Eski diziler (80-90'lı yılların dizilerin unutulmaz dizileri)

senağlamasenağlama off eskiler yaaaa:çok üzgünüm: cesur ve güzel,yalan rüzgarı,dallas,ilk öpücük,bizim ev,küçük ev,gençlik rüzgarları,hayat ağacı,beverly hills,şeker kız candy,altın kızlar,la nena,manuela,a takımı,görevimiz tehlike,alf,mavi ay,şehnaz tango,ferhunde hanımlar,süper baba offfff ya gözlerim doldu yemin ederim nasıl heyecanla beklerdim ilk öpücüğün başlamasını okuldan gelince formamı bile çıkarmadan geçerdim tv karşısına ne günlerdi ya:eek::asigim:senağlama

cogu gozumun onunden bır anda gectı nerde o gunler yaa helede manuela vardı ıkızı ısabel falan aılece seyrederdık :Roflol:
helede bızımkıler o gunlerı o kadar ozluyorumkı tekrarını bıle ızlemekten zevk alıyorum bızımkıler dızısının,tabı yayında olsa suan keske:çok üzgünüm:

ben cosby ailesini çok izlerdim çom ta severdim. bir keresinde tabi o zamanlar ilkokula gidiyodum. karnım ağrıyo diye yalan söylemiştim anneme sırf o diziyi izleyebilmek için heeeee:roflol:

ben cosby ailesini çok izlerdim çom ta severdim. bir keresinde tabi o zamanlar ilkokula gidiyodum. karnım ağrıyo diye yalan söylemiştim anneme sırf o diziyi izleyebilmek için heeeee:roflol:

:roflol::roflol: valla ben de çok yaptım öyle şeyler:1rolleyes: zaten ya tv izlemek istediğim zamanlar ya da sözlü olacağımız zaman hasta moduna girerdim:roflol::roflol:

:roflol::roflol: BENDEEEEEEEEEEEE..................

:roflol::roflol: unuttuğum bişey daha var:1rolleyes: beden eğitimi dersleri olduğu gün ya midem ağrır ya da belim tutulurdu :roflol: 1 sene boyunca hiç takla atmadığım oldu:roflol: en sonunda hocam bana kızm hafta içi bahçede cirit atıyorsun beden dersinde komalık oluyorsun dedi:roflol: yıkıldık tabi gülmektentatlicadiarzu

:roflol::roflol: unuttuğum bişey daha var:1rolleyes: beden eğitimi dersleri olduğu gün ya midem ağrır ya da belim tutulurdu :roflol: 1 sene boyunca hiç takla atmadığım oldu:roflol: en sonunda hocam bana kızm hafta içi bahçede cirit atıyorsun beden dersinde komalık oluyorsun dedi:roflol: yıkıldık tabi gülmektentatlicadiarzu

:roflol::roflol: bari biras rol yapaydın ya benim çok iyi tekniklerim vardı canııııııııııım:dance:

yaaaa bende cosby ve alfı çok severdim hatta bir ara takrar verdiler seyrettim bidaha,bide ben ilk okuldayken cesur ve güzeli oynardık kızxlarla,sonra kuzenler,görevimşiz tehlike,perihan abla,ferhunde hanımlar ,süper baba süperdi ya bence çoçukluk güzeldi kızlar büyüdük artık

aa evet isabel i yanlis hatirlamiyorsam yuzu yanik mi yara vardi yuzunde ,sari upuzun saclari vardi ..flimde bi guzel isabel vardi bide o yanik yuzlu vardi ... dogru hatirladim insallah guzeldi tabi eski diziler ´..hem hicbiri birbirine benzemiyordu ..simdi hepsinde ayni konular ayni taklitcilik ..cok dizi var ama iclerinde ayirsan bir kac tanesi guzel ...

aa evet isabel i yanlis hatirlamiyorsam yuzu yanik mi yara vardi yuzunde ,sari upuzun saclari vardi ..flimde bi guzel isabel vardi bide o yanik yuzlu vardi ... dogru hatirladim insallah guzeldi tabi eski diziler ´..hem hicbiri birbirine benzemiyordu ..simdi hepsinde ayni konular ayni taklitcilik ..cok dizi var ama iclerinde ayirsan bir kac tanesi guzel ...

bende öyle hatırlıyorum yara vardı sanki.

alcanzar (yıldıza ulaşmak) vardı ben o zaman orta bire gidiyorum
eduardo capetillo oynuyordu ve ben ona aşıktım kart postallarını biriktiriyordum rüyalarıma bile giriyordu
eskiyi hatırladım ne çok dizi bitirmişiz marianalar falan vardı erkekler bile izlerdi
şimdi çok yaşlanmış hissettim kendimi...................................................

gerçekten çok güzeldi. şimdiki diziler hep birbirine benziyor. ailece oturup pembe dizi izlediğimiz zamanları inanın çok özlüyorum:KK43:(((

arkadaşlar hepimiz bu dizilerle çocukluğumuza döndük. Aslında hepsi tekrar oynasada tekrar tekrar izlesek hepside kaliteli ve güzel dizilerdi ben bazen kanallara mail atıyorum inş. birgün sonuç alıcam.

X