Eski Sevgiliyle Arkadaş kalmak..

amaannn arkadaş kalıp ne yapacan boşver vereliniortak

eskı sevgılıdenn arkadas dostt olmaz dıyenlerdenım bende...su an evlıyımm vee esımden oncekı yasadıgım ılıskılerımden sonraa bıttıgındee hıcbırıyle gorusmedımm tekrar..hem nıye gorusulupp konusmak ıletısımı kesmemek ıstenırr anlamıss degılımm bı turluu..hala bı umudun vardırr sevıyorsundurr belkıı ama ozamanda ayrılamayıı kabull etmıyeceksınn sonunda bırlıkte olmaya nasıl tek bı kısı karar vermıyorsa ayrılmayada karar veremez...

Eski sevgilinden dost falan olmaz boşuna harcama zamanını boşver gitsin çokta önemli degil bence eski sevgili .........zatennn

aradan zaman geçtiyse kalınabilir bana göre kalanlarda var hiç bir sorun samimiyetsizlik yaşadıklarını görmedim
ama yeni ayrıldıysan ertesi gün dost muhabbetine girmek fazla yapmacık olur

eski sevgiliden dost olmazzzz.....

1 ay önce sevgilimden ayrıldım 8aydır cıkıyoduk ve beni sevdğine inanmıyordum artık ve bunu onada söyleyip ayrıldım. daha önceleri ayrılıklarda (sık sık ayrılıp barısanlardandık ) hep msnden faln olsun görüşmeye devam ediyorduk. ama bu sefer bir kac kez yazmama ragmen bi cvp vermio ve artık msnde de fazla görünmüyor. benim amacım geri d önüş değil istemiyorum ama arkdslıgınıda kaybetmek istemiyorum. sizce onun bu davranısları neden olabilir ? daha önceleri ben yazmadan o yazar konusrdu enazından cvp verirdi ben yazdıgımda :KK43: :çok üzgünüm: arkds kalmazmıyız ki ne yapmam lazım arkds kalmak için ???

çok saçma

offf biliorum haklısınız ama engelolamıorumm 1 ay gecti ama bir de bana sorun coközledm onu görmekistiyorum deli gibi ama ib tarfmda engel oluyor :KK43: sadece bir kere görmekistiyorumm sizce ne yapmalıyım :KK43:

offf biliorum haklısınız ama engelolamıorumm 1 ay gecti ama bir de bana sorun coközledm onu görmekistiyorum deli gibi ama ib tarfmda engel oluyor :KK43: sadece bir kere görmekistiyorumm sizce ne yapmalıyım :KK43:

sen böyle yaparsan onu unutman çok zor :eek:lmaz: bu yüzden arkadaş kalmaman gerek....
zaten ilerde yeni bi sevgilin olduğu zaman eski sevgilinle arkadaş olarak bile olsa görüştüğünü öğrendiğinde rahatsız olacaktır.... sen eski sevgilisiyle hala görüşen birine gönül rahatlığıyla güvenebilir miydin rahatsızlık duymadan?
iyisi mi sen onu tamamen çıkar hayatından seviyosa zaten geri döner dönmezsede yapacak bişey yok unutmaktan başka...

eski sevgiliden dost olmazzzzzzzz, hem madem aramamak görmemek için kendinizi tutamıyorsunuz neden ayrıldınız? madem ayrıldınız neden görmek istiyorsunuz? çok çelişklili bir durumunuz var. bencede bırakın gitsin kendinize yeni bir yol bulun, böyle ilişki yaşa sonra ayrıl hopp ertesi gün dost ol bir yürek için zor olur bunlar, zorlancaksınız belki ama boşverin.

eğer içinde aşk kalmamışsa tabi onunda aynı şekilde arkadaş kalınabilir tabi..ben sevgilimden ayrılalı 7 ay oldu çok da seviyodum çabaladım ama tekrar olmadı işte ama biz ne kdr ayrı olsak da hep konuşmaya devam ettik hala dha devam ediyoruz onunla konuşmayı seviyorum o da bnle konuşmayı seviyo ama aşkdan konuşmuyoruz pek bu ne kdr devam eder bilmiyorum.ama onun arkadaşlığını gerçekten çok seviyorum galiba içimdeki aşk bitti.böyle olunca da arkadaş kalmak daha kolay oluyo ama bişeyler hissediyosan da asla arkadaş olamaz tabi..

seni en iyi ben anlıyabiliyorum sanırım
benimde başıma geldi bi kaç gün içinde
biz ayrılalı yaklaşık 9 ay oldu ve msnde gördüm
konuşmaya başladık oda şuanda sevgilisinden ayrılmış ve bana onu ne kadar çok sevdiğinin anlattı
neden bilmiyorum ama kendimi çok garip hissettim başkasına ilgi duyması beni etkiledi ve gözlerimin dolmasına engel olmadım
aşık mıyım sanmıyorum ama beni çok sevmişti
bende sanırım bu sevginin hep bana karşı duyulacağını falan sandım
ve kendimi kötü hissettim
ama yinede onunla sohbet etmek beni rahatlatıyo:gitme:

Kendin ayrılmak isteyip bir de arkadaşlığı için zorlamak anlamsız biraz da gurursuzluk gibi geldi bana.

adı üstünde eski..boşver bence..unutmayalım her şerhte bir hayır vardır..eski sevgilien dost olmaz diyenlerdenim..

1 ay önce sevgilimden ayrıldım 8aydır cıkıyoduk ve beni sevdğine inanmıyordum artık ve bunu onada söyleyip ayrıldım. daha önceleri ayrılıklarda (sık sık ayrılıp barısanlardandık ) hep msnden faln olsun görüşmeye devam ediyorduk. ama bu sefer bir kac kez yazmama ragmen bi cvp vermio ve artık msnde de fazla görünmüyor. benim amacım geri d önüş değil istemiyorum ama arkdslıgınıda kaybetmek istemiyorum. sizce onun bu davranısları neden olabilir ? daha önceleri ben yazmadan o yazar konusrdu enazından cvp verirdi ben yazdıgımda :KK43: :çok üzgünüm: arkds kalmazmıyız ki ne yapmam lazım arkds kalmak için ???

eger derdin sadece arkadas kalmaksa sadece zamana ihtiycnz var..ama kısa bi zaman içinde de bekleme lütfen bunu....

seni en iyi ben anlıyabiliyorum sanırım
benimde başıma geldi bi kaç gün içinde
biz ayrılalı yaklaşık 9 ay oldu ve msnde gördüm
konuşmaya başladık oda şuanda sevgilisinden ayrılmış ve bana onu ne kadar çok sevdiğinin anlattı
neden bilmiyorum ama kendimi çok garip hissettim başkasına ilgi duyması beni etkiledi ve gözlerimin dolmasına engel olmadım
aşık mıyım sanmıyorum ama beni çok sevmişti
bende sanırım bu sevginin hep bana karşı duyulacağını falan sandım
ve kendimi kötü hissettim
ama yinede onunla sohbet etmek beni rahatlatıyo:gitme:

evet sadece bizi severler sanırız kendimizi farklı sanırız..:eek:lmaz: aynı durumu ben eski sevgilime yapmıstım yeni sevgilimi anlatmstm o da senin yazddgn seyleri söylemişti sadece beni bu denli seversn sanmstm dedi..oysa sevmenin cılgınlıgı sevene ait sevdirene değil..

Banada bi yorum yapın bee canlar....

Ben 3-4 sene önce ayrıldım bu bahsedeceğim arkadaştan:)

2 sene kadar beraberdik.Daha sonra ciddi günler dediğimiz evlilik konusunun gündeme geldiği bir dönemde ayrıldık.Ben güvenemedim ona.Evliliği yürütebilecek biri gibi gelmiyordu sanki.Mantık dedikleri şey...

Bitti 2 senenin ardından.Bizim ortak arkadaşlarımız olduğundan görüştük ayrıldıktan sonra ortamlarda.O ilk zamanlar adımlar atmaya barışmaya yeltendi ama ben öyle bi kararlıydım ki nuhh dedim başka bişi demedim:gitme:

Onun yanında aslan oluyorumdum ama yalnızken kedi gibi oturur yakınırdım onsuz günler nasılda zor geçerdi.Öyle böyle derken ayrıldığımızdan 1 sene sonra falan msn ekledi beni.Neden görüşmeyelim ki dedi.Kanlı bıcaklımıyız falan:) Ogün bugündür halen msn dedir.O nun bi sevgilisi var bazen bana anlatıyorda.Ama ben ona hiç anlatmadım.Ondan sonrada kayda değer biri olmadı zaten.Düşünün msn inde sevgilisinin adı yazıyor aylardır.Gerçekten çok tuhaff.Onun başkasını seveceğine halen inanmıyorum.Onu orda görmek bile güzel sanki.Ne benimle olsun istiyorum nede bensiz olsun istiyorum.Bazen beni şımartsınn,güzel laflar söylesinn elimi tuttuğu günleri hatırlayıp bana yazsın bile diyorum ama olmuyor iştee...Ara ara eski günleri ima ediyor bana işte sne böyleydin,bana böyle yapmıştın falan pc karşısında ağladığımı bilirim sözleri karşısında.:))

Bence arkadaş falan kalınmıyor ben yaptım bu hayatı siz yapmayın.Bittiyse bitirin.

Bi ilişki ve bende halen sonlanmayan şeyler var.6 sene 6 koca sene vee bir küçük ben :KK43:

X