Eşimin yaptıklarını öğrendim.Eşimle yüzleşmeli miyim yoksa beklemeli miyim? Ne yapmalıyım? Size göre bunlar boşanma nedeni mi?

14 Kasım 2023 konunuzda boşanmadan döndüğünüzü yazmıştınız. Bu konuyu açtığınız dönemde eşinizle ayrılık kararı mı almıştınız ? O yüzden mi 2 aydır evlilik hayatınız sona erdi ?

Açılmış bir boşanma davanız var mı ?

Önceki konunuzda da size "ayrılın" tavsiyeleri verilmişti. Bu konunuzu da diğerine ekleyince; neden hâlâ bu adamla berabersiniz ?
İlk yıl boşanmadan döndük. Çift terapisine başladık. Şu an öyle bir durum yoktu. Hiç boşanma davası açmadım. Boşanma lafı yoktu. 2 yıldır iyiye doğru gelişme vardı sanıyordum ama değilmiş galiba.

Herkese Merhaba,
Size birşey danışmam gerek şu an sağlıklı düşünemiyorum. Eşimle 3 yıldır evliyiz ben 37 o 40 yaşında. Çocuğumuz yok.

Bir süredir eşimle cinsel muhabbetimiz yok yaklaşık 2 aydır. Bir de benden uzaklaştığını hissediyordum. Dün telefonunu salonda unutmuş. Şifresini biliyorum. Bir bakayım dedim tevafuk mu oldu bilmiyorum. Coğunlukla kadınların soru sorduğu bir siteye bu ay üye olmuş. 2 kişiye takip isteği göndermiş. İkisi de kabul etmiş. Biri 20 biri 31 yaşında kadın. 31 yaşındaki kadının fiziksel görünüşü ile ilgili foruma yazdığı bir sorusunun altına "taş gibisin" yazmış. Profiline girdim 2. şoku orada yaşadım. İlişki durumuna bekar yazmış. Biz 3 yıllık evliyiz. 5 yıldır beraberiz inanamadım.

Bununla bitmiyor. Bu iki kişiyle birebir yazışması daha yok herşeye baktım. Ama ben çok eşli evlilik yasal olsa öyle evlilik isterdim. Ben tek eşliliğe uygun değilim yazmış. Tek eşli evlilik bana uygun değil bir anda iki kadını sevebilirim vs yazmış. Çoklu kadınla evliliğe uygun bir yapısı varmış. Orada çoklu kadınla evlilik durumunda bu durumun avantajlarını(!) yazmış. Okudukça beynimden vurulmuşa döndüm.

Şu an hiç iyi değilim. Eşimin tüm hesap bilgilerini, nickini, şifresini aldım. Sorum şu, başka kadınlarla direkt ikili konuşmaları şu an yok. Ama başka kadına yazdığı "taş gibisin" yorumu beni bitirdi, hesabında ilişki durumunu bekar yapması üstüne tuz biber oldu. Hele çoklu kadınla evlilik isteği olmasına diyecek laf bulamıyorum. Akşamdan beri sinirden midem kasılıyor. Size sorum şu: Bunlar aldatma mı değil mi? Eşimi takipte kalıp sonra mı yüzleşeyim? Hemen mi yüzleşeyim? Ne yapayım? Siz olsanız ne yapardınız, sizin için bunlar boşanma nedeni olur muydu?
Şoktayım, düzgün tahlil yapamıyorum lütfen fikir istiyorum.
Bence eşinizle açık açık bu konuları konuşun,cinselliği de konuşun. Orada öyle şeyler yazmış ama henüz teşebbüs aşamasında. İlla da hayata geçirmiş olduğunu göstermez bu durum. Belki sizin aranızdaki ilişkiyi güçlendirerek tekrar düzeltebilirsiniz ve böyle bir arayıştan o vazgeçer.

Eşin olacak kişinin yaptıkları tam anlamıyla boşanma sebebi, ama evliliğiniz de normal değil, neden 2 aydır cinsel ilişki yok?

Daha cinsellikte evdekini doyuramıyor haspam 😅 O derece beceriksiz bir de çok eşli miymiş önce bir tanesini tatmin et sen soğan erkeği.
Ben olsam öyle laflar ederim ki psikolojisi yerle bir olur daha bana yetmiyorsun erkeğim diye geziyorsun ne bu hayal dünyan mı diye girer nerelerden çıkarım 🤣 yıllardır zor katlanıyorum valla beceriksizliğine der bitiririm derhal uzatmaya gerek yok

Önceki konunuzu okudum, hatırlıyorum. Üzgünüm ama adamın sizinle birlikte bir hayat düşüncesi yok, mal mülk almaması alırsa da babasının üstüne yapmak istemesi bu yüzden.
Diğer konuya gelince, boşanma davası için yeterli delil yok ama boşanmayı düşünmek için yeterli. Üye olduğu siteyi gördüğünüzü ve okuduğunuzu söyleyip anlaşmalı boşanma teklif edebilirsiniz. Boşanmak istemiyorsanız da temkinli olun, kendinizi koruyun, paranızı falan vermeyin. Çünkü eşinizin aklında var.

İlk yıl boşanmadan döndük. Çift terapisine başladık. Şu an öyle bir durum yoktu. Hiç boşanma davası açmadım. Boşanma lafı yoktu. 2 yıldır iyiye doğru gelişme vardı sanıyordum ama değilmiş galiba.
Ne iki yılı? Hangi iki yıl? Konuyu 2 ay önce açmışsınız. Kendinizi neden kandırıyorsunuz? Sizin bir kocanız bile yok ki, boşanma lafı olsun zaten. 2 yılı bilmem ama 2 ay önce bir kocanız yokmuş. Sevişebildiğiniz bir ev arkadaşınız varmış.

avukatla görüş ekran resmleri ile o daha ıyı net fıkırler verir geçmiş olsun umarım çabuk toparlanırsın

Sizde film 2 ay önce açtığınız konuyla bitmiş zaten, adam davayı sizin açmanızı bekliyor evde. Bence boşa uzatmayın.

Kocalık yok, maddi çıkar yok, iletişim yok. Eeee ev arkadaşlığına ne gerek var, topla eşyanı çık evden, adam dünden razı, hatta sabırsızlıkla bekliyor. Bunu uzatmanın alemi var mı?

Eşiniz aranmıyor bana göre. Muhtemelen bu iki ay içinde sizi defalarca aldattı. Bir insan ne diye iki ay boyunca eşiyle cinsellik yaşamaz? Ama hemen yüzleşmeyin, delil toplayıp öyle boşanın. Şuan elinize geçenler delil olurmu bilmiyorum.

Ne iki yılı? Hangi iki yıl? Konuyu 2 ay önce açmışsınız. Kendinizi neden kandırıyorsunuz? Sizin bir kocanız bile yok ki, boşanma lafı olsun zaten. 2 yılı bilmem ama 2 ay önce bir kocanız yokmuş. Sevişebildiğiniz bir ev arkadaşınız varmış.
O konumdan çok önce 2 yıldır çift terapisine gidiyorduk onu demek istedim. Gelişme vardı bana değer veriyor gibiydi bunu beklemiyordum. Boşanmak istese beni aldatmaz boşanmak istediğini söyler derdim aramız çok kötü olsa. O kadar kötü görünmüyordu ama ben öyle sanmışım demek ki.

O konumdan çok önce 2 yıldır çift terapisine gidiyorduk onu demek istedim. Gelişme vardı bana değer veriyor gibiydi bunu beklemiyordum. Boşanmak istese beni aldatmaz boşanmak istediğini söyler derdim aramız çok kötü olsa. O kadar kötü görünmüyordu ama ben öyle sanmışım demek ki.
Değer vermiş hali o muydu yani? Önceden yerlerde sürüklüyodu sanırım.

Eşiniz klavye palavraciligi yapıyor.
Evdeki karısına 2 ay dokunmayan adam çok eslilikte ne yapacakmış acaba
Eşinizle yazışmalarını okuduğunuzu paylaşın, sizin caniniz sikilacagina onun sikilsin.
Evliligin biteceği varsa da siz daha çok yıpranmadan bitsin.

SS al bütün delilleri flash belleğe kaydet. C cevizreceli

Sonra da yüzleş. Baktın pişkinlik yapıyor boşanma davası aç. Aldığın SS leri de ekle.

Evet aldatma sayılır, hazır çocuk yokken dön bu işgenceden.Zaten cinsellikte yok aldatma var ne çekiyorsun?

Sakın düzelir yok yaşım geçiyor diye anne olmaya kalkma bu heriften 40 yaşında bekar anne olursun yoksa.

X