Eşimle sorunlarımız

0isimbulamadim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2023
42
8
24
Kızlar merhaba benimde canım sıkkın 🥹 eşimle dün boktan yere kavga ettik yani kavga da denmez de iki gün önce yıldönümümüzdü tam 2 sene oldu evleneli çiçek almis havuz başı restorana falan götürdü hersey çok güzeldi, ama içimden hiç mutlu olmak gelmiyor yapmacık davranıyorum dün ona kendim pasta yaptım üstüne canım kocam yazdım dün başım ağrıyor diye hiç bakamadi bile bugün geldi bakti kestim bu çok şekerli olmuş ya diyor ulan eline Sağlık aşkım desene çok zoruma gitti ilaç kullanıyorum halsiz halsiz yaptım sevinsin diye bende yeme o zaman dedim iyi yemem dedi kalktı gitti küstü bizde böyle sürekli küseriz aynı evde asla konuşup çözüm üretmeyiz bi hafta sürer odaya kapanır kapısıno kapatır falan.. ilkokul çocuğu mevzusu. Asıl evlilikteki sorunum cinsellik ve beni arzulamamasi istememesi. Ameliyat oldum ben çift rahim çift vajina vardi bende perdeler aşındı iki kere ameliyat oldum sıkıntılı rahim yapısı olduğu için zaten normal hayatta cinsellik ayda bir belki yaklaşmıyor çünkü ameliyattan sonra 8 hadta yasakladı doktor ilişki . Hersey girip çıkmak değil diye yuz bin kere söylemişimdir ama ne gelip öpüsmesi var ne başka bisey ben kadınlığımı hissetmek arzulanmak istiyorum ameliyat öncesi tatile gittik 4 gün orda bile bi kere oda yapmak için yapmak gibi biseydi yani kendime bakarım bu arada parfüm koku giyim vs oturup konuşmak içimi dökmek istiyorum artık küsmek istemiyorum insan gibi konuşup sorunlarımızı çözmek istiyorum diyemiyorum çünkü. Biz hiç konuşamıyoruz asla olmuyo çok gururlu haklı da haksız da olsa hep ben yanaşırım barışırım aman bişi olmasın diye . Birde aileme karşı çok suratsız . Aileme gideriz bazen kendi gitmek ister aynı yerdeyiz bu arada, gider ne bi sohbet ne bi şey ailemle ben arada kalırım bişey mi oldu noldu aranız mı bozuk gelmek mi istemedi diyorlar yok dedim bişey yok arada kalmaktan da bıktım ne yapcam bilmiyorum karışık anlattım ama çok bunaldım bide ameliyatın sonucunda da perdeler alındı ama tekrar yapışıklık olma durumunda varmis doktor bebek büyür mü gelişir mi bakacağız duruma göre vs dedi kendimi ee bu yüzden de cok kötü hissediyorum falan öyle işte ne yapabilirim adam gibi karşıma alıp konuşmak istiyorum dediğiniz gibi olmuyo iki sene olmuş ama asla aramızdaki mevzuları çözemiyoruz oturup konuşamıyoruz bazen ben çok bunalırsam whatsaptsn yazıyorum gene haksız duruma düşüyorum yani . Kaybetme korkusu yok adamda bende geçen anasına cimsellige varana kadar anlattım benle konuşmuyor otur karşına al anne yoksa dayanamıcam dedim bizde kalmay geldi konuşmaya valisiyor kaynana ama asla izin vermiyor üfff ne alaka ğgf bilmem ne galan dedi durdu anca konuşamadı yani ben zaten asla konuşamıyorum

Ozel probleminizi evlendikten sonra mi öğrendi bu pasa? Belki hic beklemedigi birseyle karsilastigi icin travmaya donusmus olabilir, bilemedim.

İşte bunun nedeni hep kadın gittiği için.. Çantada keklik görüyor. Nasıl olsa yine gelecek diyor.
En son sunu dusundugum adami dehledim. Binpisman oldu ama neye yarar. Oyle surekli giden biri de degildim iliskide. Bazilari da haydutluktan boyle. Konusulunca hicbir yere varilmiycak insan tipi

Nişanlı iken çok bi sorun yoktı küs yatmazdı şimdi kıçını devirip yatıyor sağa. Ben biraz ilgi kadınıyım aşk kadınıyım ama o öyle değil monoton sabit, aynı yerdeyiz akşam geliriz direk mutfağa sonra çay sonra kahve hitti don sağa yat git çoğunda da salonda uyuyakalır ben cagiririm yine kıçını dönüp yatar

Nişanlı iken çok bi sorun yoktı küs yatmazdı şimdi kıçını devirip yatıyor sağa. Ben biraz ilgi kadınıyım aşk kadınıyım ama o öyle değil monoton sabit, aynı yerdeyiz akşam geliriz direk mutfağa sonra çay sonra kahve hitti don sağa yat git çoğunda da salonda uyuyakalır ben cagiririm yine kıçını dönüp yatar
Aşk erkeği olmadığını flört döneminde anlamış olmanız lazımdı aslında. Eğer mutsuz hissettiriyor ve cinsel ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ise çocuk düşünmeyin. Ve de sürekli gidip kıçını arşa değdirmeyin. Arkadaşınız çevreniz vardır, gezin eğlenin. Birçok kadının en büyük sorunu; hayatının merkezine kocalarını koymaları. Peki bu adam cinsel ihtiyacını nasıl karşılıyor ? Hiç mi canı çekmiyor sizi ?

Büyük konuşmayayım ama ben bırakırdım. Boşanacağımı söylerdim son çıkış olarak. Gerçekten sevgisi varsa çabalardı. Yoksa zaten kalmaya değmez. Zorla evlendirilmişsiniz gibi evliliğiniz var.

Aşk erkeği olmadığını flört döneminde anlamış olmanız lazımdı aslında. Eğer mutsuz hissettiriyor ve cinsel ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ise çocuk düşünmeyin. Ve de sürekli gidip kıçını arşa değdirmeyin. Arkadaşınız çevreniz vardır, gezin eğlenin. Birçok kadının en büyük sorunu; hayatının merkezine kocalarını koymaları. Peki bu adam cinsel ihtiyacını nasıl karşılıyor ? Hiç mi canı çekmiyor sizi ?
Çekmiyor demekki çok söyledim ameliyatlı iken sordum hatta nası karşılıyorsun diye iki kere kendim yaptım dedi zoruma gitti herşey gir çık değil bende seni rahatlatırım niye istemiyorsun benden dedim cevap yok tamam aşkım dedi geçti şimdide ilişki yasak asla asla yaklaşmıyor yanında giyinip soyunurum hep hiç elini attığı yok

Büyük konuşmayayım ama ben bırakırdım. Boşanacağımı söylerdim son çıkış olarak. Gerçekten sevgisi varsa çabalardı. Yoksa zaten kalmaya değmez. Zorla evlendirilmişsiniz gibi evliliğiniz var.
Boşanmak değilde korkuyu üzerine salmak istiyorum ama konuşamıyoruz ki en ufak bi sorun çözme konuşmasında büyüyo herşey bağırıp cagirip üflemeler odadan gitmeler kendimle baş başa kalmalar

Adam çiçek almış, yemeğe götürmüş. Niye yapmacık davranıyorsunuz ?
Aşkım yapmacık değilim coook mutlu oldum o gün beni önemsedi diye ama ben başka konularda da önemsenmek istiyorum hersey özel günlerde çiçek o bu değil işte normal ev arkadasligi bizimki ne yapmam lazım kendime çekebilmem için bilmiyorum

X