Eşimin tavrı

Sizin esinizde ben ek iş bile yapıyorum bu kadın napıyor fikri oluşmaya başlamış.Bu tarz erkeklere batiyor evde oturan kadın.Halbuki bayıla bayıla evleniyorlar cicim ayı bitincede maaş kartını verecek kadın lazım tabi ..En azından aile ile altlı üstlü oturdum demişsiniz keşke uzak olsaydınız evde aileninse aileme iyi davranıp işlerini görecek zaten napiyoki kafasında olabilir.Ailem zengin demissiniz konuda bir kere eve geri dönmüş sünüz.Sizin aileniz ev konusunda yardımcı olmazmi.Esinizin size saygısı olduğunu sanmiyorum .Önce saygıyı kurtarın bence.Tabi bu yorum benim fikrim konu sahibi yanılıyor olabilirim lütfen yanlış anlamayın.
Ailem yardımcı olur ki zaten kendi evim kiraya veripte çıkarım zor bişey değil ama kirada kaç sene öyle yaşayacam hep kiradan kiraya taşınırsam korkusu var . Şöyle tanıdık birinin kiralık evi olması daha iyi o şekilde ev bakcam . Evet saygı çok önemli ve biraz eşim saygı sınırını aşmış annesinden dolayı

Sizi kaybetmek hiç işine gelmez .Ben öyle düşünüyorum sizde pervane olmayın ona kavgada etmeyin.Tek o mu sinirli.Evde iş çoluk çocuk üstüne kayınvalide sizde insansınız yani.Kavga etmeyin eline koz vermeyin sinirinide anlamaya uğraşmayın.Sanki siz alttan aldıkça iyice küçük dağları ben yarattım'a bağlamış.

Sizi kaybetmek hiç işine gelmez .Ben öyle düşünüyorum sizde pervane olmayın ona kavgada etmeyin.Tek o mu sinirli.Evde iş çoluk çocuk üstüne kayınvalide sizde insansınız yani.Kavga etmeyin eline koz vermeyin sinirinide anlamaya uğraşmayın.Sanki siz alttan aldıkça iyice küçük dağları ben yarattım'a bağlamış.
Bugün delirdim mesaj attım ben gidiyorum diye hemen aradı yalvar yakar çünkü ben bi kere böyle dedim ve gitmiştim o yüzden beni biliyor buda onu kendine getirir eğerki getirmese kaybeden o olur . Bende insanım stres sıkıntı beni bunalttı

Tamam ama blöf yapmayın evliliğinizi böyle gitmeli gelmeli hale getirmeyin istediginiz gibi hallolsun inşallah size dua ediyorum.Elimden gelen bu .

Beş sene sadece yatmayami evine geliyorsun hep ordasin çocuklarinla beraber kocan eve sana nasıl bağlanicak evini nasıl ciddiye aliyor
Ben 5 senelik evliyim demek istedim 😂 ilk 3 sene kayınvalidemle oturdum ,sonra ayrıldık . 1 sene oldu evimi ayıralı ama pekte ayrı gibi değiliz ,zamanla herşey yerine oturcak inşallah

Bence açık açık sorun noluyoruz diye. Baktınız anlamıyo başkalarının yanında değişiyosa siz de öyle yapın. Milletin önünde efelenmenin anlamı yok

X