Eşimin libidosu çok düşük

Ülkemiz cinselliğin afrikası ama evlenince erkeklere bir doyum geliyor sanırım her gün olma imkanı olunca bir süre sonra sıkılıyorlar, ilk aylarda da hep böyle miydi eşiniz sonradan mı azaldı?

Cinsellik tabu olmaktan çıkıp rahat rahat konuşulmadığı sürece daha çok mutsuz kadınlar ve evlilikler olacak maalesef, tutturmuşlar günah günah. Al sana her gün mutsuz kadın bu daha günah!
Dine çok önem veriyorsan şayet açar okursun ne demiş peygamber efendimiz, eşlerinize nazik yaklaşınız hayvanlar gibi cima etmeyiniz kadınların da zevk almasını sağlayınız.
Ulan bunlar sadece kendi bamyalarının derdinde.. boşan kardeşim net söylüyorum çocuk olunca da sorun, anne babasının gözündeki mutsuzluğu görecek o çocuk o zaman günah işte. Otursun enişte bey elinde çitilesin bi zahmet!

Sevgiliyken izin vermiyordu yakın olmamıza günah diyordu evlenınce gördüm malesef evliliğin ilk günden böyle daha önce hiç kimse ile bir tecrübe si olmamış o bu olayı sadece üreme olarak görüyor yap bitir. Hayır ben ona diyorum resmen damızlık yerine koyar gibi ilişki yapıosn istek heyecan yok hiç dokunmuosn bile. Ne yapım diyor bn bu kadar biliyorum diyip kızıp uyuyor bende bir daha asla yapmıcam diyorum yanaşıyor salak gibi yine aynı şeyi yaşıyorum

Madem günahtan korkuyor sende oradan yürü, eşini tatmin etmemek daha büyük günah
Bu yeni nesil erkeklere ne oluyor anlamıyorum, kaçıncı konu bu gencecik insanlar yazık ya

3 sene nasil dayandiniz madem bu kadar sure bosanmayacaktiniz bari oturup boyle boyle yaparsan hosuma gider sunlari yap felan deseydiniz yol gosterseydiniz. Tecrubesiz dediginiz icin bunlari soyledim ama aslinda tecrubeyle pek alakasi yok gibi bu durumun. Adam isini magara adami gibi gorup bitirip sizi takmiyor.

Yapabilecek pek birşey yok açıkçası libido denen şey doğuştan gelen birseydir varsa vardır yoksa yoktur. Anca bitkisel takviyeler ile belki bir iki tık yükselir ama o da belki . Ya bu şekilde kabul edeceksiniz yada boşanacaksiniz. Cinsel performans yetersizliğinden boşanan çift çok fazla .

Merhabalar. Yine sinir olduğum bir gece eşim yanımda uyuyor hiç bir şey yokmuş gibi arkasını döndü uyudu. Her gece aynı şey isteksiz mi neden bilmiyorum beni seviyor aşık olduğuna eminim ama cinsel isteksizlik hat safa da. Tartışıyoruz napim diye bana soruyor tecrübesiz bende ki heves de kaçıyor resmen sadece üreme için yapıyoruz yapacaksa da başka bir anlamı yok. Ne yapmalıyım birileri akıl verebilir mi lütfen . Yada siz böyle şeyler yasıyor musunuz
Eee tecrübesizse tecrübe kazansın işte evlenmeye becerebilmiş. Adam gibi konuşulmuyor anladığım kadarıyla.aklımdakini söyleyeceğim valla.bence oyunumsu, duygularla pek işi olmayan, yüzeysel adamlar bu şekilde oluyor.anlattığın kadarıyla şöyle dallı budaklı, ayrıntılı bir şekilde durumu analiz edebilecek yetenek yok adamda.aşık olduğuna nasıl eminsin peki?

Çocuk olsun da çocukla ilgileneyim de cinsel hayatım tamamen bitsin istiyorum. Onun isteksizliği bende ki heyecanıda öldürüyor resmen işkence gibi onun yüzünden bartolin kıstı cıktı bende
Bartholin kistiyle onun ne alakası var? Stresten üzüntüden falan olan birşey değil.

Sevgiliyken izin vermiyordu yakın olmamıza günah diyordu evlenınce gördüm malesef evliliğin ilk günden böyle daha önce hiç kimse ile bir tecrübe si olmamış o bu olayı sadece üreme olarak görüyor yap bitir. Hayır ben ona diyorum resmen damızlık yerine koyar gibi ilişki yapıosn istek heyecan yok hiç dokunmuosn bile. Ne yapım diyor bn bu kadar biliyorum diyip kızıp uyuyor bende bir daha asla yapmıcam diyorum yanaşıyor salak gibi yine aynı şeyi yaşıyorum
Tam bir odunla evlisiniz.anlamadığım nokta bu adamın sana âşık olduğundan nasıl eminsin?

Açıkçası ben farklı bir açıdan bakmak istiyorum. Aşırı muhafazakar şekilde büyüyen yetişen insanlar eşiyle bile bu durumu açık olarak yaşamaktan utanabilirler. Bir de sizin sürekli eleştirileriniz onu daha da utandırıyor bence. Bunun konuşularak aşılabileceğini zannetmiyorum çünkü zaten yeterince iğneleyici şeyler söylemişsiniz. Ben olsaydım eşimin haberi olmadan yemeğine suyuna azdırıcı bişeyler koyardım asjsjsj. Yani adam öyle bi hale gelmeli ki günah münah dinleyecek durumda olmamalı. Siz de bu süreçte iğneleyici konuşmayın daha sevecen olun şöyle yap böyle yap demeyin. Bunu hiç denediniz mi ?

Çocuk olsun da çocukla ilgileneyim de cinsel hayatım tamamen bitsin istiyorum. Onun isteksizliği bende ki heyecanıda öldürüyor resmen işkence gibi onun yüzünden bartolin kıstı cıktı bende

Arkadaşım, bu sorunu 15 yıldır yaşayan bir yakınım var. İlk yıllar çözümü ertelediği için o kadar pişman ki. Kadında erken menopoz başladı, yumurtalıklarından operasyon oldu vs vs.
Bu doğal bir ihtiyaç ve giderilmezse yukarıda yazdığım psikosomatik hastalıklar ortaya çıkabiliyor.
Lütfen daha fazla erteleme.
Eşinde performans sorunu olduğu için adam hepten kaçıyor olabilir mi cinsellikten?
Sorunun kökeni nedir, bir an önce bulup harekete geçin.
Günah bu, madem dini hassasiyeti var, hakkınıza girdiğini bilsin.
Bu dinen geçerli bir boşanma sebebi aynı zamanda.
Çözmek zorunda.
Üç yıl nedir yahu…

Merhabalar. Yine sinir olduğum bir gece eşim yanımda uyuyor hiç bir şey yokmuş gibi arkasını döndü uyudu. Her gece aynı şey isteksiz mi neden bilmiyorum beni seviyor aşık olduğuna eminim ama cinsel isteksizlik hat safa da. Tartışıyoruz napim diye bana soruyor tecrübesiz bende ki heves de kaçıyor resmen sadece üreme için yapıyoruz yapacaksa da başka bir anlamı yok. Ne yapmalıyım birileri akıl verebilir mi lütfen . Yada siz böyle şeyler yasıyor musunuz
Şu çok aşık çok seviyor ama... Diye devam etmişsiniz de çok sevip aşık olan bir insan sürekli dokunmak ister, öpmek ister, sevişmek ister bunun tecrübeyle çok da alakası yok zaten, kendiliğinden gelişen bir paylaşımdır bu.

Eşiniz sizi arzulamiyor.

X