mantık iptal en ciddiye alınmaması gereken kısım problem olmus
Adam aldatilsa 7 mahalleye duyurmuştu selam verirmiydi acaba

X