Eşimin kopamadigi basbelasi arkadaşı yardım edin

Lucy in the sky

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2017
378
204
Merhaba arkadaşlar eşimin bekarliktan kalan lanet bir arkadasi var erkek.gecmiste uyuşturucu kullandığı,herkesi dolandirip kaçan iğrenç bir adam.esim hayır diyemeyen birisi hayatından onu silip atamıyor tamam arkadaşıdır anlıyorum diuoeum ama eşimi se kullanmaya kalktı defalarca para istedi,onu kandırıp uyuşturucu kullanmislardi evliligimizin ilk senesinde yalvar yakardı birdaha yapmayacağım diye inandım yada inanmış gozuktum çok sevdiğim için.tamam ama uzaktan yada gözümün önünde görüşün dedim görüşmesini engellerden bu sefer baskı olacak sonra arkadaşımla aramı bozdu. Vs diyecek.
Bir iki yıldır gorusmuyorlardi o arada çocuk oldu, cocugumuz 1yasinda şu an.bugun gelecekti sabah mesaj atmış gelip beni alır mısın diye hayır swdim gidemezsin beş dakikalık yolu neden ayağına çağırıyor sonra anlaşıldı akşamdan kalmaymis kafası guzelmismiste bizimkine gel beni al diyor olaya bakar mısınız ya kirk yıllık arkadaşları onu ayagaina cagirmiyor ama bu salak adam nasıl bı gevşeklik.
Olabilir alkol bizde kullanıyoruz konu o değil alkl ixtigine inanmiyorum o adamın bıraktım diyormuş ama hala uyusturucu kullanıyor bence.o şekilde çocuk varken eve mi gelecrkti diye bağırdım eşimde tabiki kabul etmem gelme haftaya gel dedim diyor.
Benim anlayamadigim hala bize zarar veremez evliligimize zarar veremez diyor ama daha ne zararı verecek hanımlar ?üç yıldır bu adam yüzünden sinir harbi yaşıyorum defedemiyor hayatından ama neden anlamış değilim normalde çok sakin kavga etmemeye calisan güzellikle sorunlari çözen biriyim,eşime anlayış gösteren çok seven ve onu sikmamaya çalışan biriyim özel alanlarına saygılıyım ama eşimin bu kadar kör olmasi beni deli ediyor böyle bı adamı neden ısrarla hayatında tutuyor ben olsam böyle biri eşimi uzse direk defederim hayatımdan ama o yapamıyor bekar hayatini mi ozluyorsun nedir senin olayın diyorum ki biz evli ve çocuklu ama aynı evliliğimizin ilk zamanlwrindaki gibiyiz sueprizler sevgi sözcükleri ilginalaka.dogum.yaptim eski kilomdaydim üç ay içerisinde.haftada üç gün spor yapan biriyim eşimde öyle ve çok bakımlı biriyim.ogretmenim meslegimde var cinsellik desen çok iyi sevgim alakam desen çok iyi ama asla diyor ben çok mutluyum sizi hicbirseye degismem vs diyor ama yardım edin lütfen ben mi kafada kuruyorum ama kurmiyorum bence çok çaresizim :KK43:

Sabahki mevzudan sonra hala surat aşmaya devam edince o modum düşüyor

Son düzenleme:
gecmiste uyuşturucu kullandığı,herkesi dolandirip kaçan iğrenç bir adam.

Böyle arkadaşı olan birinin çok farkli olma ihtimali yoook bana kalırsa. Eşiniz çocuk değil kimse kandırarak uyuşturucu veremez ha büyük oynadı verdi diyelim bu çok tehlikeli bir şey bunu öğrenen insan yine öyle biriyle arkadaşlığını devam ettirmez.
Eşiniz bu kişiden bu kadar kopamiyorsa boşunq degildir birlikte kullanıyorlar demek ki artık az mı kullanıyor ne yapıyorsa farketmiyorsunuz belki. Yoksa şu anlattığınız olayın hiç bir izahı yok.

Bahsettiginiz tarzda biriyle arkadaşlık kuran kimseyi görmedim kendi çevremde. Böyle insanlarla normal birinin işi olmaz çünkü.
Devamli arkadaşları gömüp kocaları masum yapiyorsunuz ama o iş öyle olmuyor.

ki biz evli ve çocuklu ama aynı evliliğimizin ilk zamanlwrindaki gibiyiz sueprizler sevgi sözcükleri ilginalaka.dogum.yaptim eski kilomdaydim üç ay içerisinde.haftada üç gün spor yapan biriyim eşimde öyle ve çok bakımlı biriyim.ogretmenim meslegimde var cinsellik desen çok iyi sevgim alakam desen çok iyi ama asla diyor ben çok mutluyum sizi hicbirseye degismem vs diyor ama yardım edin lütfen ben mi kafada kuruyorum ama kurmiyorum bence çok çaresizim :KK43:

Kendinizi ovdugunuz ve diger kadinlar bunlari yapmadığı icin her turlu melaneti hakediyor tavrinizi okuyana dek sizi anladigimi ifade eden ve cozum yolu oneren birseyler yazacaktim.

Vazgectim.

Bu zorba bi tavır umarim ogrencilerinize dogrusunu asiliyorsunuzdur.

Ayrica eklemeden gecemeyecegim, esiniz de cok dogru biri değil oyle olsa bu dolandirici ve bagimli tiplemenin yuvanizda esamesi bile okunmazdi.

" Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim "diye bir söz var bilirsiniz Eşiniz siz inkar etsenizde o adamın kulvarında biri,mesela birilerini dolandıran, uyuşturucu kullanan biri benim arkadaşım olmaz,olamaz anında silerim Kocanız bu adam için aile huzurunu bozuyorsa saf olmayın o adamla bağı var, yaptıklarının bir ucundan oda tutuyor ve onu özel bir yere koyuyor Böyle devam etmek sizin tercihiniz konuşmanız asla işe yaramaz yarasaydı konu açmak zorunda kalmazdınız.

Kendinizi ovdugunuz ve diger kadinlar bunlari yapmadığı icin her turlu melaneti hakediyor tavrinizi okuyana dek sizi anladigimi ifade eden ve cozum yolu oneren birseyler yazacaktim.

Vazgectim.

Bu zorba bi tavır umarim ogrencilerinize dogrusunu asiliyorsunuzdur.

Ayrica eklemeden gecemeyecegim, esiniz de cok dogru biri değil oyle olsa bu dolandirici ve bagimli tiplemenin yuvanizda esamesi bile okunmazdi.
Kadının diğer kadınlarla ilgili tek cümlesi yok evliliğini anlatıyor nereden çıkardınız diğer kadınları yerdiğini merak ettim doğrusu

Merhaba arkadaşlar eşimin bekarliktan kalan lanet bir arkadasi var erkek.gecmiste uyuşturucu kullandığı,herkesi dolandirip kaçan iğrenç bir adam.esim hayır diyemeyen birisi hayatından onu silip atamıyor tamam arkadaşıdır anlıyorum diuoeum ama eşimi se kullanmaya kalktı defalarca para istedi,onu kandırıp uyuşturucu kullanmislardi evliligimizin ilk senesinde yalvar yakardı birdaha yapmayacağım diye inandım yada inanmış gozuktum çok sevdiğim için.tamam ama uzaktan yada gözümün önünde görüşün dedim görüşmesini engellerden bu sefer baskı olacak sonra arkadaşımla aramı bozdu. Vs diyecek.
Bir iki yıldır gorusmuyorlardi o arada çocuk öldü cocugumuz 1yasinda şu an.bugun gelecekti sabah mesaj atmış gelip beni alır mısın diye hayır swdim gidemezsin beş dakikalık yolu neden ayağına çağırıyor sonra anlaşıldı akşamdan kalmaymis kafası guzelmismiste bizimkine gel beni al diyor olaya bakar mısınız ya kirk yıllık arkadaşları onu ayagaina cagirmiyor ama bu salak adam nasıl bı gevşeklik.
Olabilir alkol bizde kullanıyoruz konu o değil alkl ixtigine inanmiyorum o adamın bıraktım diyormuş ama hala uyusturucu kullanıyor bence.o şekilde çocuk varken eve mi gelecrkti diye bağırdım eşimde tabiki kabul etmem gelme haftaya gel dedim diyor.
Benim anlayamadigim hala bize zarar veremez evliligimize zarar veremez diyor ama daha ne zararı verecek hanımlar ?üç yıldır bu adam yüzünden sinir harbi yaşıyorum defedemiyor hayatından ama neden anlamış değilim normalde çok sakin kavga etmemeye calisan güzellikle sorunlari çözen biriyim,eşime anlayış gösteren çok seven ve onu sikmamaya çalışan biriyim özel alanlarına saygılıyım ama eşimin bu kadar kör olmasi beni deli ediyor böyle bı adamı neden ısrarla hayatında tutuyor ben olsam böyle biri eşimi uzse direk defederim hayatımdan ama o yapamıyor bekar hayatini mi ozluyorsun nedir senin olayın diyorum ki biz evli ve çocuklu ama aynı evliliğimizin ilk zamanlwrindaki gibiyiz sueprizler sevgi sözcükleri ilginalaka.dogum.yaptim eski kilomdaydim üç ay içerisinde.haftada üç gün spor yapan biriyim eşimde öyle ve çok bakımlı biriyim.ogretmenim meslegimde var cinsellik desen çok iyi sevgim alakam desen çok iyi ama asla diyor ben çok mutluyum sizi hicbirseye degismem vs diyor ama yardım edin lütfen ben mi kafada kuruyorum ama kurmiyorum bence çok çaresizim :KK43:

Çünkü eşinizde o maddeden kullanıyor o yüzden ayrılmıyor arkadaşımdan benim eski eşimle de aynı sorunu yaşadık çok kavga etmiştim ama sonradan anladım eski eş arkadaşlarıyla birlikte kullanıyormuş öyle kandırdıki beni hiç anlamamıştım

Tavır koymanız lazım ya ben ya o. Seçerse gidebilmeniz de lazım. Böyle bir adamı çocuğunun olduğu ortama sokabilen insanlara biz ebeveyn gözü ile bakamayız. Eğer gerçekten kıymetli iseniz sizin için bu insanı silerdi. Kendi de aynı değilse normal şartlarda böyle birini hayatında tutmak istememesi gerekiyordu. Ama mesele tam tersi şekilde gidiyor anlattığınıza göre. O zaman eşiniz de sağlam ayakkabı değil gibi.

Çünkü eşinizde o maddeden kullanıyor o yüzden ayrılmıyor arkadaşımdan benim eski eşimle de aynı sorunu yaşadık çok kavga etmiştim ama sonradan anladım eski eş arkadaşlarıyla birlikte kullanıyormuş öyle kandırdıki beni hiç anlamamıştım
Yapma ciddi misin :KK43:bana asla diyor ama istersen kan vereyim test yaptır bile diyor ama ya kullanıyorsa gerçeğiyle yüzleşmekten mi korkuyorum acaba

Bir iki yıldır gorusmuyorlardi o arada çocuk öldü cocugumuz 1yasinda şu an.bugun gelecekti sabah mesaj atmış gelip beni alır mısın diye hayır swdim gidemezsin beş dakikalık yolu neden ayağına çağırıyor sonra anlaşıldı akşamdan kalmaymis kafası guzelmismiste bizimkine gel beni al diyor olaya bakar mısınız ya kirk yıllık arkadaşları onu ayagaina cagirmiyor ama bu salak adam nasıl bı gevşeklik.

Eğitimci olarak biraz mantıklı olun.
Yetişkin adamı kim kandırıp zorla uyuşturucu içirebilir. Eşinizde meyilliki içmiş.
Kör mörde değil bilerek isteyerek iletişim halinde.
Ayrıca eşiniz aklı başında olsa iletişimi keser.
Demekki oda aynısı. Ne demişler bana arkadaşını söyle, kim olduğunu söyliyim.
Böyle birinden hala ısrarla çocuk yapmak nedir anlamıyorum. Çocuğunu ailesini düşünen adam gibi bi baba böyle kişilerle muhattap olmaz.

Tavır koymanız lazım ya ben ya o. Seçerse gidebilmeniz de lazım. Böyle bir adamı çocuğunun olduğu ortama sokabilen insanlara biz ebeveyn gözü ile bakamayız. Eğer gerçekten kıymetli iseniz sizin için bu insanı silerdi. Kendi de aynı değilse normal şartlarda böyle birini hayatında tutmak istememesi gerekiyordu. Ama mesele tam tersi şekilde gidiyor anlattığınıza göre. O zaman eşiniz de sağlam ayakkabı değil gibi.
Şimdi konuştuk asla gorusmeyecegim o insanla diyor ama işte bu seferde ben sebep olmuşum gibi suçluluk hissediyorum :KK43:

Eğitimci olarak biraz mantıklı olun.
Yetişkin adamı kim kandırıp zorla uyuşturucu içirebilir. Eşinizde meyilliki içmiş.
Kör mörde değil bilerek isteyerek iletişim halinde.
Ayrıca eşiniz aklı başında olsa iletişimi keser.
Demekki oda aynısı. Ne demişler bana arkadaşını söyle, kim olduğunu söyliyim.
Böyle birinden hala ısrarla çocuk yapmak nedir anlamıyorum. Çocuğunu ailesini düşünen adam gibi bi baba böyle kişilerle muhattap olmaz.
Kandirip derken aklına girmek diyelim.
Geçmişte bekarken kullanmışlar ama evlenince böyle birşey olacağı aklımdan geçmedi.
Ve o günden sonrada birdaha olmadı kan veririm test yaptır bile dedi kullansa anlarım hal ve hareketleri belli eder çünkü

Yapma ciddi misin :KK43:bana asla diyor ama istersen kan vereyim test yaptır bile diyor ama ya kullanıyorsa gerçeğiyle yüzleşmekten mi korkuyorum acaba
Madde kullanan biri eğer ot kullanıyorsa dışardan çok anlaşılmıyor normal görünüyorlar kimyasallara göre, ben hiç anlamaıştım hatta ne kadar saf temiz bir insan diyordum sevgiliyken offf asıl saf benmişim :) adım kadar eminim eşiniz keyif için kullanıyor ve bu yüzden arkadaşından kopamıyor aynısını birebir yaşadım ben , sinir krizleri öfke nöbetleri oluyor mu birde arkadaşı ne zaman çağırsa iki eli kanda olsa giderdi asla hayır demezdi bende bir ara saç telinden test yaptırmayı düşünmüştüm keşke yaptırsaymışım bu kadar ilerletmezdim hiçbir şeyi, size tavsiyem lütfen ama lütfen kan testimi veriyor idrar mı gözünüzün önünde yaptırın içiniz rahat olsun sözlerine inanmayın bir an önce gerçeklere ulaşın ertelemeyin

X