Eşimin bana olan gaddarlığı artik dayanamiyorum ne yapmaliyim ?

diyetkolikmom

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2023
268
667
28
8 yıllık evliyim 2 çocuğum var. Bu 8 yılda çok şey yaşadım oraları geçiyorum sizide çok yormadan konuya geleyim. 8 senedir yaşadıklarımızdan ötürü ben eşimden bazı sebeplerden dolayı cnsel anlamda uzaklaşmstim zamanla oda benden soğudu biz ayrıldık. Ben 2 çocuğum var diye tekrar barışmak istedim ve barıştım duzeltecegimi söyledim.. eşim uzakta çalışıyor gelmesinede 4 5 ay var.
Sürekli beni kötü anne olmakla suçluyor o çocuklara birsey dediğinde koruyormusum diye dünyanın en kötü annesiymisim gibi davranıyor. Geçenlerde amcamlara gittim küçük kızım yeğeninin flütunu almis görüntülü konuşurken gördü bir ton hakaret etti ne biçim anneymisim milletin flütünü almış ses etmemişim.. büyük kızım hasta oldu hastaneye gittik yok bu soğukta dedikodu yapicam diye amcalara gitmisim kızı hasta etmişim annesi olarak ben acimiyosam onu ilgilendirmezmis.
Benimle mutlu değilmiş 8 yıldır çocuklar hariç iyi ki dediği hiçbir şey yokmuş beni aramak bile istemiyormuş her aradığında yeter artık ne zaman geleceksin diyomusum ondan bile bıkmış .

Bakın size konusmalarin bir kismini gostericem.

Artık gerçekten dayanamıyorum ne yapmam gerek bilmiyorum sabahtan beri sadece ağlıyorum.

Telefonumu sevmiyordum geçenlerde bana sürpriz yapmış samsungun s21fe serisinin 2.nesil olanı çıkacaktı onu istiyordum almis yollamış mesela kendimi avutuyorum sevmese almazdı falan ama kendimi kandırıyorum başka biesey degil

( yazma bana demisti bende su saatten sonra senin gibi birine edecek bir kelimem yok dedim bir daha da yazmadim. 1 saat geçti şimdide yalandan çocuklar napiyor yemek yediler mi sıcak birseyler yap vs demiş. )

Gerçekten artık kendimi oraları değersiz oraları kötü hissediyorum ki

Eklentiler

• Screenshot_20231125_161607_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231125_161607_WhatsApp.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 1.538
  • Screenshot_20231125_161558_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231125_161558_WhatsApp.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 1.536
  • Screenshot_20231125_161552_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231125_161552_WhatsApp.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 1.537
Son düzenleme:
8 yıllık evliyim 2 çocuğum var. Bu 8 yılda çok şey yaşadım oraları geçiyorum sizide çok yormadan konuya geleyim. 8 senedir yaşadıklarımızdan ötürü ben eşimden bazı sebeplerden dolayı cnsel anlamda uzaklaşmstim zamanla oda benden soğudu biz ayrıldık. Ben 2 çocuğum var diye tekrar barışmak istedim ve barıştım duzeltecegimi söyledim.. eşim uzakta çalışıyor gelmesinede 4 5 ay var.
Sürekli beni kötü anne olmakla suçluyor o çocuklara birsey dediğinde koruyormusum diye dünyanın en kötü annesiymisim gibi davranıyor. Geçenlerde amcamlara gittim küçük kızım yeğeninin flütunu almis görüntülü konuşurken gördü bir ton hakaret etti ne biçim anneymisim milletin flütünü almış ses etmemişim.. büyük kızım hasta oldu hastaneye gittik yok bu soğukta dedikodu yapicam diye amcalara gitmisim kızı hasta etmişim annesi olarak ben acimiyosam onu ilgilendirmezmis.
Benimle mutlu değilmiş 8 yıldır çocuklar hariç iyi ki dediği hiçbir şey yokmuş beni aramak bile istemiyormuş her aradığında yeter artık ne zaman geleceksin diyomusum ondan bile bıkmış .

Artık gerçekten dayanamıyorum ne yapmam gerek bilmiyorum sabahtan beri sadece ağlıyorum.

Telefonumu sevmiyordum geçenlerde bana sürpriz yapmış samsungun s21fe serisinin 2.nesil olanı çıkacaktı onu istiyordum almis yollamış mesela kendimi avutuyorum sevmese almazdı falan ama kendimi kandırıyorum başka biesey degil
Barışmakla hata etmişsiniz. Aynı şeyi yapıp farklı sonuçlar beklemek çok akıl kârı değil...

Ne desem bilemedim ben. Evlilikte böyle olaylar benide o kadar geriyor ve o kadar üzüyor ki anlatamam. Keşke barışmasaydınız ama. Eğer imkanınız varsa bence boşanın.

( yazma bana demisti bende su saatten sonra senin gibi birine edecek bir kelimem yok dedim bir daha da yazmadim. 1 saat geçti şimdide yalandan çocuklar napiyor yemek yediler mi sıcak birseyler yap vs demiş. )

Arkanızda duran bir aileniz varsa bosanin.

Size eski sevgilisinin ne dediğini mi yazmış o? 😱 şaka gibi!

çocukları bi düşündünüz mü akıllıca? “düşündüm de kocamla barıştım” demeyin sakın. Ayrıl barış, ayrıl barış… onlar da evliliği böyle sanacak sizin yüzünüzden. Kavgada, kaosta büyüyor çocuklar ve emin olun ki her şeyin farkındalar. İleride “annemle babam birbirini sevmese de bizim yüzümüzden barıştılar, bu sevgisizliğe bizim yüzümüzden katlanıyorlar” deyip kendilerini suçlayacaklar. Bunu hiç düşündünüz mü?

Ne desem bilemedim ben. Evlilikte böyle olaylar benide o kadar geriyor ve o kadar üzüyor ki anlatamam. Keşke barışmasaydınız ama. Eğer imkanınız varsa bence boşanın.
Evet imkanım var kimseye mecbur değilim sadece çocuklarıma üzülüyorum
Sırf çocuklar için barışınca böyle oluyor malesef. Oysa ki anne baba olmanın yanında birbirinizi sevdiğiniz için barışmalıydınız.
Evet ben bana olan sevgisinin bittiğini bilmiyordm
Arkanızda duran bir aileniz varsa bosanin.
Evet var
Bana olay biraz eksik ve tek taraflı gibi geldi. Sadece şu konuşmalardan bir şey çıkaramadım.

Eşinizi de dinlemek istedim.
Eksik olanı ben anlatayım size şiddet hakaret küfür kaynana evinde psikolojik şiddet çalışmayan bir eş ( 2 senedir çalışıyor) bende bunların sonucu uzaklasmistim.
Barışınca ne değişiceğini umdunuz ki
Okadar haklısınız ki

Size eski sevgilisinin ne dediğini mi yazmış o? 😱 şaka gibi!

çocukları bi düşündünüz mü akıllıca? “düşündüm de kocamla barıştım” demeyin sakın. Ayrıl barış, ayrıl barış… onlar da evliliği böyle sanacak sizin yüzünüzden. Kavgada, kaosta büyüyor çocuklar ve emin olun ki her şeyin farkındalar. İleride “annemle babam birbirini sevmese de bizim yüzümüzden barıştılar, bu sevgisizliğe bizim yüzümüzden katlanıyorlar” deyip kendilerini suçlayacaklar. Bunu hiç düşündünüz mü?
Evet okadar haklısınız ki ama babalarını çok seviyorlar ve geleceği gün için gün sayıyorlar bu benim için çok yipratici

Üzüldüm
Birde geçmişte ki eski sevgilisini anlatmış.
size ayıp etmiş.
bencede mutsuz olmaktansa
Yeni bi sayfa hayat kurun
Ondan iyidir.

Benim böyle hadsiz konuşmaya tek cevabım boşanma dilekçesi olur.

Ben bile üzüldüm burda, insan 8 yillik esine eski sevgilisinin guzellemesini yapar mi ya affederdiniz ama eşinizin bu yaptığı kötülük dolu hir davranis, sizi üzmek amaçlı yapilmis sacma sapan bir hareket, daha fazla aglamayin degmez. Boşanın gitsin, cocuklariniz icin de bu daha hayirlisi olabilir 🙏

Ben anlamıyorum eşle boşaninca ne oluyor?
Niye çocuklar üzülüyor? Adam zatan yanınızda değil uzakta çalışıyor.,ona rağmen telefonda huzur bozma ,akıl verme aşağılama hiç eksik degil......
Boşaninca adam yine uzakta çalışacak görmek isterse yine telefonda görüşecek geldiğinde babalarının düzeni olur gider orda kalırlar Sanki adam gelince böyle mutlu , mesut bir hayatiniz var el ele çayırlarda koşup bol romantizm yaşıyorsunuz sanki.Yine evde hır gür yine kavga. ...

X