Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa Evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

• İkiside suçlu

OY: 410 75,1%
  • erkek suçlu

OY: 110 20,1%
  • bayan suçlu

OY: 26 4,8%

• Ankete Katılan
    546
valla ikiside suclu hicbir insan evli iken yada biri ile beraberken aldatilmayi hak etmiyor.topunun cani cehenneme

öle bayanlar warki huzur gönül bozmada ellerine su dökülmez yani
e kimi erkekte anlık hewesle hata yapar cezasını çekmeli. bu durumda fifty fifty diemiorum :)
sonucta erkekleri seytana uyduran yıne bızler oluoruz...
ewli adamla işin ne ? yazık yani günahtır.. sıkıntıları ne anlayamıorum we ben genel olarak kabahatı bayanlarda görüorum

ikiside suçlu. hem kadın hem erkek.ancak derecelendirdiğimde erkek daha suçlu. evliliği yapan ve eşine o sözü veren ve imzayı atan erkek. sözünden dönende o. hesap vermesi gereken en önce bu yüzden o.... antlaşmaya ihanet eden yine o. ikinci kadında suçlu. evli bir adamla olduğu için. derece olarak erkekten az. ama o da suçlu....

Evlilik kuramı dışında bulunan üçüncü şahıslara ben bir kabahat bulamıyorum eğerki evlilik müessesesi kadın ve eşi kuramından oluşuyorsa üçüncü bir şahsa suç bulmak ortadaki hatayı paylaşmak istemektendir. Üçüncü şahıs evli bir erkekle birlikte olmayı kabul ederek dış kapının mandalı olmayı kabul ediyor olması onun en büyük eksiği belkide kendine yaptığı en büyük saygısızlığı bu doğru ama ortada bir aldatılma varsa suçu bu şahısa yıkamayız aileden değil çünkü sizinle imzayı atıp sözü verende o değil...

Evlisiniz bir bey geldi ve sizinle yakınlık kurmak istedi siz buna mesade etmedikten sonra ne yapabilir ki? Bu erkek içinde aynıdır. Sonuçta bir erkeğin böyle bir şeye rızası yoksa değil ki karşısındaki afitap olsa ne olur kim onun aklını çelebilir ki?

Son düzenleme:
her iki tarafta suçlu

ama öyle erkekler var ki evli olduğunu bile söylemiyor (böylesini çok görüp duyuyorum) burda tek suçlu elbette erkek

ama erkeğin evli olduğunu bile bile hiç yakasını bırakmayan bayanlar da suçlu (bunuda az da olsa duyuyorum)

ama evli olan erkeğin bir beraberliği var, eşi bunu öğreniyor yuvada huzursuzluk başlıyorsa, adam eşini kaybetmek istemiyor ama sevgilisinden de vazgeçmek istemiyor iki tarafıda idare edeyim istiyor burda da tek suçlu yine erkek bence (bu da sıkça şahit olunan bir durum)

bence erkek suçlu çunku eşim beni dusunmuosa elin kadını hiç dusunmezz.eşini aldatan erkekler prostat olur inş :KK70:

tabiiki her ikiside eşini cocuklarını düşünmeyen bırısi ve evli oldugunu bile bile onla beraber olan kişi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

bence her ikiside suçlu
arkadaşımın yuvası yıkıldı bu yüzden :kızgın:

ikisi de suçlu ama şuda bir gerçek...
kadının düşmanı yine kadın.. hepimiz kabul edelim erkekler kadınlardan daha çok duyguya değil cinselliğe önem verir. erkeği baştan çıkaran kişi kadındır. sevgilisi ya da eşi olan yani sahipli diyelim erkekleri hemcinsini düşünmeden baştan çıkaran kadınlar daha suçlu adam sevgilisi yada eşi varken yüz vermeyen kadının peşinden koşmaz...

bencede her ıkısıde suclu ama aldatılan esde suclu neden aldatılmayı haketmış neden kocasına o tavızı vermıskı bence kadını dısarı yollayan erkek erkegı dısarı yollayan kadındır bı kadınlar hıç sormuyoruz kendımıze acaba bnm ne hatam varda bu adam baskasına bakıyo yada benı dovuyo yada bana ılgısız once hatayı kendınde sonra esınde sonra dısardakınde arıcaksın evlı erkekle beraber olan kadına gelınce o tam bı fıyasko zaten allah bole sylerı yuvamızdan uzak etsın ve bu durumları kımseye gostermesın zorrrrrrr

hemcınslerımızın de sucu var hemde en buyuk suc bence hemcınslerımızde erkeklerı bastan cıkarma ısı kadına aıttır.Tabi erkek de suclu onun kadar

canım niye öyle diyorsunki, erkek yüz vermese kadın yanına bile yaklaşamaz, hadi yaklaştı diyelim alır ağzının payını kuyruğunu kıstıra kıstıra gider, kadın içinde aynı şey geçerli ilk adımı kim attıysa karşı taraf sağlam durup pas vermedimi geçit olmas,maalesef günümüzde kadında,erkekte baştan çıkarmaya meyilli,üstelik her 2 taraf evli de olabiliyor o dahada beter Allahım herkese nefsine hakim etsin,şaşırtmasın

hejm eşini ldatan erkek hem evli erkekle olan kadın... hemde eşi tarafından aldatılan kadın bence hepsi suçlu...

bence en suçlu eşini aldatan,eğer eşini seviyosa erkeği kimse kandıramaz bence ama aldatılan herzaman suçlu olmuyo bunu alışkanlık haline getiren erkkler de var.Allah başa vermesinmirmirmirmir

aldatan erkek suçlu tabi ki de...
evli erkekle beraber olan kadının haberi olmayabilir evli olduğundan...
tabi varsa o kadın da idamlık bence

ya düşmanlık falan çirkin şeyler bunlar...kadının düşmanı kadın falan değil yaa ta kendisi...
Senn kocanla aranda bir şey kalmadıysa boşa o zaman ne diye seni aldatan adamla zaman geçiriyorsun ki...gurur onur bırakmıyorsun kendinde....
Evli erkekle beraber olan kadın da seviyor olabilir ama bitmiş bir evlilikse ve boşanmak için çaba sarfediyorsa okey..ama ya değilse hiçbi şekilde böyle kadınlarda gurur namına bir şey göremiyorum...kendilerini ayaklar altına laıyorlar bence
...

ılllk once tabı kı evlı olan erkek suclu. Sorumlulugu olan, sadık olması gereken o.. Bayana gelınce tabı kı o da kendınden uzaklastırabılır evlı erkegı.. Ammavelakın once erkek sucludur..kırın kafasını gıtsın...

erkeklerini koruyan sevgili kadınları anlamakta güçlük çekiyorum..
siz eşinizle evlenmişsiniz,o size söz vermiş,kağıtta veya dilde bir bağlılığınız var..
sizi gidip aldatıyor,sizde kadınları suçluyorsunuz?
diyelim ki kadın hayata kadını,dünyadaki bütün hayat kadınlarını kocanızdan uzak mı tutacaksınız?
yapamazsınız bunu adam kendi isterse birlikte olur,aldatır sizi,istemezse aldatmaz..
siz kocanıza mı güvenerek evlendiniz sokaktaki kadınlara mı?
kocasını haksız gören tüm kadınlar bir şekilde ihanet uğramış sinmiş ses çıkaramamış kadınlardır..
ezikliklerini bu şekilde kapatırlar..
size söz verip evlenmiş adam sizi aldatıyorsa hayat kadını olup birlkte olduğu kadından bin kat şerefsizdir..
bunu göremeyip hala kocasını koruyana da helal olsun derim..!

her ikiside suçlu bence kabul edilemez
benim bi arkadaşım vardı adamın evli olduğunu bile bile adamı ayarttı kadın ne kadar yalvarmış yuvamı yıkma çocuklarıma acı diye asumanda ben seviyorum seni bırakıp benimle evlenecek demiş
ailesi el içine çıkamadı adamda bıraktı karısını yazık oldu
yuva yıkanın yuvası olmaz şimdi merak ediyorum acaba ne halde allah ıslah etsin gözü dışarı bakan erkekleri ve evli adamlarla çıkan kızları kadınları

X