Esimle anlaşmıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pembelii11

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
565
70
Gerçekten ne yapmam lazım bilmiyorum bi psikolog desteği almaya ihtiyacım var gibi hissediyorum... şuan gece vardiyasında bir fabrikada çalışıyorum gunduz evde işlerimi yapıp çocuğumu yedirip icirip çocuğumu oglen uyuyunca uyuyorum 5yasinda oynuyor odada kalktığında ben bir saat daha fazla uyuyorum bazen. eşim 16.30da işten geliyor geldiğinde ben uzaniyordum uyumuyor ama uzaniyordum yemek hazır mı falan dedi kalk ne uzanmasi falan dedi evet haklıdır belki ama bende işlerim bitmişti yemek derdim vardi saat de erken yemegi yaparjm daha dedim o da kalk bi falan dedi bende evimde bile rahatım yok dedim önceden de gezmeye gitmiştim bir gün öncesi izinliyim o gün uyusaydın falan dedi normal de de bir ere gitmek istediimde izin vermiyor çoğunlukla gitme etme gitsem de burnumdan geliyor bende dedim sen beni çok sıkıyorsun falan böyle tartıştık 2 saate yakın konuş konuş asla çözülmüyor. Ben dedim sen kısaca bana , "sen bir yere gitmek istesen de ben gitmek diyorsam birsey yapmak istediğinde yapma diyorsam yapmican gitmicen" tarzında mi düşünüyorsun dedim öyle dgil ama kısmen de öyle dedi bende dedim sen kapında kopek istiyorsun dedim bu şekilde baya konustuk ama cozulmuyoruz hiç en son lafımız bu böyle gitmez düşünelim taşınalım oldu.. geçen anneme gitmek istediğim de de yok gitme dedi üzülüp yattım evde gitmedim çünkü artık gitmeye hevesim de kalmıyor gittiğim yer de mutsuz oluyorum evden mutsuz çıktığım için.. onun dışında eşim işin de gücünde çocuğunla alakalı evine para ayıran benim ihtiyaçlarımi karşılayan birisi alkolu vs yok tek sorun bana fazla müdahale etmesi. İse de gitmemi istemiyordu zar zar gidiyorum gündüz vardiyasından geceye döndük ona da gitme diyor ama gidiyorum yine de zar zor. İşin özü çalışmak istemiyorum aslında ama evde kalıp bunaldigimdan kaçış gibi geliyor iş bana... detaylar daha çok ama kisa kisa bazı şeylerden bahsetmek istedim

Bence eşinizin psikiyatri desteği alması gerekiyor çünkü özgürlüğünüz kısıtlanıyor
Ama kendisine bunu söylediğimde ben karışırım eşime sorarım sorgularım öyle rahat olamam diyor gittiği yeri bilmeliyim diyor bende tamam bil bilme demiyorum ama gittiğim yerler belli kendini bilen insanım bu kadar sıkamazsın böyle üç beş sene daha gitse bile ilelebet gidemez dedim

Gerçekten ne yapmam lazım bilmiyorum bi psikolog desteği almaya ihtiyacım var gibi hissediyorum... şuan gece vardiyasında bir fabrikada çalışıyorum gunduz evde işlerimi yapıp çocuğumu yedirip icirip çocuğumu oglen uyuyunca uyuyorum 5yasinda oynuyor odada kalktığında ben bir saat daha fazla uyuyorum bazen. eşim 16.30da işten geliyor geldiğinde ben uzaniyordum uyumuyor ama uzaniyordum yemek hazır mı falan dedi kalk ne uzanmasi falan dedi evet haklıdır belki ama bende işlerim bitmişti yemek derdim vardi saat de erken yemegi yaparjm daha dedim o da kalk bi falan dedi bende evimde bile rahatım yok dedim önceden de gezmeye gitmiştim bir gün öncesi izinliyim o gün uyusaydın falan dedi normal de de bir ere gitmek istediimde izin vermiyor çoğunlukla gitme etme gitsem de burnumdan geliyor bende dedim sen beni çok sıkıyorsun falan böyle tartıştık 2 saate yakın konuş konuş asla çözülmüyor. Ben dedim sen kısaca bana , "sen bir yere gitmek istesen de ben gitmek diyorsam birsey yapmak istediğinde yapma diyorsam yapmican gitmicen" tarzında mi düşünüyorsun dedim öyle dgil ama kısmen de öyle dedi bende dedim sen kapında kopek istiyorsun dedim bu şekilde baya konustuk ama cozulmuyoruz hiç en son lafımız bu böyle gitmez düşünelim taşınalım oldu.. geçen anneme gitmek istediğim de de yok gitme dedi üzülüp yattım evde gitmedim çünkü artık gitmeye hevesim de kalmıyor gittiğim yer de mutsuz oluyorum evden mutsuz çıktığım için.. onun dışında eşim işin de gücünde çocuğunla alakalı evine para ayıran benim ihtiyaçlarımi karşılayan birisi alkolu vs yok tek sorun bana fazla müdahale etmesi. İse de gitmemi istemiyordu zar zar gidiyorum gündüz vardiyasından geceye döndük ona da gitme diyor ama gidiyorum yine de zar zor. İşin özü çalışmak istemiyorum aslında ama evde kalıp bunaldigimdan kaçış gibi geliyor iş bana... detaylar daha çok ama kisa kisa bazı şeylerden bahsetmek istedim

Senin bu minvalde actigin ne ilk konun ne son konun olacak. Esin her zaman boyleydi. Bu sefer boyle gitmez dusunelim tasinalim demissiniz muhtemelen adam bosanir diye korktun. Korkma senin gibisini bulamaz.

Gece ise gitmezsen gunduz yatmazsin diyor. Annene de hava soğuktu cocugu hasta etcen diyor
kocaman kadınsınız. yapacağınız şeylere kendiniz karar verebilirsiniz. eşinizin yaptığı şeylerin savunması yok. özgüveni düşük erkekler böyle eften püften şeylerle kadına hakimiyet kurup egolarını besliyorlar

Gerçekten ne yapmam lazım bilmiyorum bi psikolog desteği almaya ihtiyacım var gibi hissediyorum... şuan gece vardiyasında bir fabrikada çalışıyorum gunduz evde işlerimi yapıp çocuğumu yedirip icirip çocuğumu oglen uyuyunca uyuyorum 5yasinda oynuyor odada kalktığında ben bir saat daha fazla uyuyorum bazen. eşim 16.30da işten geliyor geldiğinde ben uzaniyordum uyumuyor ama uzaniyordum yemek hazır mı falan dedi kalk ne uzanmasi falan dedi evet haklıdır belki ama bende işlerim bitmişti yemek derdim vardi saat de erken yemegi yaparjm daha dedim o da kalk bi falan dedi bende evimde bile rahatım yok dedim önceden de gezmeye gitmiştim bir gün öncesi izinliyim o gün uyusaydın falan dedi normal de de bir ere gitmek istediimde izin vermiyor çoğunlukla gitme etme gitsem de burnumdan geliyor bende dedim sen beni çok sıkıyorsun falan böyle tartıştık 2 saate yakın konuş konuş asla çözülmüyor. Ben dedim sen kısaca bana , "sen bir yere gitmek istesen de ben gitmek diyorsam birsey yapmak istediğinde yapma diyorsam yapmican gitmicen" tarzında mi düşünüyorsun dedim öyle dgil ama kısmen de öyle dedi bende dedim sen kapında kopek istiyorsun dedim bu şekilde baya konustuk ama cozulmuyoruz hiç en son lafımız bu böyle gitmez düşünelim taşınalım oldu.. geçen anneme gitmek istediğim de de yok gitme dedi üzülüp yattım evde gitmedim çünkü artık gitmeye hevesim de kalmıyor gittiğim yer de mutsuz oluyorum evden mutsuz çıktığım için.. özgürlüğümü kısıtladıgını söylediğimde kendisine karışırım eşime sorarım sorgularım öyle rahat olamam diyor gittiği yeri bilmeliyim diyor bende tamam bil bilme demiyorum ama gittiğim yerler belli kendini bilen insanım bu kadar sıkamazsın böyle üç beş sene daha gitse bile ilelebet gidemez dedim dışında eşim işin de gücünde çocuğunla alakalı evine para ayıran benim ihtiyaçlarımi karşılayan birisi alkolu vs yok tek sorun bana fazla müdahale etmesi. İse de gitmemi istemiyordu zar zar gidiyorum gündüz vardiyasından geceye döndük ona da gitme diyor ama gidiyorum yine de zar zor. İşin özü çalışmak istemiyorum aslında ama evde kalıp bunaldigimdan kaçış gibi geliyor iş bana... detaylar daha çok ama kisa kisa bazı şeylerden bahsetmek istedim
Bu hirto senin gece vardiyalı calismana neden ses etmiyor. Gecen gündüzüne karismis bir izin gününde de rahat nefes al.

Senin bu minvalde actigin ne ilk konun ne son konun olacak. Esin her zaman boyleydi. Bu sefer boyle gitmez dusunelim tasinalim demissiniz muhtemelen adam bosanir diye korktun. Korkma senin gibisini bulamaz.
Yok korkmadım çünkü böyle gitmeyeceğini hep kendisine söylüyorum . Ve biliyorum da gitmeyeceğini ne kadat sevsem de normalde ev içinde çocuğumun ailesiyle daha mutlu olacağını bilsem de böyle sürmez biliyorum.

Yok korkmadım çünkü böyle gitmeyeceğini hep kendisine söylüyorum . Ve biliyorum da gitmeyeceğini ne kadat sevsem de normalde ev içinde çocuğumun ailesiyle daha mutlu olacağını bilsem de böyle sürmez biliyorum.

Kisi kendinden bilirmis isi. Kendisi bos kalinca gidip ormandaki odunlari toplayan adam bu dimi?

Bu hirto senin gece vardiyalı calismana neden ses etmiyor. Gecen gündüzüne karismis bir izin gününde de rahat nefes al.
Laf ediyor ama kisa süreliğine geceye döndük o yüzden idare ediyorum zar zor normalde gitme diyor genel olarak calisma evde düzen olmuyor diyor ama elimden gelen herseyi yapıyorum yemek temizlik vs hersey.. önüm haricinde sorun iş sorunu değil sadece karışması müdahale etmesi bu yüzden bunaldigimdan ise gitmek bana bi kurtuluş gbi geliyor yoksa evde vakit geçirmek daha cazip elbette

Anneneee bile giderken karışıyosa sıkıntı büyük.
Gece iştem gelmişim çocukla ilgilenmişim bi yatıp dinlemicem kalk dicek oldu paşa. Başkaa sananeee derim

Laf ediyor ama kisa süreliğine geceye döndük o yüzden idare ediyorum zar zor normalde gitme diyor genel olarak calisma evde düzen olmuyor diyor ama elimden gelen herseyi yapıyorum yemek temizlik vs hersey.. önüm haricinde sorun iş sorunu değil sadece karışması müdahale etmesi bu yüzden bunaldigimdan ise gitmek bana bi kurtuluş gbi geliyor yoksa evde vakit geçirmek daha cazip elbette
işe gitmessen sana ayda 12 bin tl vericekmiymiş .

kocaman kadınsınız. yapacağınız şeylere kendiniz karar verebilirsiniz. eşinizin yaptığı şeylerin savunması yok. özgüveni düşük erkekler böyle eften püften şeylerle kadına hakimiyet kurup egolarını besliyorlar
Elbette karar verebilirim bende öyle anlatmaya çalışıyorum. O kadar rahat olamam nereye gittiğini ne yaptığını bilmem Lazim diyor. Bisey olacaksa beraber düşünürüz konuşuruz ama son kararı ben vermeliyim diyor

Yani çözülmek zorunda sizi etkilemeye başlamış bile. Asla işinizi birakmayin bu sefer zindan olur hayat. Mutluluğunuzu çalmasına izin vermeyin. Düzelmesi için konuşma yapmışsınız biraz da o korksun.

Anneneee bile giderken karışıyosa sıkıntı büyük.
Gece iştem gelmişim çocukla ilgilenmişim bi yatıp dinlemicem kalk dicek oldu paşa. Başkaa sananeee derim
Pazar sabah işten geldim gelince cocugumu hazırlayıp arkadaşıma gittim toplandik önceden anlaşmıştık. Pazar oturmadan gelince ev boyanmasti temizlikte uğraştım aksam 11 de uyuduk eşimle 26 saat uykusuz kaldıktan sonra. Bugün de işte dün beraber yattık sabah 10 da kalktın bide daha oglen uyumussun dedi de sanane dedim bende cevaben bu kadar da karışamazsın dedim ondan sonra sonrası geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X