Eski Sevgilinin yerine birini koyamamak

Ben 5 ay önce ayrıldığım sevgilimi unuttum ama siz 8 sene öncesine takılı kalmışsınız. Bence terapi falan almanız gerekiyor hiç kimse vazgeçilmez değil hiç kimse unutulmaz değil. Kendinize yazık ediyorsunuz. Ayrıca ömür boyu yalnız kalmakta kötü bir şey değil

8 yıl önceki senle 8 yıl önceki o artık aynı değildir ki
Konuşana kadar eskisi gibi olacak diye düşünürsün iletişim kurunca hıııı bu muydu of çok değişmiş dersin umudun da kırılır geçmiş anılarına da gölge düşer. Bırak o güzel anı olarak kalsın.

Onu unutamamis olman kaderin sana gülmemesi. Yüzünü güldüren birini bulabilseydin onu unuturdun. Bu saatten sonra az ile yetinmeyi bilmelisin. İyi biri ile birlikteyim diyorsun kıymetini bil

Aslında siz unutmuşsunuz ama unutamadığınızı düşünüyorsunuz... Çünkü evlenmişsiniz sevgiliniz olmuş... Unutamamak çok başka bişey bana göre aynı duyguda kalsaydınız zaten başkasını bünyeniz kabul etmezdi... Ayrıca tamamen unutmak diye de bişey yok zaten düşüncelerinize duygularınıza bu kadar anlam yüklemeyin... Şuan tüm kulüp otursak sabahlara kadar çocukluk lise aşklarını vs leri konuşabiliriz... Unutmuyoruz sadece duygularımız evrimleşiyor... Değişiyor dönüşüyor... O insanla birlikteyken hissettiğiniz duygularda size aitti sizde var olan bir duyguyu açığa çıkarmış sadece çok anlam yüklediğiniz insanla değil kendinizle ilgili herşey...Bunun farkındalığıyla kendinize yönelin...Evet dediğiniz gibi bazı özellikleri sizin için özel olabilir ama belli ki aynı gerçeklikten bakmıyorsunuz birbirinize... Siz kendinizi sevin önemseyin sizden bir tane daha yok...

8 yıl önce sevgilimden ayrıldım. Onun üstüne evlendim,boşandım, çok sorunlu bir tiple sevgili oldum. Ondan da ayrıldım efendi düzgün bir sevgilim var şimdi .
Sevgilim olmasada tanistirildigim, tanıdığım görüştüğüm çok kişi oldu.
Kimse onun gibi değil. Hiçkimse onu unutturamiyor.Tam tersine daha fazla hatırlatıyorlar. Herkeste bazı meziyetler var ama birçok meziyetin bir arada olduğu olgun ,zeki biriydi.
Onunla tamam hissediyordum. O varken güçlüydüm.
Hiçkimseyi sevemiyorum. Onunla benzer biri bile çıkmadı. Yalnız kalsam sorun, ömür boyu yalnız da kalamam çok zor. Onu aratmayacak biri olmayacak.
Benden ayrıldığı için kızgın olmalıydım ama olamıyorum. Bununla nasıl başa çıkılır fikrim yok.
O değil de sizi kim tanıştırıyor Allah aşkına? Benim çevremde niye hiç onu bunu tanıştıran yok? Ne yaptıysam kendim yaptım.😃😃

Komşuculuk kaldı mı ya? Bana hiç denk gelmedi nedense tanıştıran insan.
Valla bizim birbirimizde anahtar bile var. Bazılarımızda diyeyim. Evciline ,çiçeğine evde yokken baktığımız, pikniğe yazlığa gittiğimiz. Ama artık çok nadir biliyorum. Birbirimizin evindeyiz. Eski eşim komşumuzun yeğeniydi. Gelip giderken gördük.

8 yıl önce sevgilimden ayrıldım. Onun üstüne evlendim,boşandım, çok sorunlu bir tiple sevgili oldum. Ondan da ayrıldım efendi düzgün bir sevgilim var şimdi .
Sevgilim olmasada tanistirildigim, tanıdığım görüştüğüm çok kişi oldu.
Kimse onun gibi değil. Hiçkimse onu unutturamiyor.Tam tersine daha fazla hatırlatıyorlar. Herkeste bazı meziyetler var ama birçok meziyetin bir arada olduğu olgun ,zeki biriydi.
Onunla tamam hissediyordum. O varken güçlüydüm.
Hiçkimseyi sevemiyorum. Onunla benzer biri bile çıkmadı. Yalnız kalsam sorun, ömür boyu yalnız da kalamam çok zor. Onu aratmayacak biri olmayacak.
Benden ayrıldığı için kızgın olmalıydım ama olamıyorum. Bununla nasıl başa çıkılır fikrim yok.
Onun yerine birini koymak yerine yeni bir sayfa açmalıydınız.
Herkes kendine özgü bir zamanda, şartta önceki yaşanmışlıkları ile karşınıza çıkıyor. Şu an dönüp gelse aynı kişi o da değiştiği için gene yapamazsınız.
Siz kafanızda yarattığınız figürü başkaları ile kıyaslayarak iyice yüceltmişsiniz hayali karakter gibi :)
Siz bile 8 yıl önceki siz değilsiniz 🤷🏻‍♀️

Eminim adam öyle gözünüzde büyüttüğünüz tarzda biri değildir sadece siz onu ulaşılmaz gördüğünüz için gereksiz bir anlam yüklemissiniz zihniniz de bu yüzden hayatınıza hangi insan girse hep bir kıyaslamaya gireceksiniz.

X