eşimin şüphe çeken davranışları

Boşanmayacaksaniz didikleyip yüz göz olmayın. Ama birşeyler karsitirdigi belli ha bu o anlamda mi birsey bilemezsin. Ben olsam burnum boka da batsa üstüne giderdim

Yarın söyleyeceğim arkadaşlar, bir hafta veya ön gün sonra annemde kalacağım diyip kalmayacağım, ve o güne kadar da herşey normalmiş gibi davranacağım. bana bu fikri veren arkadaşıma ve yorum yapıp beni yalnız bırakmayan güzel kadınlara teşekkür ederim
İnşallah öyle bir şey olmamıştır
sadece sizin evhamınızdır
çok sabırlısınız bravo

bunu deneyin bakalım ne olacak?

Konumu silmesi evet en çok ona takıldım
Ben bunu görmemiştim konumu silmesi çok şüpheli. Ama sizin de bu tür şeyleri fark edebilecek kadar gözü açık olduğunuzu biliyor daha önceden böyle bir şeyler yaşadınız mı yani şüphelendiginiz bir durum olmuş muydu? Konumu sildiğini farkettiginizi biliyor mu?

Ben bunu görmemiştim konumu silmesi çok şüpheli. Ama sizin de bu tür şeyleri fark edebilecek kadar gözü açık olduğunuzu biliyor daha önceden böyle bir şeyler yaşadınız mı yani şüphelendiginiz bir durum olmuş muydu? Konumu sildiğini farkettiginizi biliyor mu?
Konumu hiç silmedi yıllardır ama fark edeceğimi böyle şeylerden anladığımı biliyor.

Boşanmayacaksaniz didikleyip yüz göz olmayın. Ama birşeyler karsitirdigi belli ha bu o anlamda mi birsey bilemezsin. Ben olsam burnum boka da batsa üstüne giderdim
Söylersem kılıfını uydurup bi şekilde ört bas eder diye aklımda hiçbir şüphe kırıntısı kalmaması için beklemede kalıyorum. malum erkekler

Bir üye daha yazmış yanyana iken arkadaşını niye arasın diye? Bu bana da garip gelmişti. Birkaç falso üst üste. Şüphe etmekte haklısınız.

Kızlar bu arada mesajda belirtmiştim ben o gün konumu silmeden önce baktım normal standart bir yerdi

Bir üye daha yazmış yanyana iken arkadaşını niye arasın diye? Bu bana da garip gelmişti. Birkaç falso üst üste. Şüphe etmekte haklısınız.
O muhtemelen çıkınca eşime böyle böyle dedim diye haberdar etmek için aradı

Yanlış anlamayın ama annenize gidip kalmadan önce en azından 1 hafta birlikte olmayın ki yapacağı varsa dayanamayıp gitsin. Ayrıca bu tarz kadınların evine gidiliyor eğer para karşılığı yapıyorsa, o evlerde çok standart semtlerde oluyor. Oraya gittiğini nasıl anlayacaksınız bilemem
Çok güzel fikir..

Google hedabına girip zaman çizelgesi bölümünden canlı olarak görüyorum veya wp dan kendi wp a konum atıp silebilirsiniz hangisi kolaysa
Wp canlı konum biliyordum ancak yalnız 12 saat süre ile. Wp konumu da süresiz olabiliyor demek. Teşekkür ederim.

Kızlar bu arada mesajda belirtmiştim ben o gün konumu silmeden önce baktım normal standart bir yerdi
Standart bir yer derken? Her zaman gittiği bildiğiniz bir yer mi? Arkadaşlarlayim demiş demek ki yalan söylemiş ki siliyor. O konumda ne olabilir oraya odaklanın o zaman silmek çok saçma asla aklıma gelmez

X