Eşimin ailesinden nefret ediyorum... Ne olur yardım edin

neden erkek anaları bu kadar gaddar oluyor anlamıyorum
ve inanın korkuyorum
benimde oğlum var ben kötü olmak istemiyorum
gelinim kızım olur
anlamıyorum
benzemekten korkuyorum

arkadaşlar sağolun hepiniz dertlerinizi anlatarak derdime çare olmaya çalışmışsınız ama ben dertlerimle uğraşmaktan zaman bulup giremedim hamileydim biliyorsunuz zaten eşimin ailesi yüzünden çok zor bi hamilelik yaşadım mart ın üçünde doğum yaptım doğumum bile çok zor geçti kızımı kucağıma aldım çok şükür ama benimle 12gün yaşadı rabbim onu aldı benden yavruma doyamadan toprağa verdim çok zor günler geçirdim 7gün oldu yavrumdan ayrılalı kalbinde damar eksikliği varmış yüreğim çok yanıyor anlatamam size ve şuan psikolojim bozuk eşim hala anlamamaya devam ediyor beni ailemin yanına geldim boşanmak üzereyiz yavrumun acısından sonra bide bu mahvoldum çok yıprandım hayat bitti artık benim için şimdi hepsi sevinsinler beni nu hale getirdikleri için ben bittim artık

arkadaşlar sağolun hepiniz dertlerinizi anlatarak derdime çare olmaya çalışmışsınız ama ben dertlerimle uğraşmaktan zaman bulup giremedim hamileydim biliyorsunuz zaten eşimin ailesi yüzünden çok zor bi hamilelik yaşadım mart ın üçünde doğum yaptım doğumum bile çok zor geçti kızımı kucağıma aldım çok şükür ama benimle 12gün yaşadı rabbim onu aldı benden yavruma doyamadan toprağa verdim çok zor günler geçirdim 7gün oldu yavrumdan ayrılalı kalbinde damar eksikliği varmış yüreğim çok yanıyor anlatamam size ve şuan psikolojim bozuk eşim hala anlamamaya devam ediyor beni ailemin yanına geldim boşanmak üzereyiz yavrumun acısından sonra bide bu mahvoldum çok yıprandım hayat bitti artık benim için şimdi hepsi sevinsinler beni nu hale getirdikleri için ben bittim artık

ayyy canım benim başın saolsun
Allahım sabrını versin
seni çok iyi anlıyorum bende bebegimi kaybettim.
ama canım eşinle boşanma olayında acele etme o dnem
çok kötü
acele etme lütfen biraz zaman ver kendine
acın çok büyük sabır lütfen.

Başın sağolsun Allah sabır versin aynı acıları bi daha yaşatmasın.Gerçekten yaşadıkların zor unutulcak şeyler ama hayat yaşamaya değer diye düşünüyorum eşinden boşanma olayınıda biraz zamana bırak bence eğer sevgi varsa herşeyin üstesinden gelir Allah sana bundan sonra bol mutluluk versin ki yaşadıklarını bir nevze unutasın sağlıcakla kal.

yuh yani bu olanlara rağmen eşin hala mı aynı ya bu erkekler adam olmaz başın sağolsun bu arada o senin yanında olamıyosa böle bi durumda bile boşanmak en iyisi kolay bişey değil ben de evliyim işin içinde olunca o kadar kolay olmuyo ama anlamıyosa bu durumda bile başka hiç bi durumda anlamaz böle erkekler niye evleniyo ki zaten ne kıymetliymiş bu erkekler ben anlamadım benim annem eşimi nasıl karşılıyo neler yapıyo ama gel bi de ötekini gör ama ilahi adalete inanıyorum ben hak eden herkes cezasını çekicek bununla avut kendini kimsenin hakkı kimsede kalmaz:a015:

mrb arkadaşlar ben yeni katıldm yazınzı okuyunca cok üzüldüm başınız sağ olsun allah sabırlar versin,inşallah yavrun öbür dünyada şefaatçin olacak,sen üzülme desekte üzülücen ama herkez yaptıklarının cezasını er veya geç bulur emin ol.şuan zor günler geçiriyosun ama eşin içinde aynı şey söz konusu bence çünkü onunda yavrusu, onedenle biraz zaman verin birbirinize derim ,nacizane.

bilemiyorum arkadaşlar tek bildiğim çok yıprandım şuan dediğim gibi ailemin yanındayım ve onun bişeyleri düzeltmek için çaba göstermesini bekliyorum ya düzeltecek yada bitecek benim savaşmaya gücüm yok heleki kızımdan sonra.siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın en önemlisi evlet acısı vermesin

canım benim ya yaşadıkların çok kötü bişey hemde çök feci rabbim sabır versin allah bir daha yaşatmasın şuna inan rabbim ahirette sana yavrunu şefaatçi edecek mutlaka eder o sabrının hediyesini verendir,bence biraz ailenin yanında kalman iyi olur ta ki birbirinizi özleyene dek biraz uzak olmak iyi gelir,ona bi şans ver ama baktın değişmiyo ne yapacağını biliyosun zaten ama rabbimden dileğim birbirinizi öyle çok sevinki geçmişteki acılarınızı unutursunuz inşaallah rabbim sana kolaylık gösterip şans versin allaha emanet ol:Saruboceq:

çok üzüldüm arkadaşım
allahım sabır güç kuvvet versin sana
dayanma gücü versin
eşinde umarım yanlışının farkına varırda mutlu günlerinize dönersin
allah yardımcın olsun

tek bişey söylicem Allah'ın adaletine sığın.biraz zaman alır belki ama kim sana ne yaptıysa ziyadesiyle bulur karşılığını.sen sakin ol

allah sabır versin yardımcın olsun. biraz kafanı dinlemeye toparlanmaya çalış

valla canım seni öyle iyi anlıyorumki. ama emin ol senden daha kötü durumda olanlar vardır. Bak benim babam yok annemi de bu sene kaybettim. Benim annem babam yok diye yapmadıkları eziyet pislik kalmadı bana. Benim agbimlerden kalan ailemden tut da benim afedersin kızlık zarıma kadar her konuda dedikodu yapmaya bizi ayırmaya çalıştılar.Hatta ayrıldık düğünüme 10 gün kala evim bile yerleştirilmişken ayrıldık. Hayatımızın içine ettiler. Ama sonunda noldu biliomusun şimdi 3 aylık evliyim nikahımı yaptım inadına evime geçtim bir tek düğünümü yapamamıştım onuda bu ayın 24 ünde yapıcam. Allah yetim hakkını yedirmez kimseye cezalarınıda bulacaklar onuda biliyorum ve ben bu igrendigim anne baba demekten bile tiksindiğim insanlarla aynı apartmanda yaşıyorum. Şimdi çalışıyorum zaten alt katımda ama gidip gelmiyorum dogru dürüst evimden işime yapıyorum. Eşimde hiç bi zaman onların bana bişey yaptıgını düşünmedi hep ben haksız oldum ama şimdi oda anlıyor artık. Sabrettim başardım şimdi eşimde anladı artık çok mutluyum. Sana tavsiyem güzel kardeşim sen sabret allaha dua et eşine yuvana sahip çık elbet bigün devran döner:) Hatta imkanın varsa çalışmaya başla dahada rahat edersin:) allah şimdiden sana ve tüm bunları yaşayan arkadaslarıma sabır versin. Sevgiyle...

mrb9 aylık evliyim 7.5 aylık hamileyim esimi cok seviyorum ama ailesi beni sinir ediyor sürekli laf sokuyor uzagız ama her hafta gidiyoruz neden cocuk yaptınız ben sana calış dedim 4 sene calışcaktın diyor millet takı istemiyor sen bilezik istedin set istedin hala borç ödüyorum diyor kızım olcak bir corap dahi almadı esimi işten cıkarmışlardı yeni işe girdi bebegin herseyini kendi ailem aldı hiçbişey almadılar bende bişey demedim son olarakta gcen cumartesi günü gitik kavga cıktı bana hakaretler ettiler cok zor bi hamilelik geciriyorum ilk aydan beri taş düşürüyorum ve enfeksiyonum var dr erken dogum olabilicegini söyledi cok üzüdüler beni bende annem bizim mutfak masrafımkzı karsılamak zorunda deil bebegin tüm ihtiyaclarını almak zorundada degil dedim utanmasanız dogumuda annen baban yaptırsın diceksiniz dedim calışsaydın o kadar bilezik istemesdin diyorla 6 tane uyduruk bilezik taktılar 6 bin tl tutttu birde set baskada bişey almadılar hala onu basıma kakıyorlar hiç acıma duygulrı yok o bileziklerde borçlara giitti zaten 1 gün kullanmaım neler söylüyorlar sonunda baygınlık gecirmişim sancım geldi o sırada kaynanamın gülen suratını hatırlıyorum ben can cekişiyorum 2 gün hastanede kaldım arayıp sormadılar ne beni ne kızımı istiyorlar:KK43::KK43::KK43:eşimi sevmesem birgün durmam

ahhhh ah biz bayanlarin derdi hep aynimi!!!??? benim esimin ailesi bizden 5000 km uzaklikta olmasina ragmen evimizi alt uts etmeye basariyorlar. onlar turkiyede biz baska bir ulkede. ben tamamen iliskimi kestim onlardan esimin kontagi var ailesiyle. inanin okdr nefret ediyorumki onlardan esimin ailesinden ölen biri olsa yine bassagli dilemem onlara. onlar benim icin bitti. esim böyle kabul ediyor etmezsede evliligimi noktalayacagimi biliyor!

mrb9 aylık evliyim 7.5 aylık hamileyim esimi cok seviyorum ama ailesi beni sinir ediyor sürekli laf sokuyor uzagız ama her hafta gidiyoruz neden cocuk yaptınız ben sana calış dedim 4 sene calışcaktın diyor millet takı istemiyor sen bilezik istedin set istedin hala borç ödüyorum diyor kızım olcak bir corap dahi almadı esimi işten cıkarmışlardı yeni işe girdi bebegin herseyini kendi ailem aldı hiçbişey almadılar bende bişey demedim son olarakta gcen cumartesi günü gitik kavga cıktı bana hakaretler ettiler cok zor bi hamilelik geciriyorum ilk aydan beri taş düşürüyorum ve enfeksiyonum var dr erken dogum olabilicegini söyledi cok üzüdüler beni bende annem bizim mutfak masrafımkzı karsılamak zorunda deil bebegin tüm ihtiyaclarını almak zorundada degil dedim utanmasanız dogumuda annen baban yaptırsın diceksiniz dedim calışsaydın o kadar bilezik istemesdin diyorla 6 tane uyduruk bilezik taktılar 6 bin tl tutttu birde set baskada bişey almadılar hala onu basıma kakıyorlar hiç acıma duygulrı yok o bileziklerde borçlara giitti zaten 1 gün kullanmaım neler söylüyorlar sonunda baygınlık gecirmişim sancım geldi o sırada kaynanamın gülen suratını hatırlıyorum ben can cekişiyorum 2 gün hastanede kaldım arayıp sormadılar ne beni ne kızımı istiyorlar:KK43::KK43::KK43:eşimi sevmesem birgün durmam

Allah sana kolaylik versin. BAnada!!! nedir bu kaynanalardan kayinbabalardan cektigimiz. yeminle ölseler uzulmem okdr yani

eşimi çok seviyorum ama ailesinden bıktım. bu kadar anlayışsız insan görmedim ben ya onlar yüzünden eşimden uzaklaşmaya başladım delireceğimi falan düşünüyorum

aynen bende senin gibiyim . hep bizdeler ve birgünde bir şey için teşekkür etmezler süratları hep asık. hep onlalrın dediği olacka biz insan değiliz aman. ben 3 saat uzaklıktayım aylrdır bende kalıyorlar

vallahi arkadaşlar belki en acımasız yorumu ben yapacağım ama ölselerde kurtulsam diyorum.sevmiyorum ve asla sevmeyeceğim.o yapmacık sevgi gösterileri,cahil cahil hareketleri midemi bulandırıyor.öğretmen olduğumuz için 15tatilde onların da benim ailemin de yanına gitmemiz gerekiyor.onlara giderken ayaklarım geri geri gidiyor.onların evinde doğru dürüst bir lokma yemek yiyemiyorum.arkadaşım sabrını Allahtan iste.kucağına yavrunu alınca unutursun inşallah çektiğin sıkıntıları.Allah onların da kalbine biraz iyilik versin.senin kalbine onlara karşı sevgi versin.herkesin derdi kendine büyüktür.benden daha kötü olan gelin kaynanaları düşünüp halime çok şükür demeyi tercih ediyorum bazen.

eşimi çok seviyorum ama ailesinden bıktım. bu kadar anlayışsız insan görmedim ben ya onlar yüzünden eşimden uzaklaşmaya başladım delireceğimi falan düşünüyorum
Ben de her yas gunum de kayinvalidem de yaslaniyor diye gobek atiyorum.anladin sen onu cnm..

Bende nefret ediyorum. Kayınbabam içkici, karı kız derdinde. Kaynanam çok konuşuyor. Bana geldiğinde herşeye karışıyor. Cam siliyor yağmurlu gün on kez tekrar ediyor ben cam sildim diye.evimin kimsenin temizlemesini istemiyorum. Kaynım cumartesi ssbah 10 da arar hadi gel, eşimi çağırır. Paragöz, hiç parası olmaz. Hep eşimin para harcamasını ister. Tiksiniyorum hepsinden

X