eski usul gebelik testleri nelerdir?

Bana belki gulceksin abla ama 20 yaşındayım ama çocukları aşırı ama çok aşırı seviyrm ve bu yüzden hemen çocuk sahibi olmak istiyorum hormanlarmda benim hiç bi sıkıntım yok çok şükür süt hormonu dışında kis de yok kansz da değilim bitek o bende Bezmiâlem aleme gttim bir sürü doktora gtmstm ama ilk defa o doktor bana böyle bişey dedi banada Türkiye hastanesi ni acayip met ettiler abla

Birşey diyeyimmi sen benden 1 yaş büyüksün canımmm aynı yaşıtıyız yanii :halay:

Bende çocukları çok seviyorum 6 yaşında kız kardeşim var ve annem babamla kendi dükkanımızda çalışıyordu ve kardeşime 40 günlükden sonra ben bakıp büyüttüm neredeyse bu yaşına kadar.

Neredeyse bebeklere aşığım büyük eltim 3. Çocuğunu doğurdu ve ben onu gidip sevmeye bayılıyorumm eşimde öyle şimdiden hayal kuruyoruz

Nerde oturuyosun ben ben ankara keçiöğren etlikteyimm

Ya sen cddimsn enaaa :KK57::KK71:benmde 8 yaşında. Var aynen dedgn gbi oda benim elimde büyüdü benmde eltim var 2 aylık bebeği doğdu yavrum sev sev ama nereye kadar insan kendinn olsun istiyo napcaz blmiyrm ben İstanbul Beyoğlu :)

Birşey söylüyüm mü başta çok kolay oluyo istemiyosun az geziyim öyle olsun dedüm ama benimle aynı zamanda evlenenler oldu bebelerini kucaklarına aldırlar.

Eltimde 30 yaşlarında felan hamile kalmam diyodu bi baktım hamile doğurdu herkez bana bebek yokmu sorunmu var dediler .

Gördükce bebekleri aklıma yattı iyice bir tanede düşük yapınca çok istemeye başladım

Resmen aynı düşüncelerden uzak valla bak bende öyle diyodum ama cixx istiyom da istiyom napcaz peki biz ya

Aynen öyle eşime incir fındık keçiboynuzu özü felanda yedirip içtim.

Bir ara intihap felan vardır diye maydonoz bile kaynatıp içmeyi düşündüm.

Kaynanam bamyalı karışım yaptırıp rahmime bile sürdürdü intihap varmı diye.

Bu ay çok ümitliyim canım ben

Anaa kız o karışım nasıl napiyo yani bende güya soğan kürü bu yapcaktm tembel ben bi yapamadim

Lokman hekimlerde keçiboynuzu özü oluyor 20-25 civarı birşey spermi güçlendiriyormuş benim teyzemin oğlu kullanıyordu.

Kuru inciri yağın içinde birgün beklet ve yiyin ya da kuru inciri şekerli suda kaynatıp yiyin.Oda çok iyi oluyor

Bende soğan kürünü bir ara duymuşdum ama araştırıp bakmadım.

Bugün bir sayfada gördüm denesem mi dedim ama çok umutluyun bu ay hüsrana uğramak istemiyorum 9 ay beklicem felan ayayyyy inşallah

Ayy canım benim ya ins herşey gönlünce olur . Gerçekten bak bişey olursa haberini mutlaka bekliyorum genç anne olmak güzel bi duygu olsa gerek

Tek olumlu olsunda canım haber vermezmiyim.

Teyzemin kızı benden 1 yıl önce evlendi 2 ay önce 2. Çocuğunu kucağına aldı aklıma geldikce duydukca benimde olsun diye çıldırıyorum olumsuz olunca çok üzülüyorum ama kafaya takınca hiç olmuyor onun için ben kafama takmamaya çalıştım

Sen kaç yıllık evlisin ? Ne zamandır deniyorsun canım

7 aylık evliyim daha 3 aydır deniyoruz nerdeyse full ama dediğin gibi kafama taktikca daha uzaklaşıyorum sanki çocuk yapma bulgusndan sen ne kdrdr evlsn

2 yıla yakın olacal canım ben 11. Aydan beri düşünüyorum bende..

İlk hamileliğimde daha doktora bile gitmeden babam duyduğunda hemen gidip tablet felan almış kucama gelir dede derse veririm diyerekten

Ailemde çok istiyor ve çıldırıcam neredeyse hevesimin kırılmasını istemiyorumm

Ahahahhh şimdi ki aklım olsaydı evlenir evlenmez çalışmaya başlardım.

Bebek evin tadı tuzu oluyor ,eşimle daha çok bağlanırız kendimiz bi aile oluruz diyerekten çok istiyorum allahım her olmayana versin benim dayım 40 yaşında beyin kanserinden vefat etti onun bebeği olmadı..

Geç kalırsam olmaz diyede korkuyorum

Sana tafsiyem günü 'nü kaçırmadan adet olursan eğer her gün üst üste birlikte ol..

Sabah 4 ve 6 arasıda çok tafsiye ediliyor

İşte benm adet duznszlgm hep olduğu için yumurtlama günümde maalesef belli dgl kafama göre takiliyrm ay resmen bnle aynı şeyleri dusunuyorsun bende öyle diyorum ne vardı bwklicek baslasatdm keşke hemn başın sağolsun. Cnm ama daha dur kız çok ama çok gençsin olucak ins

X