Eşimin yaptıklarını öğrendim.Eşimle yüzleşmeli miyim yoksa beklemeli miyim? Ne yapmalıyım? Size göre bunlar boşanma nedeni mi?

büyük konuşmak istemem bekarım hiç evlenmedim
ama daha önce ihanete uğramış bi kadınım
bence evlilikte ihanet öğrenildiyse o dakikadan sonra düşünülmesi gereken tek şey
ben bu durumu mahkemede nasıl kullanıp bu adama bedel ödetirim olmalı
yani evlilik çok ciddi bişi ve ihanet eden taraf sadece boşanıp yolları ayırmakla kalmamalı
tazminat mazminat ne gerekiyorsa vermeli
çünkü ağır cezaları hak eden bi durum bana göre

Bu önemli ve ciddi bir durum. Ani karar vermeyin bekleyin takip edin kullanıp giriyormu. Devam ederse kanıtlarla sunarsınız. Sonrada karar verirsiniz nasıl ilerleyeceğinize ya da boşanacağınıza. Şimdi inkar eder kanıt alamazsanız elinizde patlamasın

Herkese Merhaba,
Size birşey danışmam gerek şu an sağlıklı düşünemiyorum. Eşimle 3 yıldır evliyiz ben 37 o 40 yaşında. Çocuğumuz yok.

Bir süredir eşimle cinsel muhabbetimiz yok yaklaşık 2 aydır. Bir de benden uzaklaştığını hissediyordum. Dün telefonunu salonda unutmuş. Şifresini biliyorum. Bir bakayım dedim tevafuk mu oldu bilmiyorum. Coğunlukla kadınların soru sorduğu bir siteye bu ay üye olmuş. 2 kişiye takip isteği göndermiş. İkisi de kabul etmiş. Biri 20 biri 31 yaşında kadın. 31 yaşındaki kadının fiziksel görünüşü ile ilgili foruma yazdığı bir sorusunun altına "taş gibisin" yazmış. Profiline girdim 2. şoku orada yaşadım. İlişki durumuna bekar yazmış. Biz 3 yıllık evliyiz. 5 yıldır beraberiz inanamadım.

Bununla bitmiyor. Bu iki kişiyle birebir yazışması daha yok herşeye baktım. Ama ben çok eşli evlilik yasal olsa öyle evlilik isterdim. Ben tek eşliliğe uygun değilim yazmış. Tek eşli evlilik bana uygun değil bir anda iki kadını sevebilirim vs yazmış. Çoklu kadınla evliliğe uygun bir yapısı varmış. Orada çoklu kadınla evlilik durumunda bu durumun avantajlarını(!) yazmış. Okudukça beynimden vurulmuşa döndüm.

Şu an hiç iyi değilim. Eşimin tüm hesap bilgilerini, nickini, şifresini aldım. Sorum şu, başka kadınlarla direkt ikili konuşmaları şu an yok. Ama başka kadına yazdığı "taş gibisin" yorumu beni bitirdi, hesabında ilişki durumunu bekar yapması üstüne tuz biber oldu. Hele çoklu kadınla evlilik isteği olmasına diyecek laf bulamıyorum. Akşamdan beri sinirden midem kasılıyor. Size sorum şu: Bunlar aldatma mı değil mi? Eşimi takipte kalıp sonra mı yüzleşeyim? Hemen mi yüzleşeyim? Ne yapayım? Siz olsanız ne yapardınız, sizin için bunlar boşanma nedeni olur muydu?
Şoktayım, düzgün tahlil yapamıyorum lütfen fikir istiyorum.
Bunlar tabii ki aldatma.
Hiçbir aldatma direkt yatakta başlamıyor, bir öncesi var mutlaka. Bu da o işte.

Adam ne çocuk istiyor ne de ortak bir gelecek. Yatırım bile yapmıyor karısı ortak olmasın diye. Biriktirdiğim paranın üstüne kredi çekip ev alırım ama tapu babamın üstüne olur diyen adam ne ağlar ne yalvarır. Kadına mal sözleşmesi yapalım diyor. İnkar edeceğini sanmıyorum çünkü boşanmış boşanmamış umurunda değil adamın. Niye evlenmiş orayı anlamadım. Konu sahibi severek evlendik diyor ama 3 senelik evlilik, 2 senedir çift terapisine gidiliyor.
Eşim kendi üstüne araba aldı. Parayi o koydu. Aralık ayında oldu bu. Bende iyiye gittiğimizi düşünmüştüm. Çok ayrı gayrı düşünce bitti diye. Resmen maddi anlamın evlilikte çok da önemli olmadığını gösterdi yanılmışım.

Kendinize profil olusturun. Bir süre o profili gelistirin. Sonra onunla yazismaya baslayin delil toplamak istiyorsaniz. Esiniz niyeti bozmus. Yüz bulsa büyük ihtimalle aldatir

Ben sizi hatırlıyorum önceki konunuzdan.
Bunun gibi bir mesele ile döneceğinizi düşünmüştüm o zaman.
Değer vermeyi bilmeyen, adam olmayan biri ile evlisiniz.
Çok üzüldüm sizin adınıza.

Aldatmak yalnız temas ile yapılmaz. Dil ve göz de bunun yardımcı karakterleri.
Bana göre bu kadarı aldatmaktır.

Eşim kendi üstüne araba aldı. Parayi o koydu. Aralık ayında oldu bu. Bende iyiye gittiğimizi düşünmüştüm. Çok ayrı gayrı düşünce bitti diye. Resmen maddi anlamın evlilikte çok da önemli olmadığını gösterdi yanılmışım.
Eşiniz kendine bir yol çizmiş ve o istikamette siz yoksunuz. Ah vah etmenin size faydası yok. Belli ki boşanacaksınız ya da kendinizden vazgeçip gittiği yere kadar diyeceksiniz. Kimse size iyi ki boşanmadın çektin aferin demez tam tersi boşansaydın bize ne der. İnsan evinde eşiyle güvende hissetmeyecekse evli kalmamalı. Boşanmaktan değil belirsizlikten korkun. Adam sizi tüm sülalesine rezil etti. Kuruş hesabı yapıyor size geçmesin diye. Arabayı kendi üstüne yaptı derken siz ortak olmayın diye mi düşündü? Yuh ki ne yuh. Sessiz sedasız gidin bir avukatla görüşün, sorun fikir alın. Adam kağıt üstünde evli ama kafasında çoktan boşanmış, malı mülkü ayırmış hatta kendine yeni hatunlar bakıyor.

Laf olsun diye yazmış bence.
Nasıl laf olsun diye yazmış? Ben hiç tanımadığım başka bir erkeğin fotoğrafının altına 'taş gibisin' yazamam. Yazmayı aklımdan dahi geçirmem.
Peki o lafı öylesine yazdı ise o kıza takip isteği neden gönderdi? Laf olsun diye mi o kızı takip ediyor?

Son düzenleme:
Herkese Merhaba,
Size birşey danışmam gerek şu an sağlıklı düşünemiyorum. Eşimle 3 yıldır evliyiz ben 37 o 40 yaşında. Çocuğumuz yok.

Bir süredir eşimle cinsel muhabbetimiz yok yaklaşık 2 aydır. Bir de benden uzaklaştığını hissediyordum. Dün telefonunu salonda unutmuş. Şifresini biliyorum. Bir bakayım dedim tevafuk mu oldu bilmiyorum. Coğunlukla kadınların soru sorduğu bir siteye bu ay üye olmuş. 2 kişiye takip isteği göndermiş. İkisi de kabul etmiş. Biri 20 biri 31 yaşında kadın. 31 yaşındaki kadının fiziksel görünüşü ile ilgili foruma yazdığı bir sorusunun altına "taş gibisin" yazmış. Profiline girdim 2. şoku orada yaşadım. İlişki durumuna bekar yazmış. Biz 3 yıllık evliyiz. 5 yıldır beraberiz inanamadım.

Bununla bitmiyor. Bu iki kişiyle birebir yazışması daha yok herşeye baktım. Ama ben çok eşli evlilik yasal olsa öyle evlilik isterdim. Ben tek eşliliğe uygun değilim yazmış. Tek eşli evlilik bana uygun değil bir anda iki kadını sevebilirim vs yazmış. Çoklu kadınla evliliğe uygun bir yapısı varmış. Orada çoklu kadınla evlilik durumunda bu durumun avantajlarını(!) yazmış. Okudukça beynimden vurulmuşa döndüm.

Şu an hiç iyi değilim. Eşimin tüm hesap bilgilerini, nickini, şifresini aldım. Sorum şu, başka kadınlarla direkt ikili konuşmaları şu an yok. Ama başka kadına yazdığı "taş gibisin" yorumu beni bitirdi, hesabında ilişki durumunu bekar yapması üstüne tuz biber oldu. Hele çoklu kadınla evlilik isteği olmasına diyecek laf bulamıyorum. Akşamdan beri sinirden midem kasılıyor. Size sorum şu: Bunlar aldatma mı değil mi? Eşimi takipte kalıp sonra mı yüzleşeyim? Hemen mi yüzleşeyim? Ne yapayım? Siz olsanız ne yapardınız, sizin için bunlar boşanma nedeni olur muydu?
Şoktayım, düzgün tahlil yapamıyorum lütfen fikir istiyorum.
Aldatma mı degıl mi derken
Aldatma degılse bu zihniyete okeysınız yani?

üzücü. adam kıro resmen. tanımadığı kadının fotosunun altına taş gibisin diyen adam dışardaki tacizcilerden farksızdır bana göre. bugün aldatmasa da fırsatını bulduğu anda yapacak demektir. ben olsam buz gibi soğurdum. aldatılmayı beklemezdim. karar sizin
Bende çok soğudum.bugün işyerinde zor durdum. Hıçkıra hıçkıra ağlamak istedim. Profiline bekar yazmış. İnanamıyorum ya..bunu yapan benim eşim nasıl olabilir? Dün akşam gerçekten Allah bana gösterdi. İçime bir his geldi telefonuna bak diye. Başka türlü açıklayamıyorum..tevafuk oldu. Ne yapacağıma karar vermem lazım,dışarıdan sakinim ama içim öyle değil.

Bence de delil toplamalısın ne kadar bu yaptığı aşağılık birşey olsada biraz daha katlanmalı ve somut deliller toplamalısın.
Bu yaptığı da aldatma sayılır ama bir resim kadar etkili olmaz. Çok yakın zamanda resimde geçer eline merak etme

Yüzleşirken tlf arkadaşına verdiğini söyleyerse şaşırmayın,yaptım ama sor neden yaptım demeye başladığı an mendil uzatmayı unutmayın çünkü ağlıyorlar kurana el basmalar,doğmamış çocuğun ölüsünü öpmelere kendinizi hazırlayın ama dürüst olmasını beklemeyin .
Kadın taş gibiyse bunun gibi akılsıza bakmaz nasıl da ümitlenmiş garibim

Üye olup başkası gibi yazsanız mi acaba fikri geldi aklima. Ben öyle yapardım herhalde ya

Evet aldatma bence zaten fırsatını bulduğu an fiziksel olarakta gerçekleştirecek biri.
Anladığım kadarıyla size de bu evliliğe de değer veren biri de değil.
İnkar edeceğini de sanmıyorum.
Etse etse mal paylaşımı ya da işte tazminat nafaka gibi maddi konular için hayır yok öyle bir şey diyebilir.
Yerinizde olsam mahkeme için delil toplardım.
Adam sizi zaten sevmiyor bari boşanırken canını yakın bu da anca maddi anlamda olabilir.

Bazı insanlar çok sabırlı ya. Ben bu yazılanları görsem mantıklı soğukkanlı falan olamam şimdi mi yüzleşsem delil mi toplasam falan düşünemem duramam adamın üzerine sanıyesinde uçarım. Bu aldatma tabi ki. Aldatma saymak için ne görmek gerekiyor ki karşıdaki cevap vermeyince ya da henüz buluşmayınca aldatma sayılmaz mı? Bence sayılır, önemli olan niyet adam da niyeti çoktan bozmuş.

X