Eski sevgili yazınca ve sen cevap verince sonrasında neden umursamaz davranır?

Bak ben evimide diziyorum şuan kiracıyı çıkardım evimi boyattım Tem izlettim eksiklerini giderdim değiştirdim düzelttim; Oturma gurubumu aldım, Beyaz eşyamı aldım, köşe takımımı yaptırdım, Televizyon ünite mi ve televizyonumu aldım.
Bu ne ya, mal beyanı mi yapmış?
Asgari ücret zammı ile beraber her şeyin fiyatı artacağı için şimdiden almış işte hazır ev varken. Sen girersen sen varsın, olmadı annesi yenisini bulur. Çok da dert değil , adam koymuş kafasına evlenir yakında biriyle
Sana küfür eden adamla ne işin var? Şöyle mi yaptı, böyle mi düşündü...hiç de empati kurmaya gerek yok. Kız arkadaşına küfür eden adam malın önde gidenidir, onla empati bile kuracak kadar küçülemem.
Yerinde olsam mesaj atıp cevap icin dakika sayacağima "yeni yıl zamları gelmeden almakla iyi etmişsin, ben de saç kurutucu aldım , ayakkabı aldım, bir de anneme airfryer aldım" yazardım 😂

"Sorduk mu?" deseydin .. "Burada beni ilgilendiren birşey yok, bak işine hadi gülüm yandan yandan" diyeceksin.Öküzün trene baktığı gibi bakakalacak..

Eski sevgili neden kendi kendine vicdan yapar ,? Yani sözde öyle.Ve her zaman ki gibi hatayı karşısındakinde görür zerre pişmanlık duymaz gerçekten anlamıyorum? Madem yazıyorsun aylar sonra neden iki üç saatte bir yazıyorsun eskiden saniyesinde mesaj yazan biri olarak ? Gerçekten de benim için elinden geleni yaptığına inanıyor şaka gibi bu nasıl bir insan ? Biri bana söyleyebilir mi ? Ne amaçla yazıyor üstelik kendi kendine gidip instadan engelliyor halbuki ordan yazmiyorum kendisine bir yerde engellese diğer mecra açık whatshapp gibi ,,, benimle alay ediyor olmasın ? Bu kadar ruhsuz duygusuz olabilir mi ? Görmesin duymasın o zaman neden rehberinde numaram var neden ekleyip geri siliyor ? En son sevgim bitti demişti yüzünü görmek istemiyorum yok ol hayatımdan demişti şimdi ne yazıyor ? Bu ikinciye yazışı üç ay önce ayrıldık en son iki hafta önce yazdı kendi instasini herkese açık yapmış gizliydi . Son attığı mesaj
"Paylaşımlarını görüyorum beni suçluyorsun içim rahat etmiyor.Ben Sana şunu yaparım, bunu bu zaman yapabilirim, bunu yapamam dediğim ne varsa hepsini yaptım. Her sözümün arkasında durdum, sana her türlü imkanı yaratmak için uğraştım.Tek istediğim tek beklentim bana söz verdiğin gibi yanımda olmandı.Bak ben evimide diziyorum şuan kiracıyı çıkardım evimi boyattım Tem izlettim eksiklerini giderdim değiştirdim düzelttim; Oturma gurubumu aldım, Beyaz eşyamı aldım, köşe takımımı yaptırdım, Televizyon ünite mi ve televizyonumu aldım. Ortada hiç bir şey yokken ben bunları yaptım yapıyorum. Sen olsan birlikte daha fazlasını da yapardık! Sen mücadele etmedin bizim için hep bahane uydurdun hep kaçtın, cesaret etmedin, güvenmedik, inanmadın.... Gelseydin herşey çok farklı olacaktı çok güzel olacaktı sen gelmedin ben sana yine hak verdim, yine sabrettim zamanı kullan çözüm bul yol bul anneni razı et diye bekledim ben seni istememezlik yapmadım. Ailem seni istese ne olur istemese ne olur ben istedikten sonra ben ne dersem o olur o olacaktır kapımı açmasınlar dert değil ben ailemide karşıma alırdım sen gelmedin!"
Bu şekilde mesaj atan eski sevgiliye ne demeli şimdi? Üç ay sonra bunları söylüyor en son iki ay önce ev tadilatı yaptırıyorum demişti şimdi eşya bile almış anlamıyorum bu kişi benimle alay mı ediyor ? Hayatında kimse yoksa bende yoksam beni geri döndürmek için uğraşmiyorsa bu evi kime kuruyor kim için yapıyor ve neden bana mesaj atıyor son paylaşımım adam olan sevdiği kadına verdiği sözü tutar şeklindeydi ancak rehberde yok profil resmim olarak oradan görmüş zoruna mı gitti acaba ? Ne düşünüyorsunuz bu konuda hanımlar ? Ayrılık sebebi annemin karşı çıkması ve onun son zamanlardaki saygısızlığıydi lafını tartmadan söylüyordu küfür falan ve küçümsemeler o yüzden ayrılma kararı almıştım yoksa anneme rağmen gerçekten evlenecektim onunla şimdi nasıl bir yol izlemeli bilmiyorum ancak bu kişi değişmez yine kalp kırar üzer adım gibi biliyorum yerimde siz olsaniz neyapardıniz?
instda görüştüğü başka biri watsapta görüştüğü başka biri reelde görüşüğü başka biri vardır umursamıyor gıbı mesajına geç dönüş yapıyorsa umursamıyordur adam senı cebınde tutuyor faydalanabilmek için senden bitmiş adı üzerinde ex-eks(ölü)

instda görüştüğü başka biri watsapta görüştüğü başka biri reelde görüşüğü başka biri vardır umursamıyor gıbı mesajına geç dönüş yapıyorsa umursamıyordur adam senı cebınde tutuyor faydalanabilmek için senden bitmiş adı üzerinde ex-eks(ölü)
Yok çalışıyor akşama doğru saniyesinde cevap veriyordu baya yazdı iki üç saat kadar sonra internetini kapatıp uyumuş galiba bilmiyorum neyseki engelledim

X