Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Eski kadınların saçlarından istiyorum.. Bir bakın hanımlar..

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Hani o kapkara saçlarınızı sarı yapıyorsunuz, 10-15 gün sonra dipler kara kara çıkıyor, hele bir de kaşlarınızı simsiyah kalın kalın boyuyorsunuz ya o sarı saçın altına çok şahane, muhteşem, über güzel oluyosunuz 🙄 (linç geliyeah)

Koyu renk saçı evde ya da kuaförde sarıya kadar açıp, üstelik hacimli ve yumuşak olmasını beklemek çöle kar yağmasını beklemek gibi bir şey.
Linç geliyeah 😁😂

Valla ben genelde oya Aydoğan saçı seviyorum, eğer fon cektireceksem açıp fotosunu gösteriyorum. Sanırım o da 70 ler sonu modeli😁 gerçi yeni yeni başladım çünkü ben kendimi bildim bileli yoğun kahkül kullanan bir insanım. Yeni favorim oya Aydoğan fonu 😁😁

Merhaba Hanımlar,
Hayatım boyunca 80 lerin 90 ların saç modasını beğenmişimdir. Yerli yabancı dizilere ,filmlere bakıyorum kadınların saçları sanki barbie bebek saçı gibi duruyor. Kabarık hacimli yumuşak duruyor. Bunu ben neden yapamıyorum:63: Saçların ince telli ve az. Saçlarımı açıcı ile açmayı ve sarı yapmayı düşünüyorum çünkü saçım siyah ve kafa derimin rengi gözüküyor kötü bir görünüm oluyor. Bana başka öneriniz var mı nasıl öyle görünebilirim:KK64::KK64:
Kiz onlar hep peruuuuk 😅

Saçın zaten ince telli ve azmış. Sarı yapman için açılması lazım. Olan saçında bi nebze de olsa yiprancak. Ayrıca her ay dip boyası gerekecek
Benim saçlarım 10 senedir sarı
Ama kalin telli. Baskasinin saçı olsa kafasinda sac kalmamıştı valla.

Hem sürekli masraf yapacaksınız, hem de saçınız yıpranacak. Üstelik ince telli ve az saçınız olduğundan istediğiniz modele ulaşmanız da zor. 200-400 tl arası fiyatlarda çok güzel sentetik peruklar var denemeyi düşündünüz mü hiç ?
Ekleme: Ben istediğiniz saç modelinin 80lerin Kim Wilde’i gibi olduğunu sanmıştım. Victory rolls yapmanız çok zor sentetik peruklarla hem ısıdan etkileniyor hem de çoğu kahküllüdür.

Merhaba Hanımlar,
Hayatım boyunca 80 lerin 90 ların saç modasını beğenmişimdir. Yerli yabancı dizilere ,filmlere bakıyorum kadınların saçları sanki barbie bebek saçı gibi duruyor. Kabarık hacimli yumuşak duruyor. Bunu ben neden yapamıyorum:63: Saçların ince telli ve az. Saçlarımı açıcı ile açmayı ve sarı yapmayı düşünüyorum çünkü saçım siyah ve kafa derimin rengi gözüküyor kötü bir görünüm oluyor. Bana başka öneriniz var mı nasıl öyle görünebilirim:KK64::KK64:
Onlar peruk

Benim saçım tarif ettiğiniz gibi, hatta haddinden fazla hacimli olduğunu iddia edenler var ama ben sallamıyorum, öyle seviyorum deyip kapatıyorum konuyu :)

Saça çok işlem yaparsanız, çok ürün kullanırsanız, şampuandan sonra saç kremi kullanırsanız, her gün fön-maşa-düzleştirici kullanır sürekli ısıya maruz bırakırsanız o dediğiniz saç tipini unutun.

Doğuştan seyrekse yine unutun, saçın öncelikle gür olması lazım.

Yine de daha da önce de denmiş anca ince perma, krepe filan yapılması lazım seyrek ve ince telli saçın o hale gelmesi için.

X