Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Eski kadınların saçlarından istiyorum.. Bir bakın hanımlar..

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Öyle 80lerin kabarık doğal saçı, ancak Afro-Amerikanlarda var. İlla işlem ister.
80ler saçı için ne yapılması gerektiği belli:
1)Aslan yelesi saç kesimi-Bol kat
2)İnce perma
3)Bol krepe
Tamam 80ler saçı bu.

Ayrıca evde, siyah saçı sarıya döndürmek de ne bilim... Sonucu hayal kırıklığı olacak işlere girişmeyin, iyi bir kuaföre gidin.

Saçlarınız ne renk? Geçen gün kahverengi yapacağım derken evde saçımı siyah yaptım. Kuaföre para vermeyeyim diye evde kendim açmaya kalktım alacalı oldu. Sonra kuaföre gittim normalde 100₺ verip çıkacakken 350₺ verip saçımın yarısını da kestirmek zorunda kaldım.:KK48:

Evde yapmak zor, iyi bir kuaför bulmaya çalışın bence

Evde kestane rengi saçlarımı sarı yaptım yapmasına ama uçları kesmek zorunda kaldık. Ombre seti almıştım heveslenip, hepten sarışın olmak zorunda kaldım. Felaket yıpranıyor ve kuruyor. Evdeki bulgurdan olmayın da...

Saçlarınız ne renk? Geçen gün kahverengi yapacağım derken evde saçımı siyah yaptım. Kuaföre para vermeyeyim diye evde kendim açmaya kalktım alacalı oldu. Sonra kuaföre gittim normalde 100₺ verip çıkacakken 350₺ verip saçımın yarısını da kestirmek zorunda kaldım.:KK48:

Evde yapmak zor, iyi bir kuaför bulmaya çalışın bence
Geçmiş olsun

Merhaba Hanımlar,
Hayatım boyunca 80 lerin 90 ların saç modasını beğenmişimdir. Yerli yabancı dizilere ,filmlere bakıyorum kadınların saçları sanki barbie bebek saçı gibi duruyor. Kabarık hacimli yumuşak duruyor. Bunu ben neden yapamıyorum:63: Saçların ince telli ve az. Saçlarımı açıcı ile açmayı ve sarı yapmayı düşünüyorum çünkü saçım siyah ve kafa derimin rengi gözüküyor kötü bir görünüm oluyor. Bana başka öneriniz var mı nasıl öyle görünebilirim:KK64::KK64:
İnce telli saçını açarsan o dediğin sacları zaten yapamazsın hacimli kabarık kendine gel :KK53:

Hanımlar saçım yağlı zaten yine de çok mu zarar görür ki:KK57::KK57: Youtubeda videolara bakıyorum yapan birsürü kız var ben dr heveslendim yapabilirim diye ama beni korkuttunuz:KK70:

Hani o kapkara saçlarınızı sarı yapıyorsunuz, 10-15 gün sonra dipler kara kara çıkıyor, hele bir de kaşlarınızı simsiyah kalın kalın boyuyorsunuz ya o sarı saçın altına çok şahane, muhteşem, über güzel oluyosunuz 🙄 (linç geliyeah)

Koyu renk saçı evde ya da kuaförde sarıya kadar açıp, üstelik hacimli ve yumuşak olmasını beklemek çöle kar yağmasını beklemek gibi bir şey.

Hanımlar saçım yağlı zaten yine de çok mu zarar görür ki:KK57::KK57: Youtubeda videolara bakıyorum yapan birsürü kız var ben dr heveslendim yapabilirim diye ama beni korkuttunuz:KK70:

Korkmalısın da zaten.
Ben kuaförde açtırdım, birden olmaz yapma etme dedi.
Sonra lastik gibi oldu saçlarım, taranmıyordu bile böyle çektikçe uzuyorlardı.
Kestirmek zorunda kaldım sonra 5 yıl aldı uzaması böyle:)

Edit: Simsiyah boyatıp kendi rengime dönmek istemiştim. Ki senin istediğin kadar sarı da değil saçlarım, altın falan.

Korkmalısın da zaten.
Ben kuaförde açtırdım, birden olmaz yapma etme dedi.
Sonra lastik gibi oldu saçlarım, taranmıyordu bile böyle çektikçe uzuyorlardı.
Kestirmek zorunda kaldım sonra 5 yıl aldı uzaması böyle:)

Edit: Simsiyah boyatıp kendi rengime dönmek istemiştim. Ki senin istediğin kadar sarı da değil saçlarım, altın falan.
Peki ben bu siyah saçlardan nasıl sarıya geçebilirim 🙄 Yani tenime daha yakışacağını düşünüyorum sarının

Peki ben bu siyah saçlardan nasıl sarıya geçebilirim 🙄 Yani tenime daha yakışacağını düşünüyorum sarının

Kesinlikle paradan kısmadan, iyi bir kuaförde ve ton ton/yavaş yavaş açarak.
İlk sapsarı olmak istedim platin gibi, o zaman 5-6 ayda açmıştım ve saçlarım hala yumuşacıktı :)
Sen siyahtan başlıcaksın biraz daha zaman alabilir.
Bir arkadaşım var zırt pırt renk değiştiriyor mesela saçlarının yıprandığını görmedim hiç ama iyi para gidiyor:)

Bence hintlileri arastırmak lazım. At yelesi gibi kadın erkek genç yaşlı
Ben araştırdım paylaşıyım sizinle :KK70:

Hindistan cevizi yağı kullanıyorlar. O yüzden dökülmüyor onların saçları

Konu sahibi ben çok şey kullanmışımdır. Kozmetik ürünlerden bekleme o mucizeyi doğal ürünlere yönel onlar kabartır. Filmdekiler ne kadar tam hatırlayamadım onlar kadar olmasa da sönük durmaz

Çok net konuşacağım lütfen dikkate alın.
Eğer evde tek seferde açıcı ile ince telli seyrek saçı açmaya kalkarsanız açacak saçınız bile olmaz.
Bu işlemin önce düşük volümlerle birkaç seferde yarım ton açılarak yapılması lazım. Yoksa çingene işi olur dipler ısıdan dolayı açık gibi uçlar da koyu ton kalır üstüne üstlük yeşerme olabilir.
Ayrıca saç renginizi açarsanız asla o yumuşak kabarık saçlara ulaşamazsınız.
Aksine uçları süpürge ucu gibi sert sert durur.
Bence saç renginize büyük radikal bir karar uygulamadan havalı kesimler denemelisiniz.
Hem saçı yoğun gösterir hem de yıpranmaz.

Siyah saçı evde sarı yapmaya çalışmak bence hic mantıklı değil. Yanmasa bile alacalı olur rengi. Sarı olsun derken turuncu saclarla da dolasmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi durumunuz cok kötü değilse bi kuafore gidin mutlaka. Bir de şey var, dipleriniz siyah çıkınca sarı sacta hos olmuyo. Kuaforde ombre tarzı yaptrsanız pek yesilcam saçı olmaz ama daha guzel durur bence. Ve saçınız ince telli ve sonukse ne yaparsanız yapın oyle dolgun gorunmeyecektir. Yapısı o degil çünkü.
Bi de yesilcam saçı diyince de benim aklıma direk türkan sorayın koyu renk saçları geliyo sari degil de.

Son olarak bir sey sormak istiyorum. Saçınızı boyamaya karar verdiginize göre arastırmıssınızdır. Bu saçı açtıktan sonra kullanılan tonerler nerede satılıyor ben hic bir yerde bulamadm da

5
Amla yagi suruyor onlar galiba
Ben araştırdım paylaşıyım sizinle :KK70:

Hindistan cevizi yağı kullanıyorlar. O yüzden dökülmüyor onların saçları

Konu sahibi ben çok şey kullanmışımdır. Kozmetik ürünlerden bekleme o mucizeyi doğal ürünlere yönel onlar kabartır. Filmdekiler ne kadar tam hatırlayamadım onlar kadar olmasa da sönük durmaz
Inatla sonuk ciliz cansiz saclarda vucutta vitamin eksik olmasin.sonra bide tas olarak hematit sac cikarma guzellestirmeye yardimci diye biliyorum

X