Eşimin tavrı

Olaya farklı bir açıdan bakacağım, büyüklerle çok içli dışlı olmak yatak odası muhabbetinize yansımış olabilir. Ben de pek bu yönteme başvurmam ama bazen de gerekli , biraz kadınlık silahınızı kullanın eşinizi pohpohlayın güzel vakit geçirin. Evet canınızı sıkmış sizi darlamış ama dolduruşa geldi demişsiniz , muhtemelen de öyledir. Siz akıllı davranın ki akşamı düşünsün laf söyletmesin diyorum ben.

Olaya farklı bir açıdan bakacağım, büyüklerle çok içli dışlı olmak yatak odası muhabbetinize yansımış olabilir. Ben de pek bu yönteme başvurmam ama bazen de gerekli , biraz kadınlık silahınızı kullanın eşinizi pohpohlayın güzel vakit geçirin. Evet canınızı sıkmış sizi darlamış ama dolduruşa geldi demişsiniz , muhtemelen de öyledir. Siz akıllı davranın ki akşamı düşünsün laf söyletmesin diyorum ben.
Dediğiniz gibi yapıyorum kadınlığımı kullanıyorum ,eşime değer veriyorum pohpohluyorum ama kayınvalidemde boş değil oda gözyaşlarını kullanıyor 🙈

Ah evet tabiiki o da kuvvetli bir silah :)
Maalesef ki öyle timsah gözyaşlarıyla eşimin vicdanına oynuyor ,eşimde merhametli olduğundan hemen yelkenleri suya indiriyor . Ama ben öyle değilim mesela kayınvalidemi az çok çözdüğüm için oyun yaptığını anlıyorum ve yüz vermiyorum

Eşimin sıkıntısı iki evi geçindirrmesi . Ailesinin durumu iyiyken bile onları geçindirir . Eşimi saf eşşek gibi kullanıyorlar aylık kart borcunu ödetiyorlar . Ek işin parasını yada maaşını göremeyiz uçar gider . Herşeyimiz ortak herşeye karışırlar . Bugün elin evine oturmaya gitme planı yapıyor , diyorum ki anne bigünde annemlere oturmaya gidelim güya havalar soğuyacakmış zor gideriz diyor . Ulan demin ağzınla başka yere gidecem diyodun ben diyince ne değişti 😢 bunların akraba aile bağı yok diye benide aileme hasret bırakıyorlar
Niye annenize kendiniz çıkıp gitmiyorsunuz da hasret kalıyorsunuz ki? Sorun mu çıkartır eşiniz veya kv siz tek gidince?

Kızlar bana bir akıl verin çok daraldım inanın .Eşim kendi isteğiyle ek iş yapmak istedi , bende yorulur diye istemedim ama kararı ona bıraktım.Çok uykusuz kalıyor ve stresli heleki şu son zamanlarda anlam veremediğim didişmeler başladı . Herşeyim göze batmaya başladı sabrettim işin stresine bağladım geçer dedim . Bugün annesigilin yanında bi kaç kere azarladı seslenmedim . Sürekli birşey istedi kaldırdı beni . Hele annesine hiç anlam veremedim bugünki tavrına özellikle . Eşimin tavırları davranışı çok değişti sizce nasıl bir yol izlemeliyim

Neden seslenmedin?
Veya neden tepkini koymuyorsun?
Yaptığı ek iş ne?
Ya para gördükçe şımaran birisi/ ya ek iş diye kendini borca soktu/ yada yaptığı ek işten başkasını tanıdı.

Niye annenize kendiniz çıkıp gitmiyorsunuz da hasret kalıyorsunuz ki? Sorun mu çıkartır eşiniz veya kv siz tek gidince?
Eşim değil kayınvalidem sıkıntı çıkarıyor kıskançlık yapıyor gitmeyim araya soğukluk girsin istiyor çünkü kendi kızıda az geliyor güya evlenince soğumuş az geliyormuş ,benimde öyle olmamı istiyor

Neden seslenmedin?
Veya neden tepkini koymuyorsun?
Yaptığı ek iş ne?
Ya para gördükçe şımaran birisi/ ya ek iş diye kendini borca soktu/ yada yaptığı ek işten başkasını tanıdı.
Tepkimi koyuyordum ama eşiminde bu konuda desteği olsaydı şuan bu durumda olmazdım .Ben gitmek istemediğimde ailemi sevmiyosun oldu ,eşim deseydi ki tamam karıcım haklısın gitmeyelim diyebilseydi keşke . Allah korusun başkası derken bi kadınımı kastettiniz 🙈 eşime güvenim sonsuz öyle biri değil çok şükür işinde gücünde .

Eşim değil kayınvalidem sıkıntı çıkarıyor kıskançlık yapıyor gitmeyim araya soğukluk girsin istiyor çünkü kendi kızıda az geliyor güya evlenince soğumuş az geliyormuş ,benimde öyle olmamı istiyor
Kv çok hadsiz. Eşinizle kavga çıkarsa çıksın, aranız bozulursa bozulsun. Pes artık, rest çekmeniz gerek kesinlikle. Ailenizle görüşmenize laga luga yapamaz kimse, kv dahil.

Kızlar resti bugün çektim kayınvalidem çok bozuldu 🙈 eşim süt dökmüş kedi gibi oldu 🥰 ama tek çekimdiğim bişey var kapıma kadar gelip niye böyle yapıyorsun diye sorcaklar.Çünkü mesafe koymaya çalıştığımda hep kapıma geliyorlar

Kızlar resti bugün çektim kayınvalidem çok bozuldu 🙈 eşim süt dökmüş kedi gibi oldu 🥰 ama tek çekimdiğim bişey var kapıma kadar gelip niye böyle yapıyorsun diye sorcaklar.Çünkü mesafe koymaya çalıştığımda hep kapıma geliyorlar
Nasıl rest çektiniz?

X