Eşimle sorunlar yaşıyoruz

Düşünce olarak hepinize katılıyorum ama sonuç ne yapacağımı şaşırmış haldeyim.

Küfür konusunu geçtim sizin yanınıza her gelmeden önce her şeyi silmesinin üstünde neden durmuyorsunuz da zaten öyle bir şey yapmaz diyorsunuz. Saklayacak bir şeyi yoksa neden sürekli bişeyler siliyor
İkincisi hiçbir kız mesafeli olduğu ona soğuk davranan bir erkeğe üstelik iş arkadaşıysa durduk yere amk'lı mesaj atmaz bence

Küfür konusunu geçtim sizin yanınıza her gelmeden önce her şeyi silmesinin üstünde neden durmuyorsunuz da zaten öyle bir şey yapmaz diyorsunuz. Saklayacak bir şeyi yoksa neden sürekli bişeyler siliyor
İkincisi hiçbir kız mesafeli olduğu ona soğuk davranan bir erkeğe üstelik iş arkadaşıysa durduk yere amk'lı mesaj atmaz bence

Senlerdir öyle telefonu temiz durmasini seviyor diye dusundum ne biliyim alttan alttan az suphelendim mesaj geldikce arada bakiyim bakiyim yaptim. Kız konusunda bencede öyle.

Fevri karar verme bi süre sabret gözlemle. Kısa bi ilişki değil uzun yıllardır berabermişsiniz. Kalkıp ayrıl hadi demek kolay şimdi. Önce aranızda bi gerginlik varsa niye bu duruma geldiğinizi düşün belki bi sıkıntısı vardır. Onunla konuş.. seni dinlemez umursamazsa o zaman gereğini yapman lazım

Bence aldatma olmasa dahi o mesajlaştığı kızla arasında bir samimiyet var, yoksa hiç kimse üstelik evli bir adama o sekilde mesaj atmaz. Belki de işyerinde çok rahat samimi davranışlar sergiliyor. Siz zaten aldatıldım diye kesin bir yargı içinde değilsiniz , bana gösterdiğinden farklı bir kişiliği var diye bu kadar takmış durumdasınız.
O kızın numarasını alıp ismini falan öğrenip biraz araştırma yapmalısınız bence. Gerekirse esinizin haberi olmadan isyerine gidip gözlemleyin. Ogle aralarında napıyor kimlerle vakit geçiriyor. Artik sosyal medya da var bilgi edinmek daha kolay. İse gireli iki ay oldu demissiniz , bu kadar kısa sürede nasıl samimi olabildi acaba? Artik kimseye güvenilmiyor belki de evliyim bile demedi, yüzük de takmadan ise gidiyorsa hepten karışık ihtimaller var demektir.

İş yerine gidemem hemen fark edilirim eşimde kızda sosyal medya kullanmıyor baktım

Yüzük takmayı sevmiyor evet
İsyerinden iletisimde olduğunuz bir arkadaşı falan yok mu? Konuyu sorabilirdiniz ona . Normalde pek boyle isyeri basın edin demem ama icinize kurt düştü bir kere ve emin olmadan rahat edemezsiniz büyük ihtimalle. O yuzden gerekirse sacma bi sebep bulup isyerine gidin . Belki de cogu kisi bekar sanıyor onu, eger kiza da oyle tanıttıysa kendini ortaya cikar her sey. Sizde azcok anlarsınız bir şeyler. 2 ay olmus ise gireli ve 2 ay epey kısa bir süre her turlu sey beklenir.

Ben olsam buz gibi sogumustum. Aldatmasına gerek yok böyle cıvık insanlar sinirime dokunur.

İsyerinden iletisimde olduğunuz bir arkadaşı falan yok mu? Konuyu sorabilirdiniz ona . Normalde pek boyle isyeri basın edin demem ama icinize kurt düştü bir kere ve emin olmadan rahat edemezsiniz büyük ihtimalle. O yuzden gerekirse sacma bi sebep bulup isyerine gidin . Belki de cogu kisi bekar sanıyor onu, eger kiza da oyle tanıttıysa kendini ortaya cikar her sey. Sizde azcok anlarsınız bir şeyler. 2 ay olmus ise gireli ve 2 ay epey kısa bir süre her turlu sey beklenir.

Tanıdığım kimse yok malesef. Is yerine gitmek bana çok basit bir kadinmisim gibi geliyor olanlardan sonra

Küfürlü konusaktan haz alıyor. Seyiyle yapamadığını diliyle yapıyor işte. Sürekli böyle konuşmayan bir insan, bir kız arkadasiyla böyle konusuyosa tek sebep budur.

Masum zannediyosunuz esinizi. Whatsapp web tarzı bir uygulamayla takip edin anlarsınız. Ya da fatura gecmisinden aramalarina bakın kimi aramış.

Küfürlü konusaktan haz alıyor. Seyiyle yapamadığını diliyle yapıyor işte. Sürekli böyle konuşmayan bir insan, bir kız arkadasiyla böyle konusuyosa tek sebep budur.

Masum zannediyosunuz esinizi. Whatsapp web tarzı bir uygulamayla takip edin anlarsınız. Ya da fatura gecmisinden aramalarina bakın kimi aramış.

Evde bilgisayar yok bi de fatura geçmişine nasıl ulaşabilirim bana vermezler benim adıma değil çünkü internet sitesinde bilmiyorum turkcell ürkcell hesabının

Kufur etmeyen ve sevmeyen bir insanim. Iki erkek kendi arasinda amk derse neyse,iki kiz da neyse ama bir kiz ile erkegin arasinda kotu duruyor sonucta cinsellik iceren bir kufur bu.Ama bosanma sebebi degil gunumuze bakilirsa esiniz en masumlarindan belki gozlemleyip dikkat etmis olursunuz ogrendiginiz iyi olmus.

Bende rutin olarak telefonumu temizlerim sevmiyorum bir sürü mesaj falan ama ozellikle eve gelmeden once yapmasi teleefonu asla yanindsn ayirmamssi falan garip. Biz esimle telefonlarimizii karistirmayiz ama oyle benden bariz saklasa kiyameti koparirim heralde. Ayrica bir erkekle kadinin hele de evli bir erkekle bir kadinin cok samimi olmasi ustune birde kufurlu konusmasi igrenc. Esiniz nedense bana hic guven vermedi. Ese guven olmazsa olmazdir ama var olan duruma gozunu kapatip koru korune bir sekilde guven iyi degildir. Bence hergun ayni konuyu gundeme getirmeyin sulsr bi durulsun. Esiniz unuttunuz sansin hatta. Ama siz surekli takipte kalin bir sekilde. Illa ki hepimizin is arkadasi var. Belirli seviyelerde samimi oluyoruz surekli bir aradayiz neticede. Ama evli kisilerin samimiyetin dozuna cok cok dikkat etmesi lazim. Aldatma dedigimiz sey anlik degil. Gereksiz ssmimiyetin birikmesi neticesinde ortaya cikan bir durum. Hatta oyleki o sacma samimiyete okadar alisiyorlar ki aldatmaya dogru gittiklerini anlamiyorlar. Cogu kisi ayni yataga girince birden bire anlayip ben ne yaptim diyor. Aldatan kisilerin itiraflarinda bu hep dikkatimi cekmistir. Oyuzden izleme de kalin yanlis bir durum varsa erken mudahale edin. Is isten gecince yapacak bir sey kalmiyor malesef.

Canim çok geçmiş olsun. Şu anda o suçlu ve kendini müdafa etmek istiyorsa saba hesap ve Konuşma dökümlerini görmen için şifresini vermeli. Iste. Madem suçum yok diyorsa versin. Vermiyorsa artık demekki görmemi istemediğin daha fazlası var dersin.

Evde bilgisayar yok bi de fatura geçmişine nasıl ulaşabilirim bana vermezler benim adıma değil çünkü internet sitesinde bilmiyorum turkcell ürkcell hesabının
Telefonunda turkcell hesabım uygulaması yüklüyse oradan şifresiz açıp görebilirsin. Otomatik açılıyor zaten. Fatura menüsünden kullanım detayına giriyorsun ve tüm kullanım karşına çıkıyor. Girdiğin sırada sadece telefona mesaj geliyor ki işini bitirdikten sonra mesajı silersin.

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim söylediğiniz herşeyi dikkate alacağım. Ama hala hazmedemiyorsam boşanacağım. Evet onu sevdim ama evlenmeden önceki eşimi sevdim. Git gide soğuyoruz sanırım ben 10 sene sonrasını hayal edemiyorum. 10 sene sonrasinida yasayip gormek istemiyorum. boşanmak şuan bana özgürlük gibi geliyor.

X