Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa Evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

• İkiside suçlu

OY: 410 75,1%
  • erkek suçlu

OY: 110 20,1%
  • bayan suçlu

OY: 26 4,8%

• Ankete Katılan
    546
İkisi de suçlu.Erkek evli olduğu halde başka bir kadına ışık yakmakla zaten ilk hatayı yapmış olur.O kadın da erkeğin evli olduğunu bile bile onunla birlikte oluyorsa ona da söyleyecek sözüm yok.Bunu yapan kadın da erkek de karakter sahibi değildir.Madem eşinle arandaki ilişki bitmiş o zaman boşan önce,sonra ne halt yersen ye!..Şu söz çok doğru :'Yuva yıkanın yuvası olmaz''derler.O kadın da artık ne hayaller kurarak o erkekle ilişkiye giriyorsa.Yazık,çok yazık!...:eek:klava:

Ëlbette ikiside suclu ama kocan seni hic düsünmeden aldatirsa elin kadini hic düsünmez, ilk suclu aldatan erkektir. Yada kocasini aldatan bayan. Hic fark etmez.

Tabiki ikiside suçludur bu durumda.
Madem karını aldatıyorsun bir halt yiyorsun burada,hadi mutsuzsun diyelim boşan gitsin o zaman .
Yazık değilmi o kadınada ve çocuklarına .
Acaba bunu yapan erkek eve gelince eşinin yüzüne nasıl bakıyor çok merak ediyorum bunu allah kimsenin başına vermesin zor birşey herhalde

her ikisi de suclu ama odaklanilmasi gereken evli erkektir.
etrafta binlerce namus ahlak kavrami olmadan gezen kadinlar var.
onlari ne yok edebiliriz, ne de kocayi eve hapsedebiliriz.
kocanin akilli olmasi gerekir.
erkek istemedikten sonra hic bir sey yasanmaz.

evli erkekle beraber olan kadın suclu..................

erkege daha bır degerlıymıiş hissini verdiği icin...

başka erkek yokmuş gibi evli adamı ayarttığı icin...

kadınlık gururunu yerle bir ettiği icin...

erkeğin cokta umuru değildir ki.. zaten tuzu kuru. aradıgı bı heyecan onuda elde edınce zafer onun....

bunu yapanda ortak olanda suçludur nefsine hakim olamayan kul vicdanini kaybetmiş zavalli kuldurr benim gözümde artik öyle bir insan yoktur affida yoktur kitabimda bir kerelik olur lafini asla kabul etmiyom..

aslında karışık bır olay...ama erkek bence başrolde...
cunkı..evlı olan yuvası olan bırı....evde eşi onu beklerken...
o başka bır kadına ümit...verıyor...aslında her iki kadınıda aldatıyor...
eger beraber oldugu..kadın bılmıyorsa...o tamamıyle masum yada kullanılan...
ama bılıyor ve beraberlıge devam edıyorsa...hani bır soz vardır...
kadının düşmanı yine kadındır diye...bu durmda kadında düşman sonu olmayn ...bir beraberlik....
ve yuva yıkanın yuvasıda olmaz...hem ah alır hem cok buyuk gunahtır....
aklını başına alıp bu ilişkiyi bitirmeli........
erkek... başrolde...yınede herne olursa olsun...umut verıp kadına gıtmemelı...

erkek daha suçlu..her kuyruk sallayanın peşinden gitmek zorundamı..

her ikisinin yaptığıda vicdansızlık,ahlaksızlık.
ama ben bu olaylarda ikinci kadın olmayı içine sindirebilen kadına daha çok kızıyorum.
erkek milletinin aklı uçkurunda.onlardan böyle rezillikleri daha çok beklerim.ama nasıl olurda bir kadın;anaç olması gereken,toparlayıcı,merhametli,namuslu,hassas olması gereken kadın kendini bu şekilde modern hayat kadını durumuna sokar. :nazar:

ikisi de suçlu ama kim daha suçlu dersek kesinlikle erkek derim. çünkü karısına yada sevgilisine karşı sorumlulukları olan o yoksa diğer kadından o kadına ne ki...

hemcınslerımızın de sucu var hemde en buyuk suc bence hemcınslerımızde erkeklerı bastan cıkarma ısı kadına aıttır.Tabi erkek de suclu onun kadar

erkek tabikii bana ne elalemin kadınından ..benimki her fırsata atlıyosa kadının suçu ne ... ben benimkinden sorumluyumm...ben atlamıyorsam o da atlamayacakk....

bence iki tarafda suçluu eşin evli sen neden yapıyosun peki karşıdaki evliye neden bakıyoo işin işinden çıkılmıyoo o yüzden bence ikisindede suç var ama büyük konuşmayımda herhalde asla affetmezdimm

evli erkeklerle beraber olan bir sürü kadin var benim ise bir tane kocam var o da öyle kadinlarin içlerinden birini bulup aldatmissa suçulu benim kocamdir.

X