Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

ister görücü usulü olsun,ister tanışarak.nostaljik anlara bağlandığımızda hoş bir tebessüm konar yüzümüze...hele ki o ilk görüşmelerde,buluşmaya son yarım saat/bir saat kalaki hallerimiz.o,tamamen harika görünmek için çabalarımız ve onun yanında su gibi akan zaman...ama bir de hiç hesaplanmayan,kontrol dışı olan anlar vardır ki,bunu o an 'aha dünyanın sonu geldi işte!'dediğimiz,ve şu an o rezil olduğumuz ana gülebildiğimiz nahoş durum.işte arkadaşlar benim merak ettiğim de tam o andır.eşinize ilk nasıl rezil oldunuz,bu durumu nasıl toparladınız ya da toparlamaya gayret ettiniz?konuyu açan benim o halde ilk rezil olduğum anı ilk ben anlatayım:
90'lı yılların sonunda cep tel. bilinirdi ama öyle herkeste olmazdı.olanarda da zaten 'çeksin' diye masa üstüne koyarlardı cafe gibi yerlerde-ki bu bazıları için ucuz hava atma yöntemi olurdu.neyse...eşimle tanışalı henüz 1-2hafta olmuş ve bu buluşma hala önemli sayılanlardandı.1saat kala buşumaya,asi saçlarımı yatıştırmış, kıyafet seçilmiş,ozon tabakasını delecek kadar parfüm sıkılmış,makyaj 4 kere yenilenmişti.ayna karşısında gereken bakış ve gülümseme provaları yapıldıktan sonra büyük bir heyecanla yanına varılmıştır.her şey planlandığı gibi giderken, eşim birden gelecekle ilgili planlarını anlatır:'işimden memnunum ama ileride bi GSM-shop açma gibi bir fikrim var.gelecek onda ve bu işi yapan da pek yok.'o an dondum.pek duyulmayan bu GSM-shopu ben her nedense cinsel shop olarak anlamıştım.yetmedi bir de sesli olarak ifade ettim:'harika bi işin var neden bi seks-shop açma ihtiyacı duyuyorsun?'o anki suratını ne siz sorun ne ben söyleyeyim!doğru duyduğumdan o kadar emindim ki bi de sapık damgası vurmuştum içimden.bir an sustu sonra soğuk bir sesle:cinsel diil GSM-shop!'dedi.ve susmaya devam ettik sağ sola bakarak.....
Sıra ben de o zaman 😂
Nişanlım benle şakalaşıyordu el şakası, gülmekten kendimi tutmakta zorlanıyordum yapma yalvarırım iyi değilim bir dur diye yüksek sesle söyledim hala devam etti çatır çatır *ssurdum daha fazla tutamadım, birbirimize baktık başladım ağlamaya.. 😭 ara ara şakasını yapıyor hatırlamak istemiyorum. 🫠
İkincisi işe nişanlımla beraber paten kayıyorduk freni durduramadım hızlıydı yönü değiştiremeden boş bir araziye doğru uçtum 😅

Madem konu başlığı bu şekilde, bir anı da benden gelsin. Benim düğünüm eşimin ailesinin yaşadığı şehirde oldu, bir gün öncesinde de orada okuyan kız kardeşimin evinde kalmistim. Düğün için gelinliğin altına tayt giyecektim. Ama o da yaşadığım şehirde kalmış. Düğün konvoyu geldi beni aldı, eşime dedim ki benim taytim yok, tayt almamız lazım. Çarşıya gittik arkadan da düğün konvoyu geliyor, konvoy eşliğinde taytı aldık. Giyecek yer yok mecbur yakın diye kayinvalidemlerin evine konvoy eşliğinde gittik. Bütün mahalle gelin geldi, gelin geldi diye bağırıyor. Odalar da küçük küçük gelinlik kocaman. Salonun ortasında büyük gorumcem ve eşim bana taytı giydirdiler sonra gelin gidiyor naraları eşliğinde konvoyla düğün salonuna gittik 🤣🤣🤣

Bir diğeri de şimdi aklıma geldi, kına gunuydu. Eşimin ailesi aşırı kalabalık, amcalar teyzeler kuzenler bı dünya. Neyse kinadan annemlerin evine geldik. Oradan gelinlik giyip kendi evimize gideceğiz, benim doğum günümdu. sulalecek onu kutliycaz, sonra eşimin ailesinin şehrine düğün için gideceğiz olan bu şekilde. Millet o kalabalığa bizden yemek beklemiş sanıyorum. Eşim böyle bı telaşlı ben de sinirlendim tüm sülale ne diye bizim eve çıktılar diye. Ustumde gelinliğin içine giyilen büstiyer, altımda tarlatan esimi giyindigim odaya çağırmak için üstüme namazlık geçirdim sesleniyorum millete ama tarlatandan dolayı onun kapanmamış içimde bacaklar ortada. Bı kocam gördü ama rezil olmuştum 😅

Daha geçen gün yaşandı. Oğulcuğum sayesinde yine 2-3 saat uyuduğum gecelerden birinin sabahıydı. Eşimle kasaba gidelim falan diye konuşuyorduk, çocuğa 8374 kere çekilmiş kuzu kıyma alacağız :KK70: Ama biz dana eti tükettiğimiz için epey bir “kuzu eti-dana eti” muhabbeti dönüyor evde.

Eşim “bir de kanat alalım ya bayadır yemedim, çok özledim” dedi. O beyin yakan soruyu sordum ben de:

“Kuzu kanat mı?” 😂

Çok rezillikler oldu hergünde oluyor ama en büyüğü herkese rezil olduğumu anlatayım🥲 Balayının son günü bu yaşıma kadar içmedim eşimle tatilim bitmeden içeyim bende onla yaşayayım bunu deneyeyim dedim.Eşim kendini çok iyi bilir o hep kendinde bende içip içip bir şey olmuyor diyip duruyorum.Sonra şarteller inip inip kalkmaya başladı.Kendime bi geliyorum eşim yandaki yabancılarla turistlerle falan sohbette benim masamda üç kız.Bi uyanıyorum yan masadaki amca eşime bişeyler diyor bende ona kızıyorum ama herkes duyuyor eşimi savunuyorum.Bi uyanıyorum eşimi çok seviyorum diye ağlıyorum.Bi uyanıyorum gülme krizine girmişiz.Kızlara diyorumki ne kadar iyisiniz ama keşke banada kahve alsaydınız ne kadar ayıp falan oysaki ben içmişim kahveyi onuda hatırlamıyorum.Eşim beni yakın takibe almış bi yandan kırmaamış bi yandan durdurmaya çalışmış bütün gece barı rehin aldım saçmalıklarımla🙈video falan çekmiş eşim hala dalga geçer güler hatırladıkça bende gülüyorum çok fena rezil olmuştum hiç okadar sosyal olmamıştım kalabalıkta😄 Birdaha içmedim🙈Çok komikti ama kimseye anlatamadım utancımdan🙈

Sıra ben de o zaman 😂
Nişanlım benle şakalaşıyordu el şakası, gülmekten kendimi tutmakta zorlanıyordum yapma yalvarırım iyi değilim bir dur diye yüksek sesle söyledim hala devam etti çatır çatır *ssurdum daha fazla tutamadım, birbirimize baktık başladım ağlamaya.. 😭 ara ara şakasını yapıyor hatırlamak istemiyorum. 🫠
İkincisi işe nişanlımla beraber paten kayıyorduk freni durduramadım hızlıydı yönü değiştiremeden boş bir araziye doğru uçtum 😅
Bu şakaninin aynisini benimle eşim arasında oldu.Gidikliyorduk bir birimizi o ara artık gulmekten patliyorduk.Yapma yapma derken bir anda eşimden zart diye ses geldi.O an donduk bir kaç saniye sessizlik oldu bir birimize bakıyoruz.Ben ṣaşırdım eşimde belli etmemeye çalışiyor tabi ben bir anda bastîm kahkahayı adam kızardı.Bir anda boşluguma geldi tutamadım diye söylendi.Hala dalgasini geçerim hatırladıçka bende. Sevgililik dönemimizde olmuştu.🤣🤣🤣

tek kelimeyle harikasınız kızlarr ya bu saatte öldüm gülmektennn

bizde seneler önce eşimle tabi o zaman evli değildik tanışalıda çok olmuyo
adalara gezmeye gidelim dedik güzel bi vapur yolculuğu adada harika bi dolaşmanın ardından bi yokuşa geldik tabii bi ben türk filmlerinden fırlamış biri gibi illa tutturdum el ele tutuşalım koşarak iinelm aşağı
neyse kıramadı beni başladık koşmaya tabii ben bi gaza gelmişim uçuyorum neredeyse :KK55: birden bi köpek sesi geldi (çok korkarım köpekten) bn durmaya çalışıyom ama nerdeeeeee durmamın imkanı yok o kadar hızlanmışımki ayaklarım istem dışı haraket ediyo köpeğin üstüne üstüne koşuyom:KK53:
neyseki aşkım beni yavaşlatmayı başardı ama maaleseff yere kapaklanmama engel olamadı:KK53:
üstümdede en sevdiğim pantolon vardı dizi yırtıldı benimde diz kanıyo kaldırımın kenarına oturup bantlayalım dedik ama çok şanslıyımya gidip ısırganla bi bütün oldum:84: bide onun acısı eklendi ve en kötüsüde o kadar yolu dizi yırtık bi pantolonla geri döndüm bi bakan bidaha bakıodu yaa

Onların ilişki fena ama yaaa, şerefsiz kadına şişeyle tecavüz etmiş ama adli kayıt yok. Hiçbiri ispatlanamıyor
Aaa bak jonnhy den hiç beklemiyordum,al birini vur ötekine desene

Onların ilişki fena ama yaaa, şerefsiz kadına şişeyle tecavüz etmiş ama adli kayıt yok. Hiçbiri ispatlanamıyor
Zemberi senin izlediğin belgeselde doğru olduğu mu söyleniyor. ben internette okumuştum. Amber Heard’ın eski asistanı benim tecavüz hikayemi çaldı. Kendi yaşamış gibi anlattı demişti.

Azerbaycan Türkü bir sevdiceğim var, bazen dil konusunda anlaşamıyoruz. Malum, bazı kelimeler bizim için normal ama onlarda küfür.
Konu torpile geldi nasıl olduysa, ben başladım adam kayırma olayını anlatmaya.
"Kayırmak" kelimesinin onlarda çok ağır bir küfür olduğunu unutmam dışında bir sorun yoktu...
Sonuç, bana telefonun diğer ucundan bakan kocaman kahverengi gözler ve benim "Aaaaa hayır hayır, o kayırma değil," diye durumu toparlamaya çalışmam :KK70: Allah'tan annesi yoktu biz konuşurken vallahi toparlayamazdım :KK70:

Eşim değil ama eski sevgilimdi.Bu muhterem zatın evindeydim yeni sevgili olduğumuz zamanlardaydı bi gün kargosu geldi masaj aleti almış kendisine beraber bakıyorduk nasıl kullanılıyor falan, denedik.Kendisi bacağına falan yaptı sonra tutturdu senin bacağına da deneyelim diye. ben de regliydim son günü ve 1 hafta sürüyor reglim,bacaklarım orman gibi değildi ama hafiften uzamıştı kıllarım .Sonra kıl falan mı var niye uzatmıyorsun demişti bende hayır falan demeye kalmadan gülerek pat diye açtı bacağımı :halay:ya ne var bunda utanılacak birşey yok demişti ama utanmıştımrol kesmiştim bide hiç utanmamışım gibi.
Aynı kişiyle buluştuk yine ben arabada üstümü değiştiriyordum üşümüştüm altımdakini de çıkarmam lazımdı.Sonra nasıl olduysa sırtımdaki çizikleri gördü naptın kendine falan dedi bende tırnağımla çizmişim ya dedim ne kadar inandıysa artık.Halbuki jiletle almıştım sırtımdaki kıllları.Ne varsa şu kıl tüy işlerinden geliyo başıma ya :110:

bu anıda herhangi bir erkek yok...ama çok rezil.Diş kliniğinden çıkmıştım çarşıda yürüryorum baya da gittim ,herkes bana bakıyor Allah Allh ya diyorum niye bakıyorlar bana.Meğersem galoşu çıkarmayı unutmuşum o kalabalıkta cool cool yürüdüğümü zannedip ayağımdaki mavi poşetlerle piyasa yapmışım.

Zemberi senin izlediğin belgeselde doğru olduğu mu söyleniyor. ben internette okumuştum. Amber Heard’ın eski asistanı benim tecavüz hikayemi çaldı. Kendi yaşamış gibi anlattı demişti.
Doğru demiyorlar ama dava esnasında da manipülasyon devam etmiş. Emberın avukatı bir kapatıcı gösterip 'ember hayatının çoğunu bunlarla geçirmek zorunda kaldı' diyor. Sosyal medya kapatıcının piyasaya çıkış tarihinin emberın evliliğiyke uymadığından falan vuruyor. Halbuki olay marka değil mazeme orada. Bu ayak parmağını şişeyle parçalama meselesinde empati yapınca bana mantıklı geldi. Adam zil zurna sarhoş, sen de alkollüsün, gücün yetmedi işkenceyi engelleyemedin ve sabah kendine geldiğinde adamı uyur buldun, parçalamaz mısın o anda? Bana mantıklı geldi. Şiddet gören kadın öncelikle utancından gizliyor bazı şeyleri, karşısındaki bir yıldız, avukatlat akıl hocaları. Sen gizlenmeye çalışırken adan senin verdiğin her karşılığı kayıt altına alıyor. Mümkün mü, bence mümkün.

Her ayrıntıyı bilemeyiz tabi, sonuçta delil yok çoğu söylemle ilgili ama deep zaten alkolik, naif, meleksi bir alkolik olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Deliller hep emberın aleyhine ama bu davranışları tetikleyen bir şey de olmalı mutlaka.

X