eşinizin profilini bayan arkadaş arayan sitelerin birinde bulsanız naparsınız?

Eşimden böyle bir hareket olmaz..Eminim..Ama ola ki oldu,onu iki yıkar,bir sıkar,bunula da yetinmem bir de ütü yaparım..

:1shok: bikere alyansımı yüzüne fırlatmıştım gene aynısını yaparım
ve şunuda yapmaktan cekinmem :mymeka:

zeynepcim profilini ve aradıgı kadın özelliklerinimi yazmış bak terbiyesize,peki mailini ve şifresini neden vermiş.acaba ölesinemi yazmış yoksa gerçekten aklında birini bulmak mı vardı?çok merak ettim.sizin fikriniz ne sizce masummu?

aslında bende düşündüm,çoçuk kötü niyetli olsa niye arkadaşıma mail adresini ve şifresini versin,sonuçta ordan ögrenmiş arkadaşımda yaptıklarını,bayan arkadaş arama sitesine üye oldugunu,neyseki hiç bir kadına mesaj yollamamış paralıymış üyelik:)bilmiyorumki sizce profiline niye dogru şeyleri yazdı,en önemliside bekar yazmış medeni halini:))siizce ne düşüncedeydi bayan arkadaşlardan yorum bekliyorum.bir erkegin psikolojisini inceleyim.

biz evimize ilk internet baglatacagimiz zaman esimle acik acik konustum
1 ayni msn i kullanacagiz yani o ayri hesap acmayacak
2 pc salonda olacak yani oturma odasinda gözümün önünde
bütün gün calistigi icin zaten pc basina gecemiyor yani masa basi bir iste calismiyor eve gelincede benim gibi bir gardiyani var
üye oldugu sitelerin hepsini bilirim vede sifresini yani sorun olmadi bu gune kadar adamin yapacagi varsada yapamiyor

üyelik paralı diye mi vazgeçmiş bayan arkadaş edinmeye.hayret doğrusu.bence önemli olan kişinin niyeti dir.o yola çıkmışsa ve yolun bir bölümünde engel olması onu masum yapmaz.bu benim kendi fikrim.
suç işlenmeye başlanmış fakat sonuca ulaşamamış denir buna...

en iyisini yapıyorsun 68axaray arkadaşım süper bir hareket,önceden önlemini almak lazım degilmi.çok üzüldüm kızarkadaşıma ya,ahh bu erkekler.

bance mert arkadaşım senin gibi düşünmüyorum.mail adresini ve şifresinide karısına veren o,kötü niyeti olsa niye versin.hiçbirine cevap yazmamış üstelik.

biz eşimle beraber bir siteye üye olmuştuk testler falan vardı meğerse arkadaşlık sitesiymiş bizde herşeyimizi yazdık mail adreslerimizi bile birgün mail adresime mail geldi bir erkek benle arkadş olmak istiyor beni kendi listesine eklemiş tabi eşimide kızlar eklemiş hemen eşimi aradım allah rezil olduk dedim karı koca bunlar sapıkmı derler valla hemen üyeliğimizi iptal ettirdik .tabi eşim çıldırdı halanda mail adreslerime mail geliyor eşim sonunda mail adresimi değiştirdi.

sanal dünyanın tehlikelerimi,ilişkiler mi yozlaşıyor,giderek kirleniyormuyuz,güven mi yok oluyor,siz olsanız bu kadınların yerinde ne yapardınız?:1no2:

ben olsam sanal siteleriyle birlikte ona mutluluklar diler cekilirim.. oylelerinden adam olmaz... anladigim kadariyla turk erkegi cok sevgi dili dokmeye ustalar, hep caim cicim demesini bilirler eslerine ama arkasindan ne haltlar cevirirler. tabi bu herkes icin gecerli deil ama oyleleri cook
Allah muhafaza kutlu evlerden uzak olsun oyleleri

merhaba ben yeni katıldım ve bu durum benimde başıma geldi paylaşmak isterim ben biraz fazla cadıyım galiba onun önce anlamıycağı şekilde bi maile bakıcam bahanesiyle şifresini aldım çünkü hiç bişeyi hafızasında tutamadığını biliyordum ordanda sitedeki şifreyi alıp bütün profili değiştirdim hemde hiç bir erkeğin istemiyceği şekilde çok eğlenceliydi ve sonra kendi iptal etti bütün o abuk subuk sitelrdeki üyeliklerini ben bişey söylemeden çünkü yeniden yapıcağımı biliyodu ... :)

merhaba ben yeni katıldım ve bu durum benimde başıma geldi paylaşmak isterim ben biraz fazla cadıyım galiba onun önce anlamıycağı şekilde bi maile bakıcam bahanesiyle şifresini aldım çünkü hiç bişeyi hafızasında tutamadığını biliyordum ordanda sitedeki şifreyi alıp bütün profili değiştirdim hemde hiç bir erkeğin istemiyceği şekilde çok eğlenceliydi ve sonra kendi iptal etti bütün o abuk subuk sitelrdeki üyeliklerini ben bişey söylemeden çünkü yeniden yapıcağımı biliyodu ... :)

helal olsun sana.bravo...güzel fikir miş..

benim arkadaşlarımdan biri eşini sürekli aldatıyor,eşide öyle tatlı bir kadınki.arkadaş sitelerine giriyor.bir gecede bayanla sohbet ederken msn de yakalanmış eşine.. yine duydugum bir olayı aktarayım size .çok imrendigim bir çift vardı,eşi öle agırbaşlı,efendi,kadında çok hanım hanımcık,dersinizki mükemmel çift,hiç aldatmaz eşşini bu beyfendi asla dersiniz,bu hanım eşinin mailine girdiginde bayan arkadaş arayan bir siteye üye oldugunu anlamış,profil özellikleride eşinin aynısı,itiraf etmiş beyfendi tabi,öylesine üye olmuş siteye,paralı siteymiş,hiç kimseye mesaj yollamamış,istese para verip üye olup yollayabilirmiş ama yapmamış,amacı sadece resimlere bakmakmış,sadece seni seviyorum,özür dilerim gibi laflar etmiş.siz olsanız bu kadınların yerinde naparsınız,bu 2kadında görmezden gelip yuvalarında yaşamaya devam ediyor,neler oluyor bu erkeklere arkadaşlar,sanal dünyanın tehlikelerimi,ilişkiler mi yozlaşıyor,giderek kirleniyormuyuz,güven mi yok oluyor,siz olsanız bu kadınların yerinde ne yapardınız?:1no2:

zynepcim ben olsam boşanırım..şimdi diyeceksinizki bu kadar kolaymı hemen boşanmak...evt belki diil ama bu ciddi bir sorun ve bunları yapan hep yapar..yakalmak sorun diil takip eder yakalarsınız ama ömrümüz kocam ne yapıyor yeni bi siteye üyemi kimle görüşüyor vs.. gibi sorularlamı gecireceğiz??hayata bir kere geliyoruz..neden fedakarlık eden hep bayanlar oluyor?neden cocuklarımızı biz düşünüyoruz..artık bu zincir kırılmalı diye düşünüyorum..evlilik çift taraflıdır ve kadın kadar erkekte namusunu korumalı evlilik sorumluluğunu yerine getirmelidir...

Erkeklere rahat batıyor kaşınıyorlar monoton giden hayatlarına renk katmak ateşi içinde kıvranıyorlar aslında yanlarındakinin kıymetini kaybedince anlayacaklarını biliyorlar ama yakalanana kadar devam ediyim düşüncesindeler aptal olanları zaten yakayı ele veriyor biraz daha uyanık çakal olanları hele eşleri internetten falan anlamıyorsa bu oyunlara devam ediyor gidebildiği yere kadar tabi,tabi birde bu adamlar bunu kendi kendilerine yapmıyorlar karşılarında onlara cevap veren ilgi gösteren hemcinslerimizde var sağolsunlar öyle ortada kalmış,hayatında düzgün bir ilişkisi olmayan ancak öyle sanal alemde chatten falan eğlenmeyi amaçlayan kadınlarda bunlara karşılık veriyor.Yani karşılıklı her iki cinste bir halt ettiklerini sanıyorlar ama neler kaybettiklerini unutuyorlar.

mrb canım, ev diyosun da yapmak isteyen evinde değil, işyerinde de yapar, ya da dışarda internet cafelerde falan yani evde olmaması çözüm değil.

bencede bak arkadasın eşi site kiralamış arkadas bulma sitesi orda konusuyolarmış eşidebiliyo bişi yapamıyo

içinde varsa adamın evde de yapar bulduğu heryerde de yapar. ve şunada eminimki bu netten aldatma veya arkadaşlık sitesine üye olma eylemini gerçekleştirmiş olan her erkek mutlaka bunu sürekli yapar. siz üyeliğini silseniz yada msn şifresini kırsanız ne olur yenilerini almak adamın 5 dak. sını alır. bunlarıda bulmanız imkansız olur öyle deilmi. arkadaşlar insanın içinde olcak bazı şeyler kimse kimseye zorla yada güzellikle bişey yaptıramaz. annemin bir lafı vardır ''takma akıl fayda etmez akıl insanın kendinde olcak..''

X