Eşimin bana olan gaddarlığı artik dayanamiyorum ne yapmaliyim ?

Siz boşanmasanız da adam ilk fırsatta başkasına gidecek gibi duruyor sanki yani ben öyle hissettim. Ya da başkası var da bahane mi üretiyor bilemedim. Çok gıcık birine benziyor yaa. Allah yardımcınız olsun. Zaten uzakta çalışıyormuş. Boşanınca da bişey değişmeyecek. Bırakın çocuklar böyle gıcık bi herifle aynı evde yaşamasınlar yaa

Yaşadıklarınızı siz bilirsiniz en iyi, eşinizin uzakta olması üstüne bu tartışmalar, soğukluk, zor olmalı sizin için. İki kişi birbirini anlamayınca hayat cehennem oluyor. Üstüne bir de iki taraf birbirinin canını acıtmak için ağır laflar ediyor. Eşinizin size davranışı sinir bozucu, eski sevgiliyi canınızı yakmak için anlatmış yukarıda arkadaşların da yazdığı gibi. Bir de anneliğiniz ile ilgili, yapıp ettiklerinizle ilgili o uzaktan eleştirileri. Bu şekilde davranıp sizi üzmeye hiç hakkı yok. Hangi anne çocuğunun hasta olmasını ister, sonuçta siz bakıyor, hastaneye siz götürüyorsunuz zaten. Bu konuda haddini bilmeli. Bunu konuşabilirsiniz belki.

Yine de her şey iletişimsizlikten oluyor çoğu zaman. Bir de aranızdaki gerilim, iyice kötü laflar etmeye götürüyordur ikinizi de. Profesyonel yardım almayı düşündünüz mü? Sonucu ne olursa olsun, ayrılsanız da devam da etseniz çocuklar dolayısıyla ilişkinizin sağlıklı devam etmesi için de birbirinizi daha iyi anlamanız iyi olur belki, en azından bu yolu da denemedik demezsiniz. Eşiniz uzaktaymış, online terapiler de olabiliyor aynı anda üç kişi olarak bağlanılarak.

X