eşinizin profilini bayan arkadaş arayan sitelerin birinde bulsanız naparsınız?

arkadaşlar tüm erkeklerin köküne kibrit suyu ölemi denir:))hepsi mal bu erkeklerin ya,kocam hariçç:))karısını aldatan erkekler maldır.evdekinin degerini bilmeyen ele deger verir mi,evli erkeklere inanan kadınlarda süzme mal:)))mal mal yaşasınlar birlikte,ben olsam napardım biliyormusunuz aldattıgını anlayım,bir bayanla en ufak münasebeti olsun pipisini koparır motor kızın eline veririm.öbürününde vajinasını deşerimki bidaha yapamasın o işi öle pisligin çoçuguda olmasın.abarttımmı bayanlar,bence az bile diyenler çoktur eminim:)))

Ne acı bir durum bu. Bİrkaç yıl öncesine kadar çoğu tanıdığıma bilgisayar alın mutlaka çocuk erken yaşlarda tanışsın teknolojiyle diye öğütler verirdim şimdi resmen teknoloji düşmanı oldum. Şu anki düşüncem eğer işle ilgili olarak çok gerekmiyorsa bilgisayar almamak.

peki ayrılırmısın şule.kimse ayrılırım diyemiyor neden acaba?

Şayet sitelere girse,arkadaşlıklar kursa,benden saklasa ki elbette saklanır ve bunu ben yakalarsam..

Emin ol boşanırım..Hayatta

Asla fikirlerimden geri adım atmam

Asla evladımı başkasına güvenmem

Asla sadakatsizliğe gelemem..Yeryüzü gökyüzüne değse affetmem affetmem..

İster inan,ister inanma..Ben evliliğimde virgülü asla kullanmam.Eşimde bunu çok iyi bilir..Severek evlendik,çok mutluyuz,onu benden ölüm ayırır ama şayet insanoğuludur böyle bir şey olursa,beni asla bir daha kazanamaz..

Ilk isim o bilgisayari camdan atmak olurdu. Kabullenebilir bir durum degil bu. Bu Internet evlerimize girdi girerli cogu insanin düzeni ve yuvasi yikildi.

Artık herşeyi o kadar çabuk tüketiyoruz ki... Ne tadı kalıyor ne anlamı. Her kavramın içini çabucak boşaltıyoruz.

Yozlaşma diyorlar ya adına, ne güzel söylüyorlar. Bunun adı gerçekten de böyle.

Eskiden insanlar ilişkileri nasıl yaşarlarmış, şimdi nasıl yaşanıyor. Bir bakışmayla, bir mendille aşklar başlarmış ve mezara kadar gidermiş. Şimdi birinden ayrılınca aynı gün başkasıyla da beraber olunabiliyor bu devirde.

Eski bağlılıklar, eski kutsal birliktelik yeminleri nerede?

İnsanların önünde hazır herşey, bir anda herşey olabiliyor. Çıkalım, evlenelim...

O adamların aradığı heyecan, adrenalin; o adamların hissettikleri tatminsizlik, güvensizlik; o adamların ruhunda olan karaktersizlik, sadakatsizlik...

Yaşama heyecanını, ayakta durma gücünü, aynı yolda yürüme huzurunu benden alamıyorsa bunun adı zaten evlilik olmaktan çıkar diyorum ben.

Aynı evin içinde birbirine rol yapan iki yabancıya dönüşürüz sadece...

Ben ne yapardım... Allah büyük konuşturmasın hiçbir zaman. İnsan yaşamadan ne yapacağını bilemez. Ancak çok, çok nahoş bir durum.

Allah kimseye yaşatmasın...

cnm ağzına sağlık ne güzel yazmışsın.

Kızlar hiçbişey yapılmıyor,inanın,inkar edip,ben değilim diyip,ucuz yalanlar söyleyip çıkıyorlar işin içinden,yalvarıp,ağlıyorlar ;derslerini alırlarsa yapmazlar,almazlarsa devammmmm,

belki bu duruma duşen bayanlar bıde her zamankından cok sevgi göstermeyi denese eşi girmez chata. ne dersiniz?

geçenlerde bi sitedede konuşma vardı eşime dinlettim. aldatan eş affedilmelimi, bir aldatan birdaha aldatırmı, hangi durumlar aldatmadır vs soruları psikoloğ ve iletişim uzmanlarının yorumlarıyla anlatmışlar..

psikoloğ bir kez aldatan tekrar aldatır diye birşey yoktur diyor.
iletişim uzmanı ise eğer affederseniz kesinlikle tekrarı olur diyor.

hangi durumlar aldatmadır sorusunun cevabı ise sizinle olmadığı her dakika başkasıyla beraber ise aldatmadır diyor. kısaca internette aldatmada aldatmadır diyor.

işin ilginci iletişim uzmanına göre aşık insan aldatamaz :1no2: hatta aklından bile geçmez miş. geçiyorsa aşık değil miş

geçenlerde bi sitedede konuşma vardı eşime dinlettim. aldatan eş affedilmelimi, bir aldatan birdaha aldatırmı, hangi durumlar aldatmadır vs soruları psikoloğ ve iletişim uzmanlarının yorumlarıyla anlatmışlar..

psikoloğ bir kez aldatan tekrar aldatır diye birşey yoktur diyor.
iletişim uzmanı ise eğer affederseniz kesinlikle tekrarı olur diyor.

hangi durumlar aldatmadır sorusunun cevabı ise sizinle olmadığı her dakika başkasıyla beraber ise aldatmadır diyor. kısaca internette aldatmada aldatmadır diyor.

işin ilginci iletişim uzmanına göre aşık insan aldatamaz :1no2: hatta aklından bile geçmez miş. geçiyorsa aşık değil miş

Ne güzel bir paylaşım...
yerimseniben

garibim eşim bilgisayarın "b" sinden anlamıyor onun yüzünden oldukça rahatım ben. ama olursa ne yapardım bilemiyorum

garibim eşim bilgisayarın "b" sinden anlamıyor onun yüzünden oldukça rahatım ben. ama olursa ne yapardım bilemiyorum

canım merhaba :1hug:kız sakın ölee düsünmee ne domuzlarr onlarr bilemezsin aa ne kibar adam dediğin de öküss malesef aman ne kadar masum dediğinde canım inan bana BU DÜNYADA ÖLE BİR ERKEK YOKK canım benim sonuçta erkek yapar valla sen yinede temkinli oll :1hug:a.s.

Aynı sey benimde basıma geldi ve ben bunu tesaduf olarak ogrenmıstım. Dunyayı basına yıktım tabı. Oda sadece meraktan uye oldugunu ne kımseye bısey yazdıgını nede kımsenın ona bı sey yazdıgını soyledı aldım sıfrelerı baktım dogru soylemıs ama guvenımı kırdı bı kere ve eskı guvenımı kazanması epey bı zaman aldı. Arada bı aklıma gelınce karıstırırım maıllerını. :eek:klava:

gayet sakin bi şekilde bi kaç site daha var üye yapalım eksik kalma falan derim dalga geçer gibi..sonra alır o monitörü fırlatırım..hiç tahammülüm yok yaaa:mymeka:

ben bunu gerçekten yaşadım.tam dediğin 2. kadınınki gibi oldu.eski nişanlımın msnsine girdim.maillerin çöp kutusunda 20 mail vardı baktım hep o tarz siteler.tabi ordan profilini falan buldum eklediği kızları falan.ve orda aradığı kadın profili benim tam tersim ben sarışınım adam esmer yazmış.öle yani.sonunda ne mi yaptım.yukarda dediğim gibi nişanlımken eski nişanlım oldu sırnaşık şey...

neden yeni evli çiftlerin evlerinde çeyiz gibi baş köşede bilgisayara oluyor ki..ben bunu hiç anlmıyorum..kesinlikle evlendiğimde evime bilgisayar girmeyecek..

Valla,Allah'a şükür,bu benim bilgisayarım.Eşim geçen yıl hediye olarak almıştı bana.Ve asla da ilgilenmez,başına bile oturmaz..Bana da kızıyo aslında,ama napiim KK bağımlısı oldumşutarafagitti
Konuya gelince,bence de bir erkek bilgisayarın başında vakit geçirmeye bayılıyorsa maalesef bizimki gibi masum yerlere takılmaz.Mutlaka birşekilde canımızı sıkacak şeyler yapacaktır..Valla,böyle birşey yakalarsam,hiç şansı yok.Arkama bile bakmam,olay bitmiştirKötü Kazen

arkadaşlar eskiden kızlar ulaşılmazdı,öyle evli bir erkekle olacak kızı bulacaksında,görüşeceksinde...ama artık hersey o kadar basitki,internete gir,bilmem kaç tane kız elinin altında..hersey okadar basitki artık,erkekler zaten aldatmaya cok musait yaratıklar,hemen ipleri salıveriyolar..işte böyle kızlar,bilgisayar geldi evlerimize,mertlik bozuldu maalesef:kızgın:

Ben De Yaşadim..affetmiyormusun Guven Sifir..neden Bilmem çocuk Için Idare Ediyor Ve Yaşiyorsun Maalesef

öncesinde bu tür hikayeler duydugumuzda şoke olur, inanılmaz tepkiler verirdik
sonra yavaş yavaş aşinalık kazandık şaşırmamaya başladık daha az tepkiler verir olduk
şimdi ise normal karşılıyor; "evinde, iş yerinde pc ve internet olan her erkek yapar!" diye düşünüyoruz...
söylenecek çok şey var ama ben tembellik yapıcam bugun biraz;

BİZ BÜYÜDÜK ve KİRLENDİ DÜNYA...

X