Esimin sacma fikri!

Tabiiki de fazla. Düğünü eşin mi yapacak. Yahu 1 euro olmuş 5 tl. El insaf be adam. Sizin rizkinizini gösteriş için niye yediriyor.

Bir ay sonra kaynimin cocuklarinin sunnet dugunu var, ve esil 2 bin euro takmayi planliyo. Once bin dedi ona tamam dedim sonra gelmis diyo ablam bin takicakmis o bin takisiyo bizim fazla takmamiz lazim diyo.

Sirf cevreye hava olsun diye. Oyle bi aileleri var cunki hep hava atma gorgusuzluk.

Cok buyuk haksizliga ugramis gibi hissediyorum kendimi ya bizim biriktirelim diye calisip kenara atalim onun ailesinden kim olursa olsun dugunu olan birisine bi suru para takiyoruz nedir bu ya.

Yazinda ablamin dugunu olmustu ona bilezik almak istedim almadi surat asti bende aman uzatmayim diye ustelemedim. Gittik kiydirik bi bileklik aldim simdi cok pismanim niye yaptim diye. Onun ailesine gelince savuruyoruz oyle.

Dun baya kavga ettik bu yuzden. Sizcede fazla degilmi benmi abartiyorum?

bence takma, sünnet nedir ya, ablanın düğünü için cidden hata etmişsin o zaman, düğün olsa neyse de, milletin ne konuştuğunu o kadar kafaya takmasın unutulup gidiyor bunlar, takı konusunda akıllı mantıklı davranmakta fayda var yani
herşeye elalem ne der diye tepki versek yanmışız

Esin euroyu taniyo mu acaba?
2bin euro yaklasik 10bin lira demek

Senin ablana takilmiyodu onun yigenin pipileri kesiliyo diye niye okadar yuksek mebla takiliyo

Bin euro bile cok para git kendine bilezik al bisey al avucunu yalasin

O senin ablana taktirmadigina gore sen de taktirma o kadar para.

Sonuna kadar haklisin

Acaba Ablası abisi sizin düğününüzde ne taktı.Bir sünnette böyle takılıyorsa.

Düğününüzde de böyle iyi meblalar takılmıştır diye düşünüyorum.

Bir ay sonra kaynimin cocuklarinin sunnet dugunu var, ve esil 2 bin euro takmayi planliyo. Once bin dedi ona tamam dedim sonra gelmis diyo ablam bin takicakmis o bin takisiyo bizim fazla takmamiz lazim diyo.

Sirf cevreye hava olsun diye. Oyle bi aileleri var cunki hep hava atma gorgusuzluk.

Cok buyuk haksizliga ugramis gibi hissediyorum kendimi ya bizim biriktirelim diye calisip kenara atalim onun ailesinden kim olursa olsun dugunu olan birisine bi suru para takiyoruz nedir bu ya.

Yazinda ablamin dugunu olmustu ona bilezik almak istedim almadi surat asti bende aman uzatmayim diye ustelemedim. Gittik kiydirik bi bileklik aldim simdi cok pismanim niye yaptim diye. Onun ailesine gelince savuruyoruz oyle.

Dun baya kavga ettik bu yuzden. Sizcede fazla degilmi benmi abartiyorum?
Senin ailene kiyamiyorsa kiyameti kopormakta haklisin.

Eşinizdeki görgüsüzlükten başka birşey değil, bu ne yahu:olamaz: Benim bunu verecek param olsa bile direk para takmayı değil daha şık bi jest yapmayı tercih ederim.

Geliriniz nedir o onemli eger bu parayi takacak kadar iyiyse soru degil.yoksa 2000 euro baya baya fazla alt tarafi sunnet dugun olsa napicak acaba.heralde araba falan alir

Çüşşşşşşşş hatta:oha::oha:
O kadar parayı sünnete verceğinize bı fukaraya yardım edin yazıktır günahtır.ayrıca senin ablana bılezık taktırmaması ayrı bi olayy hiç girmiyorum bile

Hayat ne garip. Az önceki konuda hasta babaya 15 bin vermeyen bir eş
Görgüsüzlükten parasını nereye tıkıştıracağını bilemeyip çareyi sünnet takısı olarak 8 bin tl vermede bulan başka bir eş
Ne diyeyim

X