Eşimin doğum günü için süpriz bir doğum günü düzenliyorum yardımcı olurmusunuz

bu arada bende mersinliyim istanbula geleli 4 ay oldu evlilikten dolayı burnumda tütüo oralar cok özledim coook:sinifsinif:

Mersinin yerini tutarmı hiç bi yer hiç bi memleket benzemiyor buraya, bende arada kısa süreliğine şehir dışına çıkıyorum o kadar kısa süre içinde bile anlaşılıyor değeri seneye bizde gidecez doğu görevine çok özliycem buraları ... hihoyyyt

bence cok simartmayin sonra basiniza cikar. erkek iste ne olcakki daha yeni evlisin galiba.

bence cok simartmayin sonra basiniza cikar. erkek iste ne olcakki daha yeni evlisin galiba.

yeni sayılır bi yıla yakın ama genellememek lazım hak etmiyor olsa düşünmem zaten bu kadar şeyi melek gibidir benim eşim fazlasıyla anlayışlı bi dediğimi iki etmez ki öyle olmasa da yapardım sonuçta bir ömrü onunla geçirmek için evlendim değmiycek olsa evliliği düşünmezdim hiç zaten ...Yeni evlenmekle de alakası yok seviyosan 50 yıl geçsede onu mutlu etmek için elinden geleni yaparsın sen sevmiyorsun anlaşılan ... :umursamaz:

ßenim eski sewqiLim doqum qnümde paSta üstüne resim koymus we ; cok sewiom Lan seni . yazdrmısdı laelaelaelaelae
we üzerine mum yerine siqara dikmişlerdi :KK70:
komiq oLmusdu :KK70:

Wuuuw 20 Şubat babamında doğum günü. Bu arada gül fikri bana pek sıcak gelmedi. Bence şarap yada baileys olabilir en sevdiğim içkidir bnm onunla bir farklılık yaratabilirsiniz ve araştırın sevmeyende yoktur bu içkiyi, sexy bişiyler giyin pastanızı yaptırın müziği ayarlayın tamamdır.yerimseniben Adam mest.akannehir

Son düzenleme:
Kıs Sexy bişyler giyme işini diğer günlerde süpriz olsun diye arada yapıyorum zaten aklinialirimsmile bu arada bi çok süpriz yaptım çok güzel geçti doğum günü kaydirigubbakcemile2

ßenim eski sewqiLim doqum qnümde paSta üstüne resim koymus we ; cok sewiom Lan seni . yazdrmısdı laelaelaelaelae
we üzerine mum yerine siqara dikmişlerdi :KK70:
komiq oLmusdu :KK70:

Bende resmini bastırdım pastanın üzerine dudaklarını ben yiycem diye tutturdum sonra kaydirigubbakcemile3 baya güldük çok güzel bi doğum günüydü ...

Ne güzel istediğin şeyleri yapabilmşsn adına çok sewindim :) ya bende bişey sorcam şu kalpli kırmızı not kağıtlarından buldun mu? ama biraz kalın arkası önü kırmızı yapışkanlı deil. bana da lazım ama bulamıyorum:KK43:

cnm gul olayını yapma bence onun yerıne sarap al yatak odasını hazırla bardaklarıda koy yanına 1 tanede mum koy yemekten sonra ortadan kaybol ustunu degıştırıp sexsi bişiler giy ve esıne msj at heyecanla senı beklıyorum vs daha degışık bışı olabılır mumu yak ve bekle devamı gelır zaten cnm

kesınle böyle yapmanı öneririm bir erkeyi sadece yatakta en mutlu insan yapabılırsın gül mül bahane:)

İki sene önceki doğumgünüymüş beyefendinin, güzel geçtiğini de yazmış arkadaşımız. :))) Bu tarihin tozlu sayfalarından konu çıkarma alışkanlığı beni gülmekten öldürüyor.:))))

Süpriz Doğum Günü Hediyeleri | Otantik Taş Şifalı Taşlar Ve Takılar Online Satış

Süpriz Doğum Günü Hediyeleri, merkezî otorite açısından pek çok olumlu işlevleri olması nedeniyle iktidarın
sıklıkla başvurduğu bir uygulama haline gelmişti. Sözgelimi sadakat Süpriz Doğum Günü Hediyelerilerinin
karşılığında padişahın beratla birlikte verdiği sancak, hil„at, donanmış at vb. ise onlara verdiği yetkileri
simgeler; böylece padişah, kendi otoritesini güçlendirdiği gibi Süpriz Doğum Günü Hediyeleriyi verenin de
konumunu

Son düzenleyen: Moderatör:
- birinci ayımız dolduğunda o ay boyunca sakladığım mesajları küçük not kağıtlarına yazıp güzel bir kutuda hediye ettim, bir de tanışma hikayemizi masal gibi yazdım.

- doğum günü için çok uğraştım. bir hırka aldım ve hırkanın içine birçok doğum günün kutlu olsun mesajı koydum, açtığında giymeye çalışırken döküldü üstüne başına yere, gözleri dolmuştu birtanemin bu hediyemi paketledikten sonra bir tanede gömlek alıp paketledim, bir tane doğum günün kutlu olsun yazan plaket ödüllerden aldım her tuhafiyede var neredeyse şimdi onu da hediye paketi yaptım. 8 tane A4 kağıdı alıp birbirine bantladım ve bir mektup yazdım şiirler falan sonrada rulo yapıp kurdele ile bağladım padişah fermanı gibi bunların hepsini iç içe koydum ve tabi bir de slayt show hazırladım CD ye... doğum gününde ne oldu takvimi çıkardım netten ulaşabilirsiniz buna da. her paketin üzerine "doğum günün kutlu olsun" "bir önceki doğum günün kutlu olsun" "ondan da önceki doğum günün kutlu olsun" "bensiz geçen her doğum günün kutlu olsun" yazdım bir de sabah kahvaltısı ısmarlamıştım

- beraber çekildiğimiz fotoğrafları bastırıp kendim karton ve kurdele ile notlarında yazdığı bir albüm hazırladım, sanırım hazır albüm olsa bu kadar hoşuna gitmezdi çok beğendi.

- aşk çekleri hazırladım. bunu da nette aratırsanız gayet basit yapıldığını göreceksiniz :KK66:

- ayakkabı bağcıklarından ona bir anahtarlık yaptım, anahtarlığında taşıyor, yapımı youtube da var

- araba kullanırken ve gece çalıştığı için üşüme problemi vardı garibimin, bende ona bir diz örtüsü ördüm çok mutlu oldu

- atkı örmüştüm bir de geçen sene

- bir sabah buluşacaktık, uyumuş gibi yaptım, telefonlarına bakmadım, haliyle o da çıkamadı evden, çıkıp dışarı her zaman gittiğimiz bir park var oraya iki kişilik bir kahvaltı sofrası hazırladım sonra uyandım uyumuşum ben parka geçeyim orda buluşalım sonra kahvaltıya gidelim dedim geldiğinde çok mutlu olmuştu...

- bir kravat ve kol düğmesi alıp hediye paketinin üzerinde "bunları düğünümüzde üstünde görmek istiyorum" yazdırdım.

-yılın sevgilisi ödülü aldım

-pişti kağıtlarına beyaz kağıtlara not yazıp yapıştırdım beklemediği anda hadi pişti oynayalım diye çıkardım

X