eşinizle damak zevkiniz uyuşuyormu?

malesef ben bu konuda çok dertliyim.
eşimle hiç uymayan bi damak tadımız var.et yemez,etli kıymalı yemek yemez
balık yemez,domatez,biber,zeytin,reçel yemez. kahvaltı olarak yediği tek şey peynirli yumurta. akşam yemeği'de sadece sebze.hamur işlerindende patatesli börek ve salataları sever.tatlı yemez sadece pudink yer.mercimek çorbası ve yayla çorbasından başka çorba içmez.aaayyy ben çok dertliyim kızlar.resmen işgence çekiyorum.:kızgın:

ah ah ben bu konuda o kadar dertliyim ki anlatamam eşimle damak zevkimiz hiç uyuşmaz:1no2: o etçi hep etli yemek olacak balık tavuk türü olacak mesela kıymalı taze fasulya yaparım bana yazık bu kıymaya fasulyenin içinde köfte yapsan daha iyi olurdu diyor :uhm:ben sebze yemekler,ni çok severim ama ağzına bile almaz hatta bir gün ona kızdım ıspanak yemeği yaptım adam jeyyarne yaptı bilseniz dışarıda yedi yemek tabiki benle.işte bende her akşam ne pişirecem diye düşünmekten bunaldım:eek:klava:

allaha şükür eşimle damak zevkimiz aynı.ben et sevmem o yemesemde olur diyo düşkün değil ama tavuk,balık ve sebze ile besleniyoruz eşimde bana sen bilirsin aşkım hangisi sağlıklıysa onu yiyelim der zaten eşim balık işi ile uğraşıyor haftanın her günü balık yesek bıkmayız.ama sağolsun hergün kahvaltı bile olsa gık demez canım kocam allah razı olsun..

mantı:1no2: sevmesi dışında hepsi de uyuşuyor sebze ve et yemeklerinin hepsinde aynı tadları seçiyoruz

bizimki çok et sever bizde sevmezdik ailecek
yemekten kiol aldım zaten et senağlama
uyuşanlar var ama genelde uyuşmuyo azıcık başım dertte

aynen bizimki de arkadaşım onun yüzünden kilo aldım sebze hiç yemez 55 kiloydum 62 oldum çok canım sıkılıyor rejimdeyimmm

kocamla yemek zevklerimiz aynı..ikimizde abur cuburu da çok severiz..zor değildir Allah razı olsun.bütün gün gezeyim,akşam gelsin yumurta kırıp yiyelim..tek kelime etmez ağzını açıp..
yeterki surat yapmayayım!:1rolleyes:

yemeklerde sorun yokta genelde tatlilarda farkli damak tatlarimiz.doguma gidicem nerdeyse kizima baklama actim canim cekti immmm esimde hic sevmez .neyse ilk kez yapiyorum bende baklava bu arada bi tadina bak diye kendimi yerlere atacaktim nerdeyse yalvar yakar bakti ehhh iste dedi.sabah bi kaltim tepsinin yarisini gece yemis ayyy hayatim cok guzel olmus demezmi.simdi tutturuyo baklava ac diye bendeiki cocukla hee bi baklavam eksikti diyorum.yani tatlilarda pek ugusmuyo

hiç bellı degıl aslında 2mızınde ortak ne uyusmaz ne uyusur .......

X