Eski sevgilimi özlüyorum

Eşiniz karıya kıza bakıyosa siz de kaslı maslı adamlara bakın ne işiniz var elin evli barklı herifiyle? Sanki o farklı yanınızdaki pişmaniye popoludan, o da ortalama 🐂 bir Türk irkeği işte.
Öyle hakikaten, eşimde boylu poslu kaslı olduğu için onlardan gönlüm geçti. Keramet kasta değilmiş, aldanmışım, boşmuş o işler

Evet hayali çok güzel ama gerçeği kötü. İçgörümü kaybetmedim henüz yoksa şuan yatmıştım zaten, bana hayır diyemez ama engel oluyorum kendime. Ne güzel siz hayatınız boyunca duygularınıza söz geçirmişsiniz, inşallah sınanmazsınız. Metres fiziksel iş yapıyor ben yapmadım yalnız farkettin mi
Metres en azından evlilik hayali kuruyor . Bir çoğu adam boşanacak bana aşık diye geziyor. Asıl sizinki aldatma . Adam bana hayır diyemez nasıl bir kafa onu da anlamadım ? Niye erkekler bizim gibi aklı olan canlılar değil mi? Evliliğinizde mutsuz olmanıza sasirmamali hayatta sevmeyi ve sevilmeyi deneyimlemediginiz için her erkeğin sizin uzerinize atliyacagini sanıyorsunuz . Acınasi

Metres en azından evlilik hayali kuruyor . Bir çoğu adam boşanacak bana aşık diye geziyor. Asıl sizinki aldatma . Adam bana hayır diyemez nasıl bir kafa onu da anlamadım ? Niye erkekler bizim gibi aklı olan canlılar değil mi? Evliliğinizde mutsuz olmanıza sasirmamali hayatta sevmeyi ve sevilmeyi deneyimlemediginiz için her erkeğin sizin uzerinize atliyacagini sanıyorsunuz . Acınasi
Üfff evet aynen ben acınasıyım okey, size maşallah. Evliliğimde baştan beri verdiğim çabayı anlatacak değilim zira sözlerim zayi olacak anlama çabası yok. Hayat bu, bakalım siz neler yaşayacaksınız neyle sınanacaksınız

Üfff evet aynen ben acınasıyım okey, size maşallah. Evliliğimde baştan beri verdiğim çabayı anlatacak değilim zira sözlerim zayi olacak anlama çabası yok. Hayat bu, bakalım siz neler yaşayacaksınız neyle sınanacaksınız
Herkes aynı şeyi söylüyor . Ben kendi yaptıklarımi kontrol edebiliyorum . Konuma bakabilirsiniz . Eşim geceli gündüzlü çalışıyor hiç başka erkekle birlikte olma fikri aklima gelmedi . Birgün bu ilişki biterse bavulumu alıp gidecek kadar cesaretim var. Mutlu olmak benim hakkım . Sizin kafanızın içinde aldatmayı hayal edip intikam almanızı anlayabilirim bir nebze . Ama siz artık başkalarının evliliğine de zarar verme çabası içindesiniz. Siz kötüsunuz yani

Konu sahibi gereksiz işler peşinde bunda hemfikiriz.
Ama düzgün bir adam olsa 10 sene önceki sevgilisi istek attiginda kabul etmezdi zaten.
Bilmem kac sene onceki kadin cikip geldi diye cocuklar babasiz kalacaksa, adam obur kadina gidecekse suç öbür kadinin gelmiş olmasi değil, o adam zaten evliligine pamuk ipligiyle bagliymiş demek ki. Başka kadin göz kirpsa gidecek adamlarla "güzel evlilik, mutlu yuva" diye bir şey olduguna inanmiyorum ben.
Gercekten dogru durust bir adam ve guzel bir evlilik varsa başka kadinlar etrafinda dört dönse bakmaz o adam.

Bunlari da "adam zaten karisini sevmiyor git adama yapiş" diye soylemiyorum konu sahibi. Milletin sacma sapan kocasiyla bir seyler yaşamak sana da mutluluk getirmeyecek. Boşan, hayatina bak.

Adam bilmeden kabul etti fake hesap açmış resim bile yok sadece takipçi kasıyor o kadının kendi hayal aleminde uydurduğu birşey. 😂 10 yıl önce 1 aylık konuştugu kişiyi mi hatırlayacak diyelim resim koysa 10 yil önce beğenirken şimdi beğenir mi 10 yıl yaşlanmış insanın tüm fikir ruhu bile değişiyor.
Salak saçma işler peşinde işte. 😂

İşte o da var bu benim en son sevgilim, bu adam çapkın biri, zaten beni aldatır diye ayrılmıştım hatırladım 😂 benden sonr ohooo kimler geldi kimler geçti kim bilir

Ne sevgilisi ya 1 ay konuşmuşsunn sanki 5 yıl ayni evde birlikte mi yaşadın? Ne saçma megolaman bir kadınsın sen ya.

Adam bilmeden kabul etti fake hesap açmış resim bile yok sadece takipçi kasıyor o kadının kendi hayal aleminde uydurduğu birşey. 😂 10 yıl önce 1 aylık konuştugu kişiyi mi hatırlayacak diyelim resim koysa 10 yil önce beğenirken şimdi beğenir mi 10 yıl yaşlanmış insanın tüm fikir ruhu bile değişiyor.
Salak saçma işler peşinde işte. 😂

Bir üye daha yazmişti. Adam influencer filan degilse takipci kasmiyordur ariyordur bir seyler ama konu sahibini aramiyor olabilir. 😄 bilemedim

Bir üye daha yazmişti. Adam influencer filan degilse takipci kasmiyordur ariyordur bir seyler ama konu sahibini aramiyor olabilir. 😄 bilemedim

Bu yorumlardan bile nem alıp ekmeğine sürüyo garibim beğeniyor öyle ilgi dileniyor işte konu sahibi de. 😂 Boşuna heveslenme takılır geçer efendim o halde. O hesabı eşi hiç kontrol etmiyor mu illa ki eder.

Bu yorumlardan bile nem alıp ekmeğine sürüyo garibim beğeniyor öyle ilgi dileniyor işte konu sahibi de. 😂 Boşuna heveslenme takılır geçer efendim o halde. O hesabı eşi hiç kontrol etmiyor mu illa ki eder.
yok hakikaten anlamaya çalışıyorum, biraz da yüzüstü bırakıp ayrılmıştım o zaman, nasıl diye merak etmiştim

Ne sevgilisi ya 1 ay konuşmuşsunn sanki 5 yıl ayni evde birlikte mi yaşadın? Ne saçma megolaman bir kadınsın sen ya.
Ya bir ay ama dolu dolu bir ay, ablasıyla falan tanıştım arkadaşlarıyla, o da benimkilerle tanışmıştı. Birlikte tatile gitmiştik anlamlarla birlikte. Çok yakın arkadaşım gibiydi yani

Siz kafaya koymuşsunuz. Adam tamam derse aldatırsıniz . Buraya da engellenmek için değil içinizdeki heyecanı paylaşmak için gelmişsiniz. Adamın karısı, iki masum cocuk için üzücü. Keske 4 yıl önce bosansaydiniz, ki ben sizin kocaniz sizi basmadan bosanabileceginizi sanmiyorum.

Siz kafaya koymuşsunuz. Adam tamam derse aldatırsıniz . Buraya da engellenmek için değil içinizdeki heyecanı paylaşmak için gelmişsiniz. Adamın karısı, iki masum cocuk için üzücü. Keske 4 yıl önce bosansaydiniz, ki ben sizin kocaniz sizi basmadan bosanabileceginizi sanmiyorum.
Yok cidden bu yaşayacaklarıma değecek biri asla değil. Yapmıcam böyle birşeyi

Ya bir ay ama dolu dolu bir ay, ablasıyla falan tanıştım arkadaşlarıyla, o da benimkilerle tanışmıştı. Birlikte tatile gitmiştik anlamlarla birlikte. Çok yakın arkadaşım gibiydi yani

Sallama 1 ayda o kadar şey nasıl olcak 😂😂 demek ki oda abartılı sevip hemen unutanlardan 😂 evlenip barklanmış uzatmaa birdaha da sana ulaşmamış. 10 yıl geçmiş.
Birden bire mi önemli oldu? Eşinle mutlu olsan aklına bile gelmezdi ne egomanik insanlarsınız ya.
O karısıyla tatile gidiyor şimdi ağlaaa.

Bazı arkadaşlar yazmışlar ben de öyle olduğuna inandım. sorumluluklar, eş ilgisi görememe, aile desteği görememe bana eski günlerimi özletti. Eski sevgilimden ziyade onla olduğum zamandaki beni özledim. Dert yokmuş tasa yokmuş mükemmelmiş herşey. Şimdi de çok şükür her şeyi sağlam bir yavrum var onun için çabalıyorum. Çocuk bakımı konusunda da eşimle anlaşamıyorum. Höt höt sürekli, ben okuyup kendimi geliştirdikçe daha iyi olmaya çalıştıkça aramızdaki uçurum iyice artıyor. Etrafınız bir halttan anlamıyorsa ve siz bir yerlerden okuyup öğreniyorsanız o bilgiler sizin lanetiniz oluyor. Lanetlendim ben. Çırpınıp duruyorum. Açıkça söyledim de eşime bak çok ilgisizsin kıskanmıyorsun bana kim iltifat edecek sen etmezsen vs güzel güzel konuştum. Anlıyor ama değişen hiç bir şey yok. Beni dedim çok zor durumda bırakıyorsun, Allah korusun aklım başımdan gitse yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum dedim ama yok ya ben daha üstümü başımı mı yırtayım. E haliyle bende giyinip kuşanıp beğenilmeyi özledim. Evliliğimiz mental olarak bittti, ite kaka biraz daha gider sonrası yok zaten. İşte birlikte akşam yemekleri yeniyor vs çocuk için rol yapıyoruz.

Sallama 1 ayda o kadar şey nasıl olcak 😂😂 demek ki oda abartılı sevip hemen unutanlardan 😂 evlenip barklanmış uzatmaa birdaha da sana ulaşmamış. 10 yıl geçmiş.
Birden bire mi önemli oldu? Eşinle mutlu olsan aklına bile gelmezdi ne egomanik insanlarsınız ya.
O karısıyla tatile gidiyor şimdi ağlaaa.
Kız yok vallahi yaşandı bunlar 😂 valla gitsin gözüm yok, onun da benden aşağı yanı yokmuş ki kabul etti isteği yoksa ne alaka yani, engelle geç. İçim rahatladı biraz o da tekin değilmiş evlenilmezmiş, doğru karar vermişim

yok hakikaten anlamaya çalışıyorum, biraz da yüzüstü bırakıp ayrılmıştım o zaman, nasıl diye merak etmiştim

Neyi anlıyorsun ya birşey anladığın yok kendini bu kadar değerli görme kimse ölmemiş arkandan hayatlarına devam ediyorlar.
Mutsuzsan boşan bekarken bekar birini bulursun.
Böyle tehlikeli şeylerin sonu hiç iyi gitmiyor. Rezil olduğunla kalırsın.
Velayet bile zor alırsın.
Evli birine resmen kancayı takıp göz koymuşsun o kadının yerine kendini koy kendine yapılan haksızlığa sesin çıkıyor o kişiye yaptığın haksızlık peki? Ve senin ne farkın var kocandan?

X