Eski diziler (80-90'lı yılların dizilerin unutulmaz dizileri)

kara melek ,ates dansi,rosalinda(thalia nin dizisiydi),of of hele o seker kiz candy yokmu orta okula gidiyodum ozmnlar......
ordaki candy nin asik oldugu cocuga bende asiktim......ay ne salakmisin ya
bence 90 larda genligini geciren son nesil olarak cok sansliyiz .....a.s.

süper baba ve Yeni Türkü' nün o eşsiz dizi müzikleri :KK43:( şimdi o günlere gittim diğerleri çok gelmiyor aklıma...

cosby ailesi,bide şu ikiz kıs bebekler vardı ismi aklıma gelmedi.yalan rüzgarı pek anlayıp seyretmezdim ama hatırladığım o dizi başlayınca Türkiye'de ev hanımları hayattan kopardı.mahallede hiç bir kadın göremezdin ..sonra maviay ama hiç hatırlamıyorum..köleli bi dizi vardı.bide dallas vardı başlama müziği ve bşlarkenki görüntü aklımda atlar falan vardı alf,,altın kızlar ,susam sokağı,bizimkiler ailecek başlamadan tv karşısında olurduk. mahallenin muhtarları , süper baba,perihan abla çok seviyordum.kuzen larimine vardı bide komadi çok seviyordum bunlar hepimizin beynine öğle yerleşmişki içeriklerini pek hatırlamassakta ö dönemde küçüük olanlar için ..ne güzel sıcacık ve zararsız dizilerdi ahh ahh şimdi tekrar koysalar bi solukta izlerim ..sanki bizim bir parçamız akrabamız olurlardı o dönem dizileri...

Kücük hanim vardi.
baronla baronesin, kölelere yardim eden kizi,bastio vadi bidene orda...
kunta kinte vardi yanlis aklimda kamadiysa,
gec vakitte, dük caddesi düsesi diye bi dizi vardi,

tarzan vardi. aaaaaaaaaa:roflol:

ilk öpücük ve gençlik rüzgarlarını tekrar istiyorum,bende onların şarkılarını sadece duyduğum kadarıyla uydurup uydurup eşlik eder söylerdim,hatta gençlik rüzgarlarındaki coannayla krikriyi o kadar çok severdim ki,onlarla yatıp onlarla kalkardım yaa,ilk öpücükte de cüstin le jerom du sanırım.anetin saçlarına uyuz olur o la laa derdim kızlar ya tekrar yayınlasınlar onlarııı,şimdikilerden çok daha güzel olur senağlama

7th heaven vardı, TRT 1'de 'kalabalık ve mutlu' adıyla senelerce yayınlanmıştı. Ne severdim.. olsa da izledik

X