eski usul gebelik testleri nelerdir?

İnan okadar çok aldmki bikac ay önce smdi elimi bile uzatasim gelmiyo pazartesi olsn kan testi yaptrcam ins

Ben bwkrlgmdan beri adetm fena düzensiz düşün gusl aliyrm ya 10 gün snra leke gelmeye basliuodu 5 gün sonra adet oda 10 gün sürüyordu doktor bana süt hormonun yüksek diye ilaç verdi oda hamile kalmaya yardımcı olyyomus ama blmiyrm ya

eski usul gebelik testleri nelerdir bilen duyan varmi? Paylasirmisiniz lutfen
Tatlım ben çok denedim idrar kaynatmayı,karbonat ve ozon suyunu bunlar doğru çıkmıyor afedersin eşimin idrarıylada denedim aynı sonuçlar oluyor en iyi sonuç test yapmak

Görümcemin söylemesine göre bebeğine hamile olduğunu kasıklarının oraya eliyle dokunmuş eline yuvarlak birşey gelipde kayarsa hamilesin derdi

Ya ben hiç bişey anlamiyrm dokunsamda
Bir başka saufada okudum idrarına yavaşca karbanot dökmüş ve köpürmüş.

Ne kadar deneyip de inanmasamda tekrar denedümmm yavaşca köpürdü benim ki kenarları yuvarlakca sararak ortada hafif kabarık köpükler oldu istersen bir dene.

1 çay kaşığı idrarına dök...

İnşallah hamileyizdir ben çok istiyorum

Onu denedim yavrum ama bekar kuzenim le aynı anda deneidk ikimznkide kopurdu hatta onnki benden fazla olurdu :halay:

Ahahahhh bende eşimle denediğimde onun kide benden çok köpürmüştü.
Ne olursa olsun insan terar tekrar yapıyor.

3 gün içinde hastalanmazsam allahın izniyle zil takıp oynicam
P.tesi kan testi vermeyi düşünüyorum anasağlıkda eb kesin sonuç

Zevkle bilgilendiricem canım seni bu ay çatlatma iğnesi felan vurdurduğum için çok ümitliyimmmm sabah erkenden kan verirsem öğlen öğrenebilirimmm.

Etrafımda ki herkez beni gördükce bebek aoruyorlar ve yok demek iatemiyorum artık hamiş olmak istiyorum :anneadayı:

Bende canım şimdiye kadar adet sancım başlardı ama sadece kasıklarımda batma oluyor.

Birbirimize dua edelimmm

Peki bişey dicem illa kadınlarda sancı olmak zorunda mı yani herkezden oluyomu ben adet döneminde zerre sancı ağrı çekmem adet oldgmu bile anlamam ama 4 gün belki ağrım var

Benim evlenmeden önce hiç adet sancım olmazdı mesela ama evlendikden sonra ağrım olmaya başladı.

Hamileliğin ilk zamanlarında hiç ağrısı olmayanını görmedim ama bilemiyorumda

Acaba piskoljkmen kendimi gebe mı sayıyorum ya ama benim :olamaz:kullandığım dostinex kullanan kadınların yüzde 80 o ay hamile kalmışlar

Evet canım adet dnszlgi için hiç bi doktor bişey bulamadı sonra süt hormonlarımin yukseldgni öğrendik bndan dolayı çocuk olmuyomus dostinex verdiler smdi onu kullanıyorum pZrtside merakmi gidermek için kan testi yaptrcam

Yaşın kaç canım senin belirli bir yaşa kadar düzensizlik oluyor zaten

Bende doktora gidiyorum ben eşimin bir arkadaşının tafsiye ettiği özel bilge hastanesine gidiyorum.Kendisinin 3 yıl olmamış bu doktora gidince hatırladığıma göre 8 ay içinde olmuş hormon bozukluğu felan vardı onda.

Ben hsg testi felan yaptırdım herşeyim teniz çıktı sadece 2-3ay da bir yumurtluyormuşum..

Çok istiyorum bir bebek kıyafet almak odasını hazırlamak kucağıma almak istiyorum benden bir parça.

Bundan önceki aylar testler hep negatif çıkınca korkarda oldum bu ay olumluz olur diyerek inşallah ikimizde hamileyizdir

X