Esimin sacma fikri!

Istersen nüfusa alalim yengeyle çocukları yada kardeşine 2.bir kuma alalım senin yaptiginla bunun arasinda fark yok de

Olur da engel olamazsan günlük bir kıyafet ile git. 2000 euro takıyor ama karısına bir elbise alamamış desinler.
Yok yok karar verdim normal elbisemi alip gidicem kilimi kimildatmadan gelicem o onlara yeter. Normalde benden cok sey bekliyolar kendileri

Asla izin vermezdim. Birer bileklik takın onlara da madem.
Ben buyuk sari liralar oluyoya onlardan alsak olur dedim onlarda ucuz bisey degil yani tanesi 300 eurodan fazla iki tane almayi dusunmustum ama bizimkiler kraliyetten geliyoya az gelir onlara

Ilk kez bu miktara ciktik anormal bisey bunu herkese takamayizki yani esim isterse kendini assin takamayiz not konusunu bilemiycem aliniyodur muhtemelen
Yok simdi merak ettigim su l kaynina takilan o on bin tl sensen.8bin gorumden 10 de x den ya
Bu asam tutku bir yilda 3 taki takanin dugunune cagrildi bir yilda 30 bini nasil takicak .

Yok simdi merak ettigim su l kaynina takilan o on bin tl sensen.8bin gorumden 10 de x den ya
Bu asam tutku bir yilda 3 taki takanin dugunune cagrildi bir yilda 30 bini nasil takicak .
Euro oldugu icin 30 bin gibi buyuk bi miktar olmuyo yani oderler zaten durumlarida baya iyi

X