Eşimle 2 gündür küssüz konuşmuyoruz sizce ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben 4 aylık evliyim ve 13 haftalık hamileyim belki size bu küslük saçma gelecek ama anlatayım, önceki akşam mide ağrısı yaşadım yorgun bir şekilde koltukta uyuyakalmışım eşimde beni uyandırdı bi 5 dakika koltukta durdum daha sonra eşim karnım açıktığı söyledi bende kötü olduğum u söyledim ve bu yüzden bana küstü ve şuan tripli bir şekilde konuşmuyor konuşsa bile iki kelime anca ediyor böyle yapması beni herşeyinden soğutuyor 😞 ve strese üzüntüye giriyorum ister istemez bebeğim için mutlu umursamaz olmaya çalışıyorum ama olmuyor bebeğimde etkileniyordur ben öyle hissediyorum …
Yaş kaç merak ettim eşinizin. Evcilik oynarken küsmüş gibi bir tablo geldi gözüme

Merhaba arkadaşlar ben 4 aylık evliyim ve 13 haftalık hamileyim belki size bu küslük saçma gelecek ama anlatayım, önceki akşam mide ağrısı yaşadım yorgun bir şekilde koltukta uyuyakalmışım eşimde beni uyandırdı bi 5 dakika koltukta durdum daha sonra eşim karnım açıktığı söyledi bende kötü olduğum u söyledim ve bu yüzden bana küstü ve şuan tripli bir şekilde konuşmuyor konuşsa bile iki kelime anca ediyor böyle yapması beni herşeyinden soğutuyor 😞 ve strese üzüntüye giriyorum ister istemez bebeğim için mutlu umursamaz olmaya çalışıyorum ama olmuyor bebeğimde etkileniyordur ben öyle hissediyorum …
O senle küsse sende ona küs oda kıyamayıp kendı gelıcek

Bende kadını ama kadın ortada yok :KK53: hayır kadın birde bu üye çıkarsa aşırı darılırım
Yok yav bu üye değil dümdüz kadın düşmanı bir yaratık. Kadın istihdamının dahi bu yüzyılda yüzde 28 olduğu bir ülkede erkek mağdurluğunu savunmak için kadın düşmanı bir beyinsiz olmak gerekir

Yaa abiii sanamı kaldı adamın ceremesini tutmak azıcık kadınıda anlasana cıvdırcammmmmm
asla anlayamadiginiz icin tekrar yaziyorum. Mesele konu sahibesi onun esi veya baskasinjn esi degil. Burada insanlar tavsiye istiyorsa ve olay insani bir durumsa duzeltilebilir meseleler ise hakaret etmeden iki tarafinda lehine olacak tavsiyeler verilmeli diyorum. Eslerin arasini daha da bozacak sıkıntilarini arttiracak konusmalar olmamali. Ama herkesin kocasina en ufak meselede hakaret edecekseniz burada asla yorum yapmamaniz gerekiyor sizin. Eger sizin esinize bu denilseydi ayni sekilde baskasiyla tartisirdim. Sadece bosanma hakaret ve insanlari karalamak uzerinden konusuyor cogu uye ben buna tepkiliyim.

Mesajlarına baktım da istisnasız tüm konularda erkek savunuculuğu yapmışsın ya dümdüz erkeksin yahut kadınların yüz karasısın. Hangisi daha kötü bilemem
Hadi ya erkek savununca kadinlarin yuz karasi mi oluyoruz? Umarim oglun olur ve onu ayaklarinin altinda ezen kadinlara denk gelirsin.

Hadi ya erkek savununca kadinlarin yuz karasi mi oluyoruz? Umarim oglun olur ve onu ayaklarinin altinda ezen kadinlara denk gelirsin.
Umarım senin oğlun olur ve karısına süresiz nafaka verir :d kuduuuurrr

Yok yav bu üye değil dümdüz kadın düşmanı bir yaratık. Kadın istihdamının dahi bu yüzyılda yüzde 28 olduğu bir ülkede erkek mağdurluğunu savunmak için kadın düşmanı bir beyinsiz olmak gerekir
Ya nasil insanlarsiniz anlamiyorum. Ben hayatimin her alaninda adaletli olan bir insanim ve nerede haksizlik gorsem hamdolsun tepkimi koyarim. Niye adil oldugumuz zaman kadin dusmani oluyoruz. Ben kadinlara tek bir kotu soz soylemeyip insanlarin eslerine hakaret edilmesi uygun degil deyince kadin dusmani mi oldum? O zaman sizde erkek dusmani mi oluyorsunuz? Madem erkeklerden bu kadar nefret ediyorsunuz evlenmeyeceksiniz erkek cocuk dogurmayacaksiniz nasilsa birileri erkeklerinde bir onuru var deyince her daim kadin dusmani yobaz olacak degil mi? Dediklerimde hakli oldugumu hepiniz biliyorsunuz ama yediremiyorsunuz haksiz olmayi kusura bakmayin. Evet kadinim ve kadin erkek hangisine adaletsizlik yapilirsa onu savurunum. Burada kadin hakli ancak erkege hakaret eden uyeler haksiz. Ister kabul edin ister etmeyin.

Ya nasil insanlarsiniz anlamiyorum. Ben hayatimin her alaninda adaletli olan bir insanim ve nerede haksizlik gorsem hamdolsun tepkimi koyarim. Niye adil oldugumuz zaman kadin dusmani oluyoruz. Ben kadinlara tek bir kotu soz soylemeyip insanlarin eslerine hakaret edilmesi uygun degil deyince kadin dusmani mi oldum? O zaman sizde erkek dusmani mi oluyorsunuz? Madem erkeklerden bu kadar nefret ediyorsunuz evlenmeyeceksiniz erkek cocuk dogurmayacaksiniz nasilsa birileri erkeklerinde bir onuru var deyince her daim kadin dusmani yobaz olacak degil mi? Dediklerimde hakli oldugumu hepiniz biliyorsunuz ama yediremiyorsunuz haksiz olmayi kusura bakmayin. Evet kadinim ve kadin erkek hangisine adaletsizlik yapilirsa onu savurunum. Burada kadin hakli ancak erkege hakaret eden uyeler haksiz. Ister kabul edin ister etmeyin.
Erkek çocuk doğurmayacaksın tavsiyesini verdiğin iyi oldu kanki. Onu ayarlayalım o zaman o şekilde

Erkekten nefret eden ama bosansa bile parasinin pesine dusen kadinlara hep acimisimdir... :)
Nasıl biliyorum ama ciğerinizi sizin gsgsgsgsgss öyle iyi tanıyorum ki artık bu leşlerin kelime yapısından bile düşüncelerini. Senin hayatın boyunca görmediğin insanı ben Salı- perşembe günleri görüp karar verip yolluyorum yıllardır. Bana masal anlatma kim mağdur kim fail ben karar veriyorum cezasını kesiyorum.
Boşandım nafaka almadım alan bacılarıma da helali hoş olsun.

Nasıl biliyorum ama ciğerinizi sizin gsgsgsgsgss öyle iyi tanıyorum ki artık bu leşlerin kelime yapısından bile düşüncelerini. Senin hayatın boyunca görmediğin insanı ben Salı- perşembe günleri görüp karar verip yolluyorum yıllardır. Bana masal anlatma kim mağdur kim fail ben karar veriyorum cezasını kesiyorum.
Boşandım nafaka almadım alan bacılarıma da helali hoş olsun.
Ha sen helal hos ettiysen bitmistir tamam.

Yapmamis, yememis, bencillik yapmis. Kadin da bu yuzden tavsiye istemis. Yapilmasi gereken eslerin durumunun duzelmesi icin "tavsiye vermek". Adami tanimadan, bunu neden yaptigini bilmeden, sade bir anlatima bakarak kimseye hakaret edilmez. Bunu yapan "Erkek" diye yapiliyor bu yorumlar eminim ama "insan" odakli olunmasi gerekiyor. Insani durumlarda esleri hararetlendirmek yerine sakinlestirip durumu kurtarmaya calismaliyiz. Hakaret edip karsi tarafi daha da galeyana getirmemiz uygun degil.
Sence bu adam değişir mi?Konu sahibi daha doğru düzgün tanımadan, etmeden hamile kalmış.Onun hatası bu ama adamın kumaşı da bu.Polyanna'cılık oynamaya hiç gerek yok.Bir şey daha söyleyeyim,konu sahibi daha buna benzer çok konu açacak burada.Çünkü bu adam değişmez, neyin tavsiyesini verelim şimdi?

X