EŞİMİN KARDEŞİNE OLAN YANLIŞ DÜŞÜNCELERİM

Merhaba konum öncelikle miğde bulan dırıcı ahlak dışı gelebilir ki bencede öyle bir konu eğer bu hastalık hakkında bilmeyen varsa lütfen önyargı ile yaklaşmasın rica ediyorum cunku tetıklıyıcı bır rahatsızlık . ben OBSESIF KOMPULSIF BOZUKLUK hastasıyım 7 senedir ıkı cocuk annesıyım ve evlıyım . Eşimi ailemi çok sevıyorum hatda okadar cok sveıyorum kı onları kaybetmekten cok korkuyorum nısanlılık donemınde esımı kaybetmekten cok korktum ve gecmısım gelecegım her anımı anlatma takıntısı yaptım yolda bır adam gorsem begensem esıme anlatırdım bılsın sakladıgım bır sey olmasın ama bu zaman ıcersınde okadar ılerledıkı her seyı anlatmaya basladım ve hep terkedılme korkusu ıle yasadım evlendım gecmısım dekı ınsanları takın tı yaptım anlatdım . bır takıntı bıtdı dıgerı basladı ısyerınde calısma arkadasım ıyı davransa gulumsese yada o an sevımlı gelse acaba sen hoslandın mı esını aldatmıs mı oldun dıye takıntı yaptım bırı gectı dıgerı basladı artık ıyıce rahatsızlanmaya basladım . tam 6 kısıye takıntı yaptım ayrı ayrı ıcersınde benden 30 yas buyu adam ve dusunebılıyormusunuz kadın bıle vardı . ve her defasında esıme anlatdım ve adam benden sogudu haklı olarak .gelelım asıl meseleye kaynım 6 ay beraber yasadık kardesım gıbı gordugum cok sevdıgım bır ınsana takıntı yaptım . bundan 2 sene once kaynım yurtdısına tasındı ve kamerayla esım konusurken bende selam vermek ıcın telefonu verdı . konsuurken bır an gulumsemesı sevımlı geldı ve beynım eyvah sen ondan hoslandın mı dedı yok artık dedım kendımı telkın etmeye calıstım . AMA yok ıcıme bır kurtd düştü ya hep gecmıstekı anıları hatırlamaya calıstım acab hoslandıgım an oldumu gercekten ole mı dıye ama dusundukce sacma sapan seyler gelıyordu aklıma sankı hoslandgım anlar olmus gıbı . mesela su geldı bır kersınde mangal yakmıstık ve muzık dınlıyorduk aılcek telefonla ben muzık acıyordum . muzık zevklerımız aynıdır ve ben sankı bak ortak noktamız var gıbı onunda sevdıgı muzıklerı acıyordum bu geldı aklım ozaman yanlıs dusunmuyordum ama sonradan neden bole bırsey yaptım dıye kendımı yedım . belkıde kotu nıyet yoktu ıcımde ama bu tarz seyler geldı aklıma ve suan hoslanıyormusum gıbı bır takıntı olustu . yaz donemınde 1 ay sadece goruyorum o gıdınce takıntım gdııyor baska seylere kısıler takıyorum ama o geldıgınde yınbe takıntım baslıyor . Ben onu kardesı gıbı gormek ıstıyorum . Yakısıklı ve hos gelsın ıstemıyorum ama beynım dıyorkı sen aslında hoslanıyorsun kabullen esıme gece sarılıp aglıyorum haberı olmadan o uyurken dun bana dedı kı gene bısılere taktın demı . ve okadar zoruma gıttıkı adamı ne kadar uzuyorum dıye . Rabbıme yalvarıyorum her gece canımı alsın dıye . Bosanmayı da dusundum . ama ınanın esımden gecen bır ayrı gunu dusunmek bıle benı maffedıyor.Yapamam onsuz . cocuklarıma kıyamam . bu sene gene gelıcekler yıne basladı kaygılarım . sacmalam ne kadar sacma hıs ve dusunce dıyorum ıcıme sıkıntı gırıyor kendımı kandırıyormusum gıbı bzaen acıp fotobakıyorum gercekten hoslkanıyorm acaba dıye bazen hoslanmıyorum gıbı rahatlık gelıyor ama sonra o sıkıntı yıne devam nolur bana yardım edın ben napıcam
Çok eğlendim okurken😂 iyi trollemiş herkesi

aynı fikirdeyim.her türlü hayatı var erkek arkadaşları olmuş anal oral sex yapmış ama ben bakireyim yazıyor her konuda başka da bir şey demiyor.bu konuda aşırı takıntılı.çok acayip konuları var okudukça ağzım açık kaldı.herşeyi yapıyor sonra da acaba hakkımda yanlış mı düşünürler diyor :KK45:
Ortaya remix yapmış ablamız. 😂

Bende OKB yim en fazla kızdığım insanları takarım .bu böyle birşey değil .aaa ben okb hastasıyim dur şundan hoslanayim kaynimdan hoslanayim falan fistan hikaye 😏 sen ayran gönüllüsün lütfen OKB diyerek bu rahatsızlığa sahip olan insanları karalama .çünkü bu böyle birşey degil
Ne kadar hadsiz bir yorum.
Psikolojinin ve hastalıklarının binlerce belki daha fazla türü var.
Bu yaptığınız yorumun ölüm düşüncesini bile kendine seçenek olarak sunmuş birine nasıl zarar verebileceğinin farkında mısınız?
Ne tür bir hastasınız bilmiyorum ama kesinlikle patavatsız ve düşüncesizsiniz o kesin.
Kimseyi, hele hele de derdini açan ve zor durumda olan birini bu şekilde yaftalamaya hakkınız yok.
Ağzınızdan çıka bir kelimenin birine ne kadar zarar verebileceğini birazcık düşünseniz değil şunları yazmak düşünmeye bile çekinirsiniz.

Rabbim sizler gibi empati yoksunu insanlardan korusun bizi ne diyeyim..

Tedaviye yeni başladınız sanırım yılların getirmiş olduğu bu durumu hemen çözeceğinizi düşünmeyin. Sizin de isteğiniz ve gayretinizle zaman içerisinde bunların geçeceğini düşünüyorum ama neden hemen geçmiyor hala aynimiyim diye kendinize haksızlık etmeyin siz doktora giderek zaten bur şeylerin düzelmesi için çabalıyorsunuz fakat herseyin bir zamanı var. Aklıma takılan neden tedaviye zar zor gidiyorsunuz?

Bu yaptığınız yorumun ölüm düşüncesini bile kendine seçenek olarak sunmuş birine nasıl zarar verebileceğinin farkında mısınız?
Ne tür bir hastasınız bilmiyorum ama kesinlikle patavatsız ve düşüncesizsiniz o kesin.
Kimseyi, hele hele de derdini açan ve zor durumda olan birini bu şekilde yaftalamaya hakkınız yok.
Ağzınızdan çıka bir kelimenin birine ne kadar zarar verebileceğini birazcık düşünseniz değil şunları yazmak düşünmeye bile çekinirsiniz.

Bu yorumu eger konu ilk acildiginda yapsaydiniz uzerinde tartisabilirdik.sogumuş konular ilgimi cekmiyor :KK66: bosuna yazdiniz yani iyi günler

Fazla duyar kasmissiniz dalga geçiyoruz çünkü konu fake konu sahibi herkesle dalga geçmiş çünkü eski konularına bir bakarsaniz anlarsınız sürekli nişanlım çok takıntılı biri yazmış 😂

Şöyle düşündüğüm için okbli değil dedim; devlet hastanesinde elimi çok yıkıyorum dediğinizde 5 dk içinde hemen okb diyip yolluyorlar. Muhtemelen bu hanımefendiye öyle olmuş. Valla ben ne takıntılar duydum takıntı sahiplerinden birine de ne saçma hastalığa sığınıyorsun demedim. Okbliyim diyip verdiği örneğin okb ile alakası yok. Okbli sadece sinirlenince el yıkamaya gitmez. Okbli günlük el yıkamasının her aşamasında defalarca el yıkar ya da okbli kızdığı kişiyi seçip takıntı yapmaz. O hanımefendide yaygın anksiyete vs vardır varsa. Okbli olmak istiyorsa da olsun buyursun. Yeter ki teşhisli okblilere iftira atmasın o da kafi. Beni bağlamaz.
Canim keske bunlari soylerken etiketleseydin.bende sana gereken cevaplari verirdim 😁 keske olmasaydi okb ama var napabilirim.ve dedigin gibi 5 dakikalik bir tani değildi o 😁 bu bende yeni yokki bayadir bununla mucadele ediyorum ben diyorum ki en cok üzüldüğüm zamanlar bu daha sıkılaştır.yoksa gunluk hayatimdada uzulmesem bile o el yikama devam eder.artik dusuncelerimi bastirmaya çalışıyorum baska birseymi ben bilmem.sonuc itibariyle ortada bir tanı var ve sen bunun uzmani degilsin 🤭 şu ellerimin halini görüyorsun değilmi ? Sudan cikmazlar kendileri 💧😁 ama dedigin gibi keske ben okb olmasaydimda konu sahibine iftira !!⚠️ Atmiş olsaydım.bununla yasamak kolay degil seninde okb var belki senin takintin başka birseyidir benimkisi baska birseye.inanmiyorum demek cok uç degilmi yahu

Eklentiler

• IMG_20211022_143303.jpg
    IMG_20211022_143303.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20211022_143252.jpg
    IMG_20211022_143252.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20211016_233623.jpg
    IMG_20211016_233623.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 34
Ve not olarak şunu eklemek istiyorum sakin bana yazdiklarimi tekrarlatmayin zira en sinir olduğum şey.meraginiz var sormak istediginiz birsey var ise sayfanin baslarina dogru gitmeniz sizi açıklığa kavusturur bir nebze.ben gereken herşeyi yazdigimi düşünüyorum

Monicim kusura bakma, ancak gördüm. Konu bu canım. Bir kaç yerde daha yazmış. Bana hiç inandırıcı gelmedi.
Estağfurullah 🌺 şaka gibi bir üye vallahi nereden tutsam elimde kaldı 😂tahmin de yürüyemiyorum o kadar karışık biri. Erkek gibi geldi bana ama vajinadan et alıp ayağa ekletme olayı nasıl bir fantezi anlamadım :KK45:

Fazla duyar kasmissiniz dalga geçiyoruz çünkü konu fake konu sahibi herkesle dalga geçmiş çünkü eski konularına bir bakarsaniz anlarsınız sürekli nişanlım çok takıntılı biri yazmış 😂
Dalga geçmek için bir derdim var bölümünü seçmek ne kadar ironik..
Mizah bölümü de var bu forumda bildiğim kadarıyla..
Umarım konu ve sahibi fake dir gerçekten.
Ama işte bir şık var ki o durumda konunun bütünü ve insanlığımız içler acısı duruma düşüyor..
Neyse siz gerçeğin ne olduğunu bilmeden dalga geçmeye devam edin bende gerçek olduğunu düşünerek duyar kasayım sorun değil..

Yanlış bir şey söyleyip birinin vebaline girmektense kandırılmış olmayı yeğlerim..

Dalga geçmek için bir derdim var bölümünü seçmek ne kadar ironik..
Mizah bölümü de var bu forumda bildiğim kadarıyla..
Umarım konu ve sahibi fake dir gerçekten.
Ama işte bir şık var ki o durumda konunun bütünü ve insanlığımız içler acısı duruma düşüyor..
Neyse siz gerçeğin ne olduğunu bilmeden dalga geçmeye devam edin bende gerçek olduğunu düşünerek duyar kasayım sorun değil..

Yanlış bir şey söyleyip birinin vebaline girmektense kandırılmış olmayı yeğlerim..
Vajinasindan bir parça alınıp bacağına eklettirdigini yazmış sizce ne kadar gerçekci olabilir 😂 başka bir konusunda da farklı bir genital estetik yaptırdığı ile ilgili bilgi almış apaçık fake biri😂

Son düzenleme:
Asıl eski konularına bakınca fake olmadığı,ciddi rahatsızlığı olduğu belli oluyor
Uzman değilim bilemem ne olduğunu ama baya baya dalga geçmiş gibi geldi bir demiş 7 yıllık evliyim başka yerde demiş nişanlıyım vajina ameliyatı zaten yeterince komik konu sahibi bombayı atmış gitmiş 😂

X