Esimin kankasindan biktim

Bir de ev işlerine bebeğiniz uyanıkken bebeğinizle beraber yapın Eğer daha çok küçükse ona Ana kucağına veya oyun halısına koyun siz kendiniz halledin Ama eğer emeklemeye veya yürümeye başladıysa onun eline de bir bez verin peşinizde dolansın ev ile alakalı yapmanız gereken bütün işleri bebeğiniz uyanıkken halledin bebeğiniz uyuduğunda sadece ama sadece kendinize vakit ayırın bir kahve yapın yanına çikolatanızı koyun sizi güldürecek motive edecek bir komedi dizisi izleyin bakım yapın bebeğiniz uyuduğunda sadece kendinize vakit ayırın Eğer Denizli'de oturuyorsanız Bebeğinize alın bana kahveye Gelin😄
Cok tesekkur ederim canim istanbuldayim 😂 asiri motive ettiniz beni insana insan lazim cidden 😊 bebegim 1 yasinda uyansin hazirlanip cikicaz evden spor salonuna gidip konusacagim birde komek kursuna tamda denilen gibi once kendini sevki sonra baskalari sizi sevsin.. cok tesekkur ederim ☺️

Benim anlamadığım neden çocuk illa evde birisiyle kalıyor? Onu da çıkarın, üçünüz birlikte çıkın. Bebeğe de dışarı çıkmak iyi gelir hem. Yanınıza yiyeceğini, meyvesini alın, çıkın dışarı. Uyuyacağı zaman arabasında uyur zaten. Niye illa eve kapanıyorsunuz anlamadım.
Cikiyoruz zaten ben tekte cikiyorum esimlede cikiyoruz sorun yok ama gidilecek yere gidip.geliyoruz yani ben sahsen kendi adima eskisi gibi ozgur hissetmedigim icin mutlu olamiyorum yani biyerlerde bi eksiklik var anlamlamdiramadigim.. bebekle cikinca hersey daha yorucu geliyor ugrastiriyor tabiki hergun bebegimi parka vs cikartiyorum bencil degilim once onu dusunuyorum istegim sadece arada kendi basima bisryler yapabilmek bagimsizca

Ne demek evde oldugu gun sabah cikip aksam eve donmek kabul edilebilir degil ciddi tepki ve tavir koyup bu durumu duzeltmeniz lazim sizinle ve cocuguyla ilgilenmeli o cocuk bakarken siz evle ilgilenir sonrada kendinize vakit ayirrsiniz sizde instadan ona esine yardim eden erkeklerin videosunu atin olmaz yani sorun esinizde

Vermez olurmuyum gorev dagilimi yapiyordum ama iste calismaya baslayimca herkesin gorevi var ben disarsa calisip bide evdemi calisicam diyor instadan bana videolar atiyor bi kadin esine is yaptirmazmis ta cocuk baktirmazmista guven korunma sevgi saglamasi gerekiyormus erkegin vs vs boyle seyler atiyor sanki onu erkek gibi hissettirmiyomusumda yardimci gibi hissetttiyomusm
Öyle saçma şey mi olur ya? O çok mu koca gibi davranıyor sanki de öyle şeyler atıyor? Erkek gibi hissetmek istiyor falan. Doğru düzgün eş olsun o zaman.sizi evde bırakıyor kendi bunalinca çıkıyor saatlerce gelmiyor. siz bütün gün evde çocukla yalnız. Hiç ailece bir şeyler yapalım diyor mu ki beyefendi? Ay çok sinir oldum eşinize.robot musunuz siz? Bence spora yazılın. Konuşun eşinizle.ben robot değilim hizmetçi de değilim her şeyi zaten dört dörtlük yapıyorum ama ben de insanım bunaliyorum.ailene zaman ayır bana da alan bırak diyin.

Ben cocukla cebellesirken arkadaslariyla gezecek lak lak yapacak kocanin icinden gecerim kıymetinizi bilsin cok sakinsiniz
yoruldugum icin hayatimda ilkkez ses cikarmadim bende kendime sasiyorum konusmadim yani dun gitti geldi ise gitti sabah geldi simdi uyuyor. Gece vardiyasinda

yoruldugum icin hayatimda ilkkez ses cikarmadim bende kendime sasiyorum konusmadim yani dun gitti geldi ise gitti sabah geldi simdi uyuyor. Gece vardiyasinda
Mesela bugün uyandığında ufak da olsa bir yardımını isteyin, bebeğin kitaplarından oyuncaklarından verin okusun oynatsın siz de bir kahve için takılın 1 saat. Gün gün ilerlerseniz üstüne yük hissetmez, maalesef Türk anneleri her şeyi kendileri yaparak yetiştirdikleri için eşlerimize ev işlerine yardım öğretmek bize düşüyor. Bir daha instagramdan öyle şeyler atarsa siz de ona peygamber efendimizin kendi işlerini kendi yaptığını, Hz. Alinin Hz.Fatımaya ev işinde yardım ettiğini anlatın erkekliğin o dedikleri olmadığını anlamış olur

Mesela bugün uyandığında ufak da olsa bir yardımını isteyin, bebeğin kitaplarından oyuncaklarından verin okusun oynatsın siz de bir kahve için takılın 1 saat. Gün gün ilerlerseniz üstüne yük hissetmez, maalesef Türk anneleri her şeyi kendileri yaparak yetiştirdikleri için eşlerimize ev işlerine yardım öğretmek bize düşüyor. Bir daha instagramdan öyle şeyler atarsa siz de ona peygamber efendimizin kendi işlerini kendi yaptığını, Hz. Alinin Hz.Fatımaya ev işinde yardım ettiğini anlatın erkekliğin o dedikleri olmadığını anlamış olur
👍👍 yapicam

Yanlış anlamayın da eşiniz sorumsuz birine benziyor.

Değişir mi bilmiyorum ama işiniz zor.

Allahım yardımcınız olsun inşallah arkadaşım.

Bir tane arkadaşım bile yok kendimi Sadece anne olarak hissediyorum eşim anlayışlıdır saygılıdır vesaire Ama ben çok sinirli ve Öfkeli bir insanım
Kilit pragraf .. bende adamın yerinde olsam sinirli öfkeli bir insandan kaçıp kankamla huzur bulurdum açıkçası. Sakin anlayışlı ve pozitif olmayı dene kimse kocan da olsa çekmek zorunda değil

Sizin eşinizin mesajlarınızı okumanız,eşinizin tüm gününü dışarıda geçirmesi hiç hoş şeyler değil.Burada sınır çizmesi gereken eşiniz ama siz arkadaşının mesaj atmasına takılmışsınız

Vermez olurmuyum gorev dagilimi yapiyordum ama iste calismaya baslayimca herkesin gorevi var ben disarsa calisip bide evdemi calisicam diyor instadan bana videolar atiyor bi kadin esine is yaptirmazmis ta cocuk baktirmazmista guven korunma sevgi saglamasi gerekiyormus erkegin vs vs boyle seyler atiyor sanki onu erkek gibi hissettirmiyomusumda yardimci gibi hissetttiyomusm

Ayyy bunlar erkekliği sanıyor acaba? Allah sabır versin size

E sizde ona tam tersi videolar atın.
Bilakis yardımcı değil baba ve eş olduğunu hatirlasin önce.
Böyle bi adamla çok zor üzgünüm dağ ayısı gibi tavırlar.

Cok tesekkur ederim canim istanbuldayim 😂 asiri motive ettiniz beni insana insan lazim cidden 😊 bebegim 1 yasinda uyansin hazirlanip cikicaz evden spor salonuna gidip konusacagim birde komek kursuna tamda denilen gibi once kendini sevki sonra baskalari sizi sevsin.. cok tesekkur ederim ☺️
Rica ederim canım😊 ne yaptınız çıktınız mu?

Hergun boyle degil arada sirada yani 15 gunde ayda 1 evet cok haklisiniz kendim yalniz oldugum icin asiri batiyor benim yoksa onunda olmasin istiyorum
Beğenmedim veren arkadaşlar olmuş mesajıma konu sahibini gazlamaya devam edin, kendi ağzı ile söylüyor 15 günde ayda 1 diye ama yok ne münasebet canım o günlerde yapmayacak. Hiç kendine ait alanı olmayacak adamın 15 günde 1 ayda 1 arkadaşlarının yanına gidemeyecek. Konu sahibi darla kocanı dır dır et. De ki gitmeyeceksin, yapmayacaksın. Temelli ipleriniz kopunca bakalım daha mı güzel olacak?? Kadın diyor ki ben çalışmıyorum eşim dostum çok yok. O yüzden ister istemez eşine sarmış kendine hobi bul oyalan denilecekken eş otel gibi kullanıyormuş evlilikten uzakmış adam 15 günde 1 ayda bir yapmış el insaf ya. Konu sahibi asla gaza gelme

X