Eşimin bana olan gaddarlığı artik dayanamiyorum ne yapmaliyim ?

Evet 8 senedir olmayan şimdi mi olacaktı haklısınız.

Başka kadınlarla kıyaslıyorsa bilin ki sizi sevmiyor. Bi ilişkide eğer kıyaslama varsa tatminsizlik vardır, sevgisizlik vardır. Niye bu adama katlanıyorsun? Telefon aldı diye mi diyesim geldi valla.

Şöyle bi adamın lafını çekeceğine git 3310 kullan, çocuklarınla yaşa daha iyi. Eşine eski sevgilisini anlatıyor sen de gık çıkarmadan dinliyorsun bi de azıcık gururlu ol. Bu ne yaa. Azıcık gururlu olun yaa. Bu lafları diyenin alnın karışlamanız lazım. S...tirsn gitsin eski flörtüyle evlensin çok istiyorsa.

Ay okurken daraldım,benim eski eş de sürekli bana çocuklarla ilgili akıl verirdi ama kendisi hiç ilgilenmezdi. Anneliğimi sorgulardı sürekli. Sizin de öyle galiba. Görünüşte çocukları için ölür ama icraate gelince sıfır. Keşke hiç geri dönmeseydiniz,olmayınca olmuyor çünkü

Boşan. Boşan. Boşan. Boşan ve lütfen ama lütfen sonrasında mutlu ol. Eskiye saplanıp kalma çünkü saplanıp kalınacak bir eski yok ortada. Eşi eğitmek ne demek ya. Köpek mi eğitiyorsun hadsiz bu ne kibir, bu ne ukalalık! Bu ne kendini büyük görme? Sen onun öğrencisi misin kendini me sanıyor bu hadsiz! Resmen manipule ediyor Allahın....... Bu gibi tipler dışarıdaki ezikliklerin acısını vde çıkarmaya çalışır. Yolla bunu gitsin eski sevgilisine terbiyesiz herif. Çok sinirlendim sen nasıl sakin kalıyorsun nasıl tüm kapıları suratına bir daha açmamak üzere carpmiyorsun

Son düzenleme:
Evet okadar haklısınız ki ama babalarını çok seviyorlar ve geleceği gün için gün sayıyorlar bu benim için çok yipratici
E iyi de birlikte yada ayrı adam 4-5 ay yok zaten.
Ha evliyken görmemişken ha ayrıyken ne farkediyor ben anlamadım.
Ayrı olsaydınız da çocuklar açısından değişen bir durum yoktu,olmayacaktı ki.
Siz bence kendinizi kandırıyorsunuz çocuklar özledi şu bu diyerek.
Bu kadar anlaşamıyorken aylarca görmeyeceğiniz eşinize hemde hiç bir düzelme değişme vaadi,çabası yokken dönmenizin başka sebepleri var gibi.
Bilemiyorum ama olmamışı oldurmaya çalışıyorsunuz gibi.

Eski sevgilisinden mi örnek veriyor bir de ? Kız şimdi yazsa ona gidecek demek ki seni şikayet edecek keşke onla değil senle evlenseydim diye. Ben gördüm bunları. Eski sevgilisini örnek gösteren adam tehlikelidir.
Telefon olayına takılma canım çocuklarının annesisin sonuçta, para harcamak en basiti. Sizin toksik bir ilişkiniz var belli ki. Ayrıl barış böyle gidecek.

Cevap soruda gizli. Dayanamıyorsunuz. Kangren olmuş bu ilişkiyi kesip atacaksınız. Ayrıca eşine eski sevgilisini methleyen adamdan bir cacık olmaz.

Evlilik kurumunun ciddiyetini kavrayıp ona göre konuşamayan bu adamla yola devam edemezsiniz. Konuşma şekli çok saygısız ve kibirli birine benziyor. Evlilik bunları kaldırmaz. Karşılıklı saygı olmayan bir yerde evlilik diye bir şey yoktur.

8 yıllık evliyim 2 çocuğum var. Bu 8 yılda çok şey yaşadım oraları geçiyorum sizide çok yormadan konuya geleyim. 8 senedir yaşadıklarımızdan ötürü ben eşimden bazı sebeplerden dolayı cnsel anlamda uzaklaşmstim zamanla oda benden soğudu biz ayrıldık. Ben 2 çocuğum var diye tekrar barışmak istedim ve barıştım duzeltecegimi söyledim.. eşim uzakta çalışıyor gelmesinede 4 5 ay var.
Sürekli beni kötü anne olmakla suçluyor o çocuklara birsey dediğinde koruyormusum diye dünyanın en kötü annesiymisim gibi davranıyor. Geçenlerde amcamlara gittim küçük kızım yeğeninin flütunu almis görüntülü konuşurken gördü bir ton hakaret etti ne biçim anneymisim milletin flütünü almış ses etmemişim.. büyük kızım hasta oldu hastaneye gittik yok bu soğukta dedikodu yapicam diye amcalara gitmisim kızı hasta etmişim annesi olarak ben acimiyosam onu ilgilendirmezmis.
Benimle mutlu değilmiş 8 yıldır çocuklar hariç iyi ki dediği hiçbir şey yokmuş beni aramak bile istemiyormuş her aradığında yeter artık ne zaman geleceksin diyomusum ondan bile bıkmış .

Bakın size konusmalarin bir kismini gostericem.

Artık gerçekten dayanamıyorum ne yapmam gerek bilmiyorum sabahtan beri sadece ağlıyorum.

Telefonumu sevmiyordum geçenlerde bana sürpriz yapmış samsungun s21fe serisinin 2.nesil olanı çıkacaktı onu istiyordum almis yollamış mesela kendimi avutuyorum sevmese almazdı falan ama kendimi kandırıyorum başka biesey degil

( yazma bana demisti bende su saatten sonra senin gibi birine edecek bir kelimem yok dedim bir daha da yazmadim. 1 saat geçti şimdide yalandan çocuklar napiyor yemek yediler mi sıcak birseyler yap vs demiş. )

Gerçekten artık kendimi oraları değersiz oraları kötü hissediyorum ki
Kocaniz egodan konuşamiyor resmen canda can başka bir insanin fikirleri onemsizmiş gibi🙄 ve durup eski sevgili ornegi vermesi kendimi o durumda duşunemiyorum yani bana kocam boyle örnek verse herhalde yedigi ictigini zehir ederdim ne hadle yani 8 yillik ilişkisi 2 çocugunun annesini eski sevgilisiyle kiyasliyor demekki akli hala başkalarinda.Bu adama üzülmeye degmez canım ne kadar soguk yaparsan takmazsan o kadar degerli olursun ne kadar iyi davranip peşine duşersen böyle egodan kendini begenmişlikden hep seni suçlar gununu zehir eder işte.

Bu adamdan bir cacık olmaz şerefsize bak hele eski sevgiliyi anlatıyor boyu beraber çocukları var aklı eskide kalmış . Bir sen bliyon hayatı deseydin erkekligine tüküreyim gerizekalı. Çocuklara düşkün olduğu falan yok bu kendine eş değil hizmetçi arıyor itaatkar arıyor

Dayanma zaten niye dayanıyorsun.Adam senin yazdıklarını iplemiyor bile hala eski sevgiliyi güzelliyo. O kadar iyimişte niye evlenmemiş madem.Sizin suçunuz fazla şişirmişsiniz bunu.Eğitecek bişey arıyorsa barınaktan bi can sahiplensin eğitsin.Eşisiniz siz onun evcil hayvanı değil haddini bilsin ukala.

Eşim eskiye dair herhangi bir şey bile diyecek olsa pişman ederim ve bu benim içinde geçerli. Verdiğiniz cevaplar cevap değil. O sizi kudurtacağına siz onu kudurtmalısınız ama neden yapmamışsınız? Çocuklar mı engel oluyor cevap vermenize? Can şöyle can böyle neden bu şekilde konuşuyor aşırı irite oldum. Sizi geriye çeken, aşağılayan, kıyaslayan, değersizleştiren biriyle çocuklar için ömür mü geçireceksiniz? Çocuklarınız büyüyüp akılları erdiklerinde böyle bir anne mi görmek isteyecekler karşılarında? Toparlanın bir an önce...

Evet imkanım var kimseye mecbur değilim sadece çocuklarıma üzülüyorum

Evet ben bana olan sevgisinin bittiğini bilmiyordm

Evet var

Eksik olanı ben anlatayım size şiddet hakaret küfür kaynana evinde psikolojik şiddet çalışmayan bir eş ( 2 senedir çalışıyor) bende bunların sonucu uzaklasmistim.

Okadar haklısınız ki
Şiddet, hakaret, küfür, kaynana evinde psikolojik şiddet, 8 yıllık evliliğin 6 yılında çalışmamış ve son 2 yıl çalışmış bir eş…
İmkânınız olmasa adamla ayrıldıktan sonra barışmanızı anlayabilirdim. Çocuklar için kötülük bu yaptığınız gerçekten. İyi anne olun ve onlara iyi bir eğitim (Annem, kendisine kötü davranan bir adamın yanında durmadı, kendisine saygı duyuyor ve bizi o huzursuz ortamdan çekip çıkaracak kadar da güçlü davrandı) verin. O yazdığı mesajlar bile delildir sizin için. Bunca yıllık öğretmenim, sorunlu öğrenciler hep kötü bir evlilikleri olduğu hâlde “çocuklar için” diyerek sürükledikleri evliliklere sahip anne babaların çocukları oluyor. Boşanmış ebeveyn çocukları daha olgun, daha öz güvenli, daha sorunsuz. Çocuklarınıza iyilik yapın ama en önemlisi de kendinize!

ismi can mı can eş ne demek ? çok enteresan bi adam cidden zaman kaybı keşke barışmasaydın balon olmuş bide öğretmen gibi boyuna ders veriyor, manipüle etmeye çalışması da cabası

8 yıllık evliyim 2 çocuğum var. Bu 8 yılda çok şey yaşadım oraları geçiyorum sizide çok yormadan konuya geleyim. 8 senedir yaşadıklarımızdan ötürü ben eşimden bazı sebeplerden dolayı cnsel anlamda uzaklaşmstim zamanla oda benden soğudu biz ayrıldık. Ben 2 çocuğum var diye tekrar barışmak istedim ve barıştım duzeltecegimi söyledim.. eşim uzakta çalışıyor gelmesinede 4 5 ay var.
Sürekli beni kötü anne olmakla suçluyor o çocuklara birsey dediğinde koruyormusum diye dünyanın en kötü annesiymisim gibi davranıyor. Geçenlerde amcamlara gittim küçük kızım yeğeninin flütunu almis görüntülü konuşurken gördü bir ton hakaret etti ne biçim anneymisim milletin flütünü almış ses etmemişim.. büyük kızım hasta oldu hastaneye gittik yok bu soğukta dedikodu yapicam diye amcalara gitmisim kızı hasta etmişim annesi olarak ben acimiyosam onu ilgilendirmezmis.
Benimle mutlu değilmiş 8 yıldır çocuklar hariç iyi ki dediği hiçbir şey yokmuş beni aramak bile istemiyormuş her aradığında yeter artık ne zaman geleceksin diyomusum ondan bile bıkmış .

Bakın size konusmalarin bir kismini gostericem.

Artık gerçekten dayanamıyorum ne yapmam gerek bilmiyorum sabahtan beri sadece ağlıyorum.

Telefonumu sevmiyordum geçenlerde bana sürpriz yapmış samsungun s21fe serisinin 2.nesil olanı çıkacaktı onu istiyordum almis yollamış mesela kendimi avutuyorum sevmese almazdı falan ama kendimi kandırıyorum başka biesey degil

( yazma bana demisti bende su saatten sonra senin gibi birine edecek bir kelimem yok dedim bir daha da yazmadim. 1 saat geçti şimdide yalandan çocuklar napiyor yemek yediler mi sıcak birseyler yap vs demiş. )

Gerçekten artık kendimi oraları değersiz oraları kötü hissediyorum ki
Kabul ederse aile danışmanlığı alın.
Bildiğim bir erkek profili.
Az buçuk sevgisi var gibi.
Danışmanlıkla ilişkiniz iyiye gidebilir.

Sizi üzmek istemem ama eşiniz ataerkil düşüncelere sahip, bunun değişeceğini sanmam. Bu değişmeden sizi mutlu edebileceğini de sanmam.. Bir de kaç yıl önceki flörtlerini hatırlayıp kıyaslaması korkunç.. sizin üslubunuz adamın hakettiğinden 100 kat iyi.. eğer kendi başınıza yapabilecekseniz hiç çekmeyin, haketmiyor.

Eksik olanı ben anlatayım size şiddet hakaret küfür kaynana evinde psikolojik şiddet çalışmayan bir eş ( 2 senedir çalışıyor) bende bunların sonucu uzaklasmistim.
Şu BÜYÜK ayrıntıyı ilk mesajiniza ekleme yaparsaniz daha sağlıklı yorum yaparız.
Bundan adam olmaz, net.

X