Eşimin kopamadigi basbelasi arkadaşı yardım edin

Kendinizi ovdugunuz ve diger kadinlar bunlari yapmadığı icin her turlu melaneti hakediyor tavrinizi okuyana dek sizi anladigimi ifade eden ve cozum yolu oneren birseyler yazacaktim.

Vazgectim.

Bu zorba bi tavır umarim ogrencilerinize dogrusunu asiliyorsunuzdur.

Ayrica eklemeden gecemeyecegim, esiniz de cok dogru biri değil oyle olsa bu dolandirici ve bagimli tiplemenin yuvanizda esamesi bile okunmazdi.

Bir an hala uyanamadigimi sanmistim neyse ki dogru hatirlamisim.

Bence senin beyinde bir problem var eski yazdığım bir kelimeden çıkarım yapıp burada dolaylı yoldan hakaret etmek cirkeflik burada bazı üyelerde var onlardan birisin ona eminim ama tarzım degilsin

Şunu demek istiyorum konunun özeti adamları bunaltirsaniz sağlıklı Bir evlilik olmaz mutluluğun anahtarı bunaltmamak

Hahahahaa tam bir akrep sokması durumu var kıskançlıktan gebermis mutluluğuma rahatım imajimmis sizin gibi dirdirci tipler gerçek bir kadindan anlamaz ne anlatıyorsam.

Mutluluğuma nasıl takmissa kafayı eşimin arkadaslaroyla bulusmadan gelmediğine sinirlendiğimi.sanmissin yukardaki mesajinda

Senin kocani mutlu etmek gibi görevin yok evet öyle bı yeteneğin olamaz çünkü o yetenek özel insanlarda olur

Allah'ım dunyayi gezdim ama sizin kadar kıskanç bir kadın topluluğu gormedim sizleri gördükçe bu ülkeden soğuyorum ne yazık

Ağla canm acilirsin ağla.mutlu olmak istiyorsan tavsiyelerimi özelden dinle ancak beni.dinleyerek tavsiyelerime uyanlar mutlu olur

Bebeğim var canım 3aylik ve hicbirsey değişmedi aynı şekilde mutluyuz

Buradaki kadınlar kıskançlıktan da öte çok garip bir topluluk özel olarak incelenmesi lazım 🤣

Hele sen hiç konuşma eşim yanımda mışıl.misil.uyuyor gel özelden foto atayim aşk gör 🤣🤣🤣

Bak çok samimiyim içim neden kaynasın ben dirdirci kadınlara ayar oluyorum erkekleri bunaltan mutluluğunu sabote eden kadınlara ders vermek amacım yoksa eşim çok tatlıdır nereye gittiğini geldiginsaati hep bilirim o da benim öyle vaktinde gelir su anda walking dead izledik sonra uykusu geldi uyudu yani kıskanç insanlar eşim disarda değil catlamayin lütfen

Hanımlar tamam satasmayi bırakın mutluluğun anahtarını anlatayım size mutlu olun 🤣🤣🤣

Ahhhh siz kadınlar fitne fesat sokma aklına adam niye aldatsin

Öyle değil işte be 32yasinda mutluluğu buldum onun gibisi yok ki inan biryerleeini kaldırmak değil gözümde fazladegil eksikleri elbet var ama demek istedigim.mutlu olmak isteyen önce mutlu eder

Aha birtane daha geldi fitneciler bir mutluyum.dedim.kudurdunuz la 🤣🤣

Sana ne oluyor evde mi kaldın gülüm kimse evlenmedi mi senle ahaaha

Tabi sen yaşasan sağır sultan duyardı Instagram kadinlaronin sahte mutluluğunu biliyorum sende onlardansinn ahahhaa ben sadece burda anlatiyorim o da ders alın diye amaaaa NATO kafa NATO mermer aahahaah

Bak evet haklısın sihirli ellerimden memnun olmayan zaten yanlış bir evlilik yapmış demektir yapabileceğim birşey olmaz o zan güle güle demekten başka ben her sonuca hazirlikliyim bu hayatta emin ol şurada tatava yapıyorlar mantıklı konuşan bir sen çıktın ama.ne demek istediğimi anliyorsundur

Evet evlilik ve ilişki gurusuyum.
Doğru evlilik yapan nadir insanlardan im.
Bazıları gibi yaşım.geldi.evliligi yada eski sevgiliyi unutmak için evlilik yapmadım aşk ve sevgi evliliği yaptım doğru davranmaya çalışıyorum boş yapma.daha ilişki yürütecek kapasitede değilsin evlilik senin kalemin hiç değil zaten

Ya arkadaşlar sigara dediği şey normal tütun değil :) bu ot denen şeyden bahsediyor bence konu sahibi çünkü normal sigara o şekilde kokmaz ot yani yasaklı madde içiyorsan onun kokusu Amsterdam da şehirde bile kokuyor öyle keskin bir koku :)

Evet ben size cok hak verdim benim beynimde sorun var 🤣 tarziniza bayildim ama ben almiyim benlik degil. Tarzimiz baya bir farkli.

Kıskanç fitneciler dolusmus yine :)sizin dert edebileceğiniz bir kocaniz bile yok eminim evde kalmış kız kuruları 😂evet hala soyluyorum çok mutluyum eşimle sorunumu konusarak cozebiliyorum
Valla onu bilmem ama uyenin sinirleri pert. Her konuda olumune tartisip banlanir. Bunlar hep mutluluktan olsa gerek.
Sende o da yok be yalnızlık başına vurmuş muhtemelen bir kariyerinde yok hep bunlar benim dert edebileceğim bir hayat arkadaşım var sende o da yok mutluluğun anahtarı buydu işte sorunsuz mutluluk olmaz sorunları konuşarak çözebilirim ama sen yalnız ölmeye mahkumsun bunu unutma

Valla onu bilmem ama uyenin sinirleri pert. Her konuda olumune tartisip banlanir. Bunlar hep mutluluktan olsa gerek.
Sen komik olduğunu saniyorsun muhtemelen beyin yaşın 5 kimlik yaşın 40 ergenlik kilolarını verememiş muhtemelen 80-90civari bir kilo taş çatlasa 60 cm boy.hic bir başarı da elde edememiş,kariyer sıfır ve yalnız bak altını ciziyorum yalnız,hayatına bir erkek girsin diye deli olan,mutlu veya mutsuz olmuş insanlara saldıran bir tipsin bak geldi tipin gözümün önüne :) robot resmini çizebilirim senin mutluluk anahtarın da bu :)
Benim önceki konularımda ettiğim mutluluk kelimesine ölümüne kafayı takmış muhtemelen de obsesif kompulsif bozukluğu olan, insanlarla ilişkisi ,irtibatı yasaklanması gereken bir birey görünümlü olusumsun :)

Kıskanç fitneciler dolusmus yine :)sizin dert edebileceğiniz bir kocaniz bile yok eminim evde kalmış kız kuruları 😂evet hala soyluyorum çok mutluyum eşimle sorunumu konusarak cozebiliyorum

Sende o da yok be yalnızlık başına vurmuş muhtemelen bir kariyerinde yok hep bunlar benim dert edebileceğim bir hayat arkadaşım var sende o da yok mutluluğun anahtarı buydu işte sorunsuz mutluluk olmaz sorunları konuşarak çözebilirim ama sen yalnız ölmeye mahkumsun bunu unutma

Sizi uzmek istemem ama evliyim 🤣 ustelik esimin boyle arkadaslari hic yok. Kariyere gelirsek egitimim ve donanimim su kurdugunuz cumleleri kuramayacak kadar sizden cok cok fazla. Hangi mahalleden bildiriyorsunuz bilmiyorum ama sizin durumunuz beni asar. Kolayliklar dilerim cok hirpalamayin kendinizi.

Sen komik olduğunu saniyorsun muhtemelen beyin yaşın 5 kimlik yaşın 40 ergenlik kilolarını verememiş muhtemelen 80-90civari bir kilo taş çatlasa 60 cm boy.hic bir başarı da elde edememiş,kariyer sıfır ve yalnız bak altını ciziyorum yalnız,hayatına bir erkek girsin diye deli olan,mutlu veya mutsuz olmuş insanlara saldıran bir tipsin bak geldi tipin gözümün önüne :) robot resmini çizebilirim senin mutluluk anahtarın da bu :)
Benim önceki konularımda ettiğim mutluluk kelimesine ölümüne kafayı takmış muhtemelen de obsesif kompulsif bozukluğu olan, insanlarla ilişkisi ,irtibatı yasaklanması gereken bir birey görünümlü olusumsun :)

Ya inanin sizi uzmeyi hic istemem ve kendimi ovmeyi de hic sevmem ama yazdiklarinizin hicbiri yok fazlasi var 🤣

Sizi uzmek istemem ama evliyim 🤣 ustelik esimin boyle arkadaslari hic yok. Kariyere gelirsek egitimim ve donanimim su kurdugunuz cumleleri kuramayacak kadar sizden cok cok fazla. Hangi mahalleden bildiriyorsunuz bilmiyorum ama sizin durumunuz beni asar. Kolayliklar dilerim cok hirpalamayin kendinizi.
He lafı böyle acı acı hazmedemeyince hemen 360derece kaçış sizli bizli cevap :)evliymis birde ahahahahhaa yalnizliktan çıldırıyorsun muhtemelen yaşın gectiigi için ailene birilerini bulması için yalvarıyorsun ama geçti senin için evlilik mutluluk. ha bunları nereden mi biliyorum ömrüm bu sitede gördüğümün milyon katı kadar hazimsiz dişi varlıkları hayatımdan atmakla geçti :))o ellerini hiç yorma bana kelime dosemekle.

Mutluluğun anahtarını bulmuşlar mahallesinden (!)bildiriyorum ahahahaha

Şimdi onu bunu bırak sen benden ne istiyorsun onu söyle bir mutluluk lafima takilmissin amacini anlayamadım.donanimin varsa güzelce açıkla bakalım

Agziniza geleni sayip, kendinizi komik durumlara dusurup bu soruyu bana sormaniz :olamaz:Benim anlatabileceklerim sizin anlayabileceginiz kadar goruyorum ki bu konuda cok yetersizsiniz. Simdi derin bir nefes alin ve yavas yavas verin. Mutlulugunuz daim olsun.

G gunces günce,isminin anlamını bile bilmediğine eminim
Agziniza geleni sayip, kendinizi komik durumlara dusurup bu soruyu bana sormaniz :olamaz:Benin anlatabileceklerim sizin anlayabileceginiz kadar goruyorum ki bu konuda cok yetersizsiniz. Simdi derin bir nefes alin ve yavas yavas verin. Mutlulugunuz daim olsun.
Kendini komik duruma düşüren sensin başlatanda.donanimi olan birisi kendisine saldırılmadan,saldirmaz.saldirsa bile hatasını anlar.o yüzden ben mutluluğuma devam edicem sen ise mutsuzluguna üzülmeye emin ol binbir nefes alarak sen merak etme

çok riskli durumlar bunlar
yarın arkadaşlık yine başka işe dönüşür
tamamen kökünü kazımanız lazım yoksa her türlü bu tarz insanalr ailenize zarar verecektir
yok sadece arkadaşız bana birşey yapmaz filan kısmı hikaye sadece

Kendinizi ovdugunuz ve diger kadinlar bunlari yapmadığı icin her turlu melaneti hakediyor tavrinizi okuyana dek sizi anladigimi ifade eden ve cozum yolu oneren birseyler yazacaktim.

Vazgectim.

Bu zorba bi tavır umarim ogrencilerinize dogrusunu asiliyorsunuzdur.

Ayrica eklemeden gecemeyecegim, esiniz de cok dogru biri değil oyle olsa bu dolandirici ve bagimli tiplemenin yuvanizda esamesi bile okunmazdi.
kadın başka kişileri gömmüyor abartmıyor musunuz?

X